Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/04/2021)

Her gerçek şarap sever Avrupa'da şarap şehirler ekonomik ve şaşırtıcı şarap sunuyoruz bilir. İtibaren İtalya'ya Fransa, ve ilerisi, Bu ülkeler dünyanın en iyi şaraplar için birçok tanımlanır.

Kısmen, bu ideal iklim büyüyen koşulları nedeniyle olduğunu, ama yine de bir sanat. Herkes en lezzetli şaraplar yapmak bilir.

Şarap severler köklü olarak bazı yerlerde biraz zor trenle ulaşmak olduğunu biliyoruz kırsal bölge. Neyse ki, Doğu Avrupa yine de Avrupa'nın en iyi şarapları sunabilir birkaç şehir vardır. Artı, Onlara almak için bir yol bulma konusunda kendinize sorun olmaz, Bunların hepsi gibidir trenle erişilebilir. Ayrıca, başlangıç ​​Avrupa'daki büyük ülkelerin herhangi olursa, Eğer kolay bir zaman var elde gerekecek.

Bunu göz önüne aldığımızda hepsi ile, en Avrupa'nın en iyi şarap şehirler nihai listesine bir göz atalım ve nasıl trenle onları ziyarete.

 

Koblenz, Almanya

Avrupa'da koblenz Şarap Şehirler

 

Maalesef herkese bilinmemektedir, Almanya'da Ren Nehri Vadisi ile doldurulur kaliteli üzüm bağları. Onlar tüm Almanya'nın en iyi şaraplar üretmek, ve bunların çoğu Koblenz ulaşmak.

Bu küçük kasaba nehir üzerinde yatıyor Ren ve bölgenin en iyi şarap barı ve restoran bazılarını sunar. Özellikle güzel, alanında bazı diğer büyük şehirler gibi değil.

Bölgenin üzüm bağları ünlü Dünyanın en iyi Riesling şarap sahip. Eğer Koblenz doğal kentini ziyaret karar verirseniz, Soğuk beyaz bir kadeh şarap ya da iki denemek zorunda kalacak.

Koblenz sağlamaktır oldukça kolaydır, tüm Ren Vadisi şarap şehirlerin en iyi yerlerden biri olduğu gibi. Bu yarım iki büyük Alman şehirleri arasında bulunuyor - Köln Frankfurt, ve hızlı trenler Koblenz olacak ikisinden de. Daha ne, kasaba yatıyor ziyaret edilen Ren Vadisi doğal tren yolu.

Sonunda, Kasaba Hollanda sınırlarına yakın nispeten, Belçika, Lüksemburg, ve Fransa. Yani hiçbir sorun yanı bu ülkelerden bir tren bulmakta olacak demektir.

Berlin Koblenz trenleri

Koblenz Trains Frankfurt

Lüksemburg Koblenz trenleri

Stuttgart Koblenz trenleri

 

Viyana, Avusturya

Viyana sadece yaşamak için en iyi şehirler arasında değil; Avrupa'nın en iyi şarap şehirler arasında da var. ülke genel olarak şarap çok üretir, bunlardan en Tuna vadisi boyunca bağlarından olduğu. Viyana kendisi şehir içinde şarap üreten birkaç dünya başkentlerinden biridir.

Bütün bunlar size ülkenin sunabileceği en iyi şarapları denemek şansına sahip olacağı anlamına gelir, Sağ Viyana'da. Üstelik, Eğer zevk için bir şişe şarap Weissburgunder olduğunu bilmelidir.

Viyana başkentidir Avusturya ve Avrupa'daki büyük şehirlerden biri, hızlı trenle oraya varırlar anlam. Birkaç komşu ülkelere bağlantıları vardır merkez demiryolu merkezidir.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

Top için Bizim bariz bir seçim 5 Avrupa'da şarap şehirler Bordeaux, Fransa

Avrupa'da Bordeaux Şarap Şehirler

 

şaraplar aşina O sizin, Fransa'da Bordeaux dünyanın en bilinen şarap başkentlerinden biri olduğunu biliyoruz. Avrupa'nın en iyi şarap şehirler listesinde olmasının nedeni budur. Bu ünlü bölgede yapılan tüm şarap zevk için şehre akar.

Bordo şarapları kendi maden ve meyve notları ünlüdür, tart meyve tatlı olgun meyve. Bu şaraplar da iyi yaş için inanılmaz bir yeteneği var. vericiler genellikle birkaç yıldır yaşına onları terk.

doğal olarak, Eğer bölgenin en iyi şaraplarını yaşamaya bir servete mal eski şarapları denemek gerekmez. Bir sürü var uygun fiyatlı şaraplar istisnai bir fiyat-değer oranı. Burada denemek için gereken üst şarap Kırmızı Bordeaux.

şehri ulaşan bir sorun olmayacak, Eğer Batı Avrupa'da bulunuyorsanız olursa olsun. Daha ne, tren hatlarının çoğu Bordo teklif edecek yüksek Hızlı trenler. Yalnızca Fransa'da her yerden şehre ulaşmak için birkaç saat gerekecektir. Paris tren daha kısa bir sürede Bordo ulaşır 3 saat!

Bordo Trains için Toulouse

Paris Bordo trenleri

Bordo Trains Lyon

Bordo Trains için Marsilya

 

Floransa, İtalya Avrupa'da bizim son Şarap Şehirler olduğunu

Toskana mücevher, İtalya'nın hepsi değilse, Floransa mükemmel bir şehir Ülkenin en iyi şarapları. harika Sangiovese şarap üretmek ve hepsi Avrupa'da şarap şehirler listesinde olmayı hak etmek Şehrin dört birkaç köy vardır. Bunlar muhteşem köy ve çarpıcı İtalyan iç ulaşılması zor, ancak Floransa'nın şehir değil.

Sen yere İtalya'da trenle şehir ulaşabilirsiniz, ya da daha fazla, sevmek İsviçre ve Fransa. Düzenli vardır, Milano ve Roma'dan her gün birkaç kez gidip yüksek hızlı trenler, ama aynı zamanda gelen Venedik. Bu geziler az iki saat sürer, ve görme şansı elde edersiniz güzel tepeler ve İtalya'nın tarlaları.

Rimini Floransa trenleri

Roma Floransa trenleri

Pisa Floransa trenleri

Venedik Floransa trenleri

 

 

Yani Avrupa'da şarap şehirler keyfini hazır mısın? SaveATrain.com Eğer herhangi bir şehirde olsun yardımcı olacaktır Avrupa, hızlı, ucuz, ve bir gülümseme ile!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwine-cities-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)