Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 29/03/2020)

Genua, który jest częścią Rzym i Florencja, które jest stolicą regionu Toskanii we Włoszech, są popularne miejsc turystycznych i stąd trasa z Genui do Florencji jest popularnym i często podróżował trasy i odległości, które mogą być przekazywane z łatwością. Genua znajduje północno-zachodniej części Włoch w regionie Liguria, znana jest centralną rolę w handlu morskim na przestrzeni wieków. Florence znajduje się w północno-zachodniej części Włoch i jest znany z licznych i różnorodnych arcydzieł renesansu architektura i sztuka, które znajdują się w każdym miejscu.

 

 

Istnieje wiele sposobów, aby podróżować i zdobyć między dwoma. The Najszybszym i najszybszy sposób podróżowania są na pewno jest Genua do Florencji pociągiem.

Milan Pociągi Genua

Rzym pociągom Genua

Florencja pociągom Genua

Wenecja pociągom Genua

 

 

Genua do Florencji pociągiem

Istnieje około 28 Genua pociągom Florence Pierwszy pociąg z wyjazdem na 00:02 a ostatni pociąg odjeżdża z Genui na 19:56. Większość z tych pociągów są przeznaczone do dnia podróży; jednak, pociągi, które działają późnym wieczorem lub wcześnie rano, mają tendencję do usługi sypialne. Czas przejazdu dla Genua do Florencji pociągiem jest o 2 godziny i 58 minuty, co jest do bezpośredniego pociągu bez zmian. W przypadku, gdy nastąpi zmiana w połowie drogi, że czas przejazdu dla Genua do Florencji pociągiem może dochodzić do 3 godziny i 33 minuty, co może dodatkowo zmieniać w zależności od dnia podróży.

Rimini pociągom Florence

Rzym pociągom Florence

Florencja pociągom Rzymie

Genua pociągom Florence

 

 

Nie znane są mniej pociągów w weekendy i wakacje. To wydaje się wpływać na czas podróży, a także. Większość czasu najlepszym rozwiązaniem byłoby sprawdzenie pociągów jak za dnia swojej podróży, który zapewniłby większą przejrzystość, jeśli chodzi o taktowanie Genua do Florencji pociągiem jest uważany a także ile podróż Czas byłby.

 

Genua do Florencji: Inne tryby podróży

Genua do Florencji to popularna trasa i mogą być przekazywane za pośrednictwem magistrali, pociąg lub nawet Droga. Każdy z tryby podróży ma nawet należące czas podróży i inne parametry, które muszą zostać zbadane. Istnieje opcja „Autostop” również dostępne, co jest chyba najtańszym sposobem podróżowania na tej trasie i może trwać około 3 godzin na podróż do uzupełnienia. Istnieje również możliwość podróżować autobusem, który trwa około 4 godziny. jednak, Są tylko 2 autobusy na tej trasie. Ostateczny wybór zależy od Ciebie podróży lub osoba podróżująca w zależności od tego, co jest wygodne i komfortowe, jak na ich preferencji.

 

Zakup Genua do biletów kolejowych Florence oszczędza cenny czas i „Zapisz pociągu” daje szansę na zdobycie biletów Florencja Genua do was Internecie. Można również uzyskać dobre zniżki na rezerwacje od czasu do czasu, Proszę zalogować się do SaveATrain sprawdzić swoje usługi i cenę przed zarezerwować Genua do Florencji bilety.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z połączyć na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)