Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 03/03/2023)

Laiko gauti tuos šalis skrybėlę ant ir stomping batai supakuotas! Mes dėl geriausių festivalių Europoje ir kur juos rasti Lookout. Ar jūs pasiruošę linksmintis su savo kelią per Vasara ?

 

Geriausi festivalių Europoje: Kremo laukai, Daresbury, Jungtinė Karalystė

Mainstage of Creamfields Daresbury United Kingdom

 

Creamfields "yra vienas iš geriausių festivalių Europoje ir Jungtinėje Karalystėje didžiausias šokių muzika festivalis. Išnaudokite visas savo galimybes banko išeiginė rugpjūčio ir rezervuoti bilietą į mega vakarėlį!

Jie etapai skirta į namus, EDM, Techno, būgnas ir bosas, transas, purvinas, ir dar, priėmimo Creamfields eiti iki festivalio šokių muzikos gerbėjų Britanija.

Šių metų 2019 m. Festivalis pasižymi išskirtinumu. Jie bus vieninteliai surengti Portretų šokių supergrupa švedų Namas mafijos į Jungtinė Karalystė. Jie taip pat bus talpinimas Deadmau5 ir pirmąjį našumą Cirez D & Adomas Beyer.

Prisijungti prie 70,000 žmonės, kurie ateina atgal kiekvieną vasarą mėgautis svaiginančius naujus etapus, Epic gamybos lygis, šviesos šou, ir pirotechnikos.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Geriausi festivalių Europoje: primavera Garso 2019. Barselona, Ispanija

Mes mylėti šį festivalį visoms priežasčių tipų. Be jų itin paslaptingas pranešimus apie jų socialinės žiniasklaidos platformų per pastaruosius keletą dienų, gandai buvo ratu apie Kas The New Normal’ gali reikšti,. Patikrinkite Primavera Facebook puslapyje pamatyti, ką mes vadiname.

Ką mes tikrai myliu nors, yra tai, kad festivalis parodė aiškų ketinimą pristatyti į pramonės šakoje įkeitimo pasiekti lygias lyčių atstovavimą lineups. Jie siūlo sukurti plakatą, kuris maloniai JT dominuoja vyrai. Bet galbūt dar svarbiau, jis yra vienas, kad yra pelnytai apgyvendintos įvairus aktų, kurie įrodė, kad vertas įtraukimo pastaraisiais laikais, nepriklausomai nuo lyties, žanras, arba karta.

Iš esmės atsisakant tradicinių vienas ar du headlineriai dieninį formulę, organizatoriai supakuoti į sąskaitą viršuje kiekvieną dieną su talentu turto, įskaitant mėgsta Erykah Badu, Prisijauk Impala, Solange'as, ateitis, CARDI B, Interpolas, Janelle Monáe, Robyn, ne, Christine Queens, Jamesas Blake'as, ir "Mac DeMarco.

Check out vaizdo įrašą, jei jums reikia bet labiau įtikinantis!

 

 

Salos festivalis 2019. Budapeštas, Vengrija

Sziget Festival outdoor experience

 

Sziget yra geriausias festivalių Europoje saloje ir yra pripildytas muzikos, kultūra, meilė, ir laisvė! darbas! Kur mes užsiregistruoti? Palauk, tegul jums kai kurias detales pirmas.

Pirmasis Sziget festivalis buvo surengtas atgal 1993 kaip mažas rinkimo ir nuo to laiko išsivystė į vieną iš didžiausių Europos muzikos festivalių. Kiekvienais metais jie stengiasi, kad Szitizens kai kurie iš didžiausių vardų ten, ir priimančiosios per 1,000 rodo per 60 etapai, dėl 7 dienas iš eilės. rehidruojasi niekam?

Kas mums patinka šiame festivalyje ir kuo jie mus išskiria?

Svoris, kurį jie skiria menui ir muzikai. Yra daug vietų, įskaitant cirką, teatras, muziejus ketvirtį, ir daug daugiau. Menininkai ir atlikėjai iš visame pasaulyje parodyti savo talentą. Taip pat yra galimybių piliečiams ir menininkams dirbti kartu kuriant įsimintiną ir prasmingą iliustracijos.

Jei tai nebuvo pakankamai kietas, jie taip pat ekologiškai švarus! Jie bando perduoti tą žinią, kai tik gali, ir prašo festivalio lankytojų būti kuo ekologiškesniais.

 

Jausmas įkvėpė sekti muzikos per Europą ir pamatyti geriausios festivalių Europoje? Tada užsisakyti traukinio bilietą su pagalba Išsaugoti traukinį !

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-festivals-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)