Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 17/12/2021)

Vienas geriausių būdų meilei pražysti – praleisti laiką vienam, tik jūs dviese, ir vėl prisijungti. Šiuolaikinis gyvenimas yra toks įtemptas ir užimtas, nesunku leisti užmegztam magiškumui ir ypatingam ryšiui išnykti į antrą planą. Taigi, mes surinkome keletą labiausiai vienišų vietų, į 12 geriausios vietos vienatvės mėgėjams atgaivinti kibirkštis ir ugnį.

Po pušimis, su vaizdu į vandenyną iš jūsų namelio medyje, šias nuostabias vietas rasite pačiose kvapą gniaužiančiose vietose.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Geriausios vietos vienatvės mėgėjams: Škotija

Prabangios žalios aukštumos, didžiulės žemės, ir kalvos, kur galite prisiglausti žiūrėdami į Atlanto vandenyną. Škotijos vaizdingas kraštovaizdis yra vienas epiškiausių vaizdų pasaulyje. Tarp žygių, pasislėpęs savo furgone, arba miela maža kajutė, Dangaus sala yra viena iš geidžiamiausios poros kelionių kryptys.

Be to, Dangaus sala garsėja kvapą gniaužiančiomis salomis, tvenkiniai, ir į fėjas panašios dėmės. Taigi, lengvai galėjai klaidžioti, ir kartu tyrinėkite nuostabų lauką. Mistiškuose beveik dieviškuose Dangaus salos peizažuose yra daug romantiškų vietų vienatvės mėgėjams, todėl jums nereikės jaudintis, kad jus netrukdys smalsūs keliautojai ir galėsite romantiškai praleisti kokybišką laiką kartu.

 

Best Places For Solitude Lovers: Scotland

 

2. Indonezija

Laukinė ir neprijaukinta gamta Indonezijoje yra žinoma kaip viena romantiškiausių vietų pasaulyje. Be to, į gamtos draustiniai Indonezijoje yra daugybė krioklių, natūralūs baseinai, ir stebisi, kur įsimylėjęs gali pasislėpti nuo pasaulio kuriam laikui vienam.

Tačiau, jei tu renkasi kvapą gniaužiančius vaizdus Indijos ir Ramiojo vandenynų, tuomet puikiai tiks apsistoti nuošaliame privačiame namelyje medyje. Indonezija garsėja savo didingumu ekologiškos atostogos nakvynes. Medinės kajutės, nameliai medyje, o vilos – romantiškiausios atostogų nuomos vietos Indonezijoje. Balyje, Ubudas, su vaizdu į vandenyną arba džiungles, Indonezija yra viena iš geriausių 5 geriausios vietos vienatvės mėgėjams.

 

Sunny day in Indonesia

 

3. Geriausios vietos vienatvės mėgėjams: Bledas, Slovėnija

Atsibunda su vaizdu į ežerą tarp kalnų, Bledo ežeras yra žavinga vieta poros pabėgimui Slovėnijoje. Įsikūręs Julijaus Alpėse, su miškais aplinkui, garsioji Bledo pilis, ir sala, į kurią galima plaukti, Bledo ežeras yra nepaprastai romantiškas. Turkio spalvos vandenys, atspindintys medžius ir aplinkinius kalnus, sukuria unikalią ir ramią atmosferą pusryčiams dviems..

Be to, daugelis iš nuoma atostogoms prie Bledo ežero ateiti su privačiu krantu, tiesiai iš savo privačios kajutės. Taigi, nors Bledo ežeras yra populiari atostogų vieta Slovėnijoje, tikrai galite rasti šiek tiek nuošalų dangaus gabalėlį savo vienatvės pabėgimui.

 

Solitude Lovers - Fog picture: Bled, Slovenia

 

4. Prancūzijos Alpės

Prisiglausti prie laužo snieguotą naktį giliai Alpėse yra vienas romantiškiausių dalykų pasaulyje. Žiemą visi Prancūzijos Alpių kalnai yra padengti sniegu, kibirkščiuojantis saulėje saulėtą žiemos rytą. Oras traškus ir gaivus, pasimėgaukite gurkšniu juodos kavos prieš pradėdami dieną šlaitais.

Naktį vaizdai ypač romantiški giliai Alpėse, kai pasirodo žvaigždės, ir vienintelė šviesa kilometrais sklinda iš jūsų glazūravimo angos. Jei nežinojote, Ronos Alpės yra viena iš labiausiai romantiškas glampingas Ronos Alpėse Prancūzijoje. Atsiskyręs, intymus, prabangus, ir unikalus, puikiai tinka romantikai ir vienatvei.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

A Couple Sitting On Snowy French Alps

 

5. Geriausios vietos vienatvės mėgėjams: Pjemontas Italija

Dar viena siaubinga vieta romantiškam pabėgimui Europoje yra Pjemontas Italijoje. Į gražus vyno regionas yra tarp Prancūzijos ir Šveicarijos, Alpių papėdėje. Pjemonte yra keletas gražiausių nuomojamų patalpų nuošaliems įsimylėjėliams Val di Susa slėniuose.

Be vyno degustacijos, galite leistis į romantiškus žygius, ir užbaigti romantišku pikniku. Kitas puikus būdas praleisti laiką kartu – apsilankyti viduramžių pilių, ir Pjemontas turi keletą nuostabių pilių. Taigi, Pjemontas yra puiki vieta poros poilsiui Italijoje.

Iš Milano į Turiną su traukiniu

Komo ežeras – Turinas su traukiniu

Iš Genujos į Turiną su traukiniu

Iš Parmos į Turiną su traukiniu

 

Piedmont Italy Is For Solitude Lovers

 

6. La Sage Šveicarija

Nuo Chamonix iki Zermatt, La Sage į Le Prelet, arba Arolla, yra trys iš garsūs pėsčiųjų takai La Sage mieste. Takai gana ilgi, bet vaizdai nuostabūs ir verti visų jūsų pastangų. Be to, vaizdai, su kuriais susiduriate pakeliui, yra vieni gražiausių pasaulyje.

Kadangi šie takai yra gana ilgi, turėsite daug vietų atsisėsti, atsipalaiduoti, ir turėti nuostabią gamtą sau. Turistų minios toli atsiliks, ir tai būsi tik tu, dangus, žalia žolė, žemiau esančius slėnius, ir tavo mylimasis šalia. Šveicarijoje nėra geresnės vietos romantiškam ir vienatvės laikui kartu.

Bazelis į Interlakeną su traukiniu

Ženeva į Zermatą su traukiniu

Bernas į Zermatą su traukiniu

Liucerną į Zermatą su traukiniu

 

Above the clouds in La Sage Switzerland

 

7. Geriausios vietos vienatvės mėgėjams: Toskana Italija

Vynas, Italijos vilos, ir šimtai mylių tarp kerinčių mažų miestelių, Toskanos niekas negali viršyti kaip romantiškas pabėgimas vienatvės mėgėjams. Atviruką primenantys peizažai priverčia bet kurią širdį smarkiau plakti iš nuostabos ir papildo magišką atmosferą. Kai jūs dviese atvyksite į Toskaną, visiškai prarasite save ir paliksite visus rūpesčius.

Oras Monticchiello, pavyzdžiui, penkiolikos amžiaus kaimas, yra viena geriausių vietų vienatvės mėgėjams Toskanoje. Galite pasivaikščioti po šį senovinį kaimą, apsikeisti bučiniais, jos sienų viduje, akmeniniais perėjimais ir grožėtis žaliuojančių Toskanos kalvų vaizdais.

Milanas į Romą traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Venecija į Romą traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

 

8. Švarcvaldo Vokietija

Tankus, Evergreen Black Forest pietvakarių Vokietijoje yra toks didelis, kad bet kuri pora gali visiškai nukrypti nuo radaro. Nuo žygių iki poilsio, Juodasis miškas yra nuostabi vieta porai atsitraukti. Pavyzdžiui, Jei esate lauke mėgstanti pora, Juodajame miške galite rasti daug puikių pėsčiųjų takų, kaip takas iki Tribergo krioklių, ir galbūt netoliese surengti pikniką.

Arba, Galite nuvykti į Baden-Badeną atsipalaiduoti prabangiame SPA centre arba tiesiog apsistoti ir atsipalaiduoti privačioje lauko sūkurinėje vonioje. Bet kuriuo budu, keliaudamas į Juodąjį mišką bus stebuklingų akimirkų pažadas, vienatvės mėgėjams Europoje.

Ofenburgas – Freiburgas su traukiniu

Iš Štutgarto į Freiburgą su traukiniu

Leipcigas – Freiburgas traukiniu

Niurnbergas – Freiburgas su traukiniu

 

A Small Waterfall In the Black Forest, Germany

 

9. Geriausios vietos vienatvės mėgėjams: Šiaurės Airijos šiaurinė pakrantė

Su fantastiškomis uolomis ir nuostabiais vaizdais, šiaurinė Airijos pakrantė yra vienas įspūdingiausių JK regionų. Šiaurės Airija turėjo nuostabių mažų pajūrio miestelių, su mažais žavingais nameliais, ir takas, vedantis tiesiai į vaizdą į vandenyną. Taigi, Yra pakankamai romantiškų nuošalių vietų stebėti saulėlydį ar pasivaikščioti pakrante.

Pavyzdžiui, Ballintoy uoste yra uolėtas kraštovaizdis ir pakrantė, skirta romantiškiems pasivaikščiojimams ir iškyloms. Kita labai romantiška vieta yra Giant Causeway, unikali vieta, kurią galite tyrinėti su savo antrąja puse. Šiaurinė Airijos pakrantė yra nuostabi atostogų vieta vienatvės mėgėjams.

 

The Best Place For Solitude Lovers: North Coast Of Northern Ireland

 

10. Ferdi kalnas Austrija

Tarp žavingo Enns slėnio ir Dachstein kalnų grandinės, Fredi kalnas yra viena geriausių vietų vienatvės mėgėjams. Storos pušys, prieš jus dramatiškos viršūnės, ir aplinkui ramybė, Fredi kalnas sukuria puikią aplinką romantiškam pabėgimui.

Be to, Šiame nuošaliame regione įsikūrę vieni romantiškiausių namelių „ne namuose“.. Su privačia sauna, terasa, ir išskirtinis vaizdas į Austrijos kalnus, Fredi kalnas yra vienas iš 12 geriausios meilės vietos, magiškam kokybiškam laikui. Faktiškai, Fredis yra toks nutolęs, Geriausias būdas jį pasiekti yra automobiliu, nes nėra viešasis transportas į šią konkrečią vietą Austrijos kalnuose.

Miunchenas į Halštatą su traukiniu

Insbrukas į Halštatą su traukiniu

Pasau į Halštatą su traukiniu

Rosenheimas į Halštatą su traukiniu

 

A Couple On Ferdi Mountain, Austria

 

11. Geriausios vietos vienatvės mėgėjams: Algarvė Portugalija

Smėlėti papludimiai, dramatiškos įlankos, turkio spalvos vanduo, ir saulė bučiuoja tavo veidą, Nėra svajingesnės vietos nei Algarvė. Ponta Da Piedade su rūsiais, uolos, medaus atspalvių arkos prieš turkio spalvos vandenį yra vienas kvapą gniaužiančių vaizdų pasaulyje, ir vienas romantiškiausių. Kitas nuostabus paplūdimys, kuriame galima pasiklysti, yra Praia da Rocha. Atsiskyręs, ramus, graži, ir puikiai tinka jūsų meilės paukščiams klaidžioti, saulės vonia, ir atsipalaiduoti.

Algarvės gamtos brangakmeniai yra nuostabus vasaros rojus. Paplūdimiai ir rausvos įlankos puikiai tinka romantiškoms pramogoms prie jūros. Pažvelkite į saulėlydį, šokti į vandenį, arba išgerti taurę vyno, Algarvėje tvyro romantika. Į viršų visa tai, šis nuošalus grožis yra netoli Lagoso, kad galėtumėte pabėgti kada panorėję.

 

Paddling On Algarve, Portugal

 

12. Kotsvoldo Anglija

Paplitęs penkiose apskrityse, Cotswolds dvarai, o akmeniniai tiltai tarsi sustingę laike. Šiame vaizdingame regione yra Velso princo Highgrove dvaras ir žavūs akmeniniai namai. Galima manyti, kad jie nukeliavo laiku, savo paties kotedžo privatume. Be to, nes yra išskirtinė architektūra, tinka karališkiesiems, puikūs sodai neatsilieka nuo Karalienės sodo Bekingemo rūmuose.

Taigi, o Kotsvoldas yra kiek toli, nuošalus Anglijos kaime, tai puiki vieta vienatvės mėgėjams. Pasirinkimas tarp žygių, ir sūrio degustacija, atostogose gali būti sunku, bet vienas dalykas yra tikras, Kotsvoldas yra labai romantiška vieta Anglijoje.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Cotswolds England countryside

 

Mes Išsaugoti traukinį bus malonu padėti jums suplanuoti kelionę į šiuos 12 Geriausios vietos vienatvės mėgėjams.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 geriausių vietų vienatvės mėgėjams“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fbest-places-solitude-lovers%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)