Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 31/03/2021)

 

Keliauti traukiniu Budapešto geležinkelio stoties

Budapeštas tikrai yra Vengrijos šakotuvas. Tai centrinis taškas, kai kalbama keliauti traukiniu Budapešte yra daug traukiniai sustoja. Nors keliauti traukiniu Budapešte ir apskritai yra įdomi ir dažnai nauja patirtis daugelio žmonių, ji taip pat gali būti šiek tiek nervinantis kartais, ypač nauja ir užsienio mieste. Įdėk savo mintis laisvai ir pažvelgti į išvaizdą 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie keliones traukiniu Budapešte.

 

traukinių stotys

Yra trys pagrindinės traukinių stotys, kurį galite keliauti traukiniu Budapešte su ir jie:

  • į rytus: Įsikūręs į rytus. Tai yra pagrindinis tarptautinės ir tarpmiestinis geležinkelio stotis Budapešte.
  • į vakarus: Įsikūręs Vakaruose.
  • gastronomas: Įsikūręs į pietus

 

 

 

Kelionė: Pervežimas į oro uostą

Artimiausias geležinkelio stoties į Budapest Airport Terminal 2 yra Ferihegy, su važiuojantys traukiniai į ir iš Nguyati stoties Budapešte.

 

Kelionės su bagažo

Jei keliaujate po miestą su bet kuprinės, rankinės arba bet kuri kita Rankinis bagažas būtinai saugoti tai ant grindų tarp kojų keliaudami traukiniuose turi būti ant saugi pusė.

 

Saugumas Moteris

Moterys gali jaustis keliaujant traukiniu aplink Budapeštą. Miesto centras yra gana saugus didelio miesto ir tol, kol keliautojai naudoti savo sveiku protu, o ne imtis nereikalingo riziką tik todėl, kad jie yra dėl atostogų, tada jie gali būti tikri, kad nieko blogo, ateis pas juos.

 

vengti kišenvagystei

Turistai labiausiai tikėtina, kad gauti atsiėmimas įmuštas į perpildytas viešojo transporto srityse, pavyzdžiui, traukinių stotyse, kur gali atsirasti kitų smulkių vagysčių. Nors tai nėra didelį susirūpinimą lankytojų priežastis patariama žinoti ir likti perspėjimas.

 

Kelionė aplink – Keliauti traukiniu Budapešte

Yra įvairių geležinkelio linijų Budapešte ir traukinių kelionių formų didelė dalis jų viešuoju transportu, kuris reiškia, kad jūs galite gauti beveik visur traukiniu numeris. Būtinai patikrinkite kartus ir skirtingų linijų, jums reikės imtis, kad gauti į savo paskirties vietą. Tai galite rasti kelionių informacija internete arba traukinių stotyje. Tu taip pat gali pirkti bilietus stotyse.

 

Gauti sau Budapeštas kortelę keliauti traukiniu Budapeštas

Kai tu buvai Budapešte dieną ar dvi ir turiu savo guolius, būti tikri, kad gausite Budapeštas Card. Kortelė siūlo papildomų, tokių kaip nemokamai patekti į kai Muziejai, Laisvas autobusas/traukinys / tramvajus / vandens kelionės, ir vandens kruizas.

 

Kelionės traukiniu Budapeštas Dienos išvykos

Yra skaičius fantastinis ekskursijos imtis darant keliauti traukiniu Budapešte. Jie nuves jus į kai neįtikėtinas miestai ir parodyti jums įspūdingi vaizdai pakeliui. Būtinai padaryti savo mokslinių tyrimų prieš jums eiti. Įsitikinkite, kad jūs gaunate maksimalią naudą iš savo laiką šiame mieste.

 

Gražios stotys

Budapeštas yra kai kurie iš seniausių ir labiausiai gražūs traukinių stotys Vengrijoje. Būtinai apsilankykite Rytų geležinkelio stotis (rytų geležinkelio stotis) ir Vakarų Geležinkelio stotis (Vakarų geležinkelio stotis) ir turite gauti į juos keliauti traukiniu Budapešte, o jūs ten ir glaudžiasi prie istorijos ir įspūdingas architektūros, kad Budapeštas turi pasiūlyti.

 

Geležinkelio linijų istorija

M1 linija Budapešto yra antras seniausias požeminio geležinkelio linija pasaulyje. Ji veikia nuo 1894 ir net išvardyti, kaip UNESCO Pasaulio paveldo. Yra tiek kiek istorija Šiame mieste ir traukiniuose buvo naudojamas nuo neatmenamų laikų ir vis dar veikti efektyviai.

Budapeštas tikrai turi visa tai ir yra turistų Kelionės tikslas. Kodėl gi ne būti kaip vietiniai bei naudotis traukiniais, kaip viešojo transporto forma? Jums nebus nusivylė!

 

Užsakymo traukinio bilietą už Europos kelionių? Kodėl gi ne 3 minučių mūsų svetainėje rasti pigiausią bilietą už savo maršrutus. Prisijunk prie mūsų Išsaugoti traukinys svetainę dabar. Bilietus gali būti mokama įvairiais būdais, viską, kad savo patirtį taip paprasta, kaip įmanoma.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-things-know-travel-by-train-in-budapest%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)