Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 29/03/2020)

Janov, ktorý je súčasťou Rím a Florence, ktorý je hlavným mestom talianskeho regiónu Toskánsko, sú veľmi populárne turistické ciele a preto je trasa z Janov do Florencie obľúbenou a často navštevovanou trasou a vzdialenosť, ktorú je možné ľahko komunikovať. Janov sa nachádza Taliansky severozápadná časť v regióne Ligúria, Je známy pre ústrednú úlohu, ktorú zohráva v námornom obchode v priebehu storočí. Florence sa nachádza v severozápadnej časti Talianska a je známy pre početné a rôznorodé diel renesančných architektúra a umenie, ktoré sa nachádzajú všade možne.

 

 

Existuje mnoho spôsobov, ako cestovať a získať medzi dvoma. Na najrýchlejší a najrýchlejší spôsob cestovania sú určite je Janov Florence Vlak.

Milan do Janova vlaky

Rím Genoa Vlaky

Florence do Janov vlakov

Venice do Janova vlaky

 

 

Janov do Florencie vlakom

existuje asi 28 Janov Florencii vlakov s prvou vlak odletom na 00:02 a posledný vlak odchádza z Janova na 19:56. Väčšina týchto vlakov sú určené pre denné cesty; však, vlaky, ktoré bežia neskoro večer alebo skoro ráno mávajú lôžkové služby. Jazdné doba pre Janov do Florencie vlakom je asi 2 hodiny a 58 minút, ktorá je určená pre priamy vlak so žiadnymi zmenami. V prípade, že dôjde k zmene na polceste, že doba cesty pre Janov do Florencie vlakom môže byť až 3 hodiny a 33 minút, čo môže ďalej meniť v závislosti na deň cesty.

Rimini Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Janov Florencii vlakov

 

 

Tam je známe, že menej vlaky cez víkendy a prázdniny. To má tendenciu ovplyvňovať dobu prepravy, ako. Vo väčšine prípadov je najlepším riešením by bolo kontrolu vlakov podľa dátumu vašej cesty,, čo by umožnilo väčšiu jasnosť, pokiaľ ide o načasovanie Janov Florence Vlak je považovaný a tiež koľko cesta čas bude.

 

Janov Florencia: Iné spôsoby cestovania

Janov Florencia je obľúbenou trasu a môžu poskytovať prostredníctvom zbernice, vlak alebo dokonca cestné. každý z spôsoby cestovania Má dokonca vlastnené dobu prepravy a ďalšie parametre, ktoré sa musia posúdiť. Tam je "Spolujazda" možnosť tiež k dispozícii, ktoré je pravdepodobne najlacnejší spôsob, ako cestovať Na tejto trase a môže trvať asi 3 doba pre cestovanie, ktoré majú byť dokončené. K dispozícii je tiež možnosť cestovanie autobusom, ktorá trvá asi 4 hodiny. Avšak, Tam sú len 2 autobusov tejto trase. Konečná voľba pobytu záleží na vás, alebo osoba cestujúci v závislosti na tom, čo je pohodlné a komfortné podľa svojich preferencií.

 

Kúpa lístkov na vlak Florencia z Janova do Florencie vám ušetrí drahocenný čas a možnosť „Uložiť vlak“ vám dáva možnosť získať lístky na Janov z Florencie online. Môžete tiež získať dobré zľavy na rezervácie sa čas od času, prihláste sa na stránkach SaveATrain aby ste si overili ich služby a cenu pred rezerváciou ubytovania v Janove do Florencie lístky.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)