Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 13/11/2021)

Vášniví cestovatelia vedia, ako je dôležité mať dobrý itinerár. S dobrým pohľad na mapu, pevná plán prepravy, a čo je najdôležitejšie, nádherné činnosti - ste nastavili pre 10 dni Švajčiarsko cestovné. Aj keď ste na cestách prostredníctvom Európe, vlak môže trvať vás takmer kdekoľvek. Tí, ktorí chcú preskúmať Švajčiarsko je potrebné mať plán, pretože krajina je plná dych berúce pamiatky. Ak budete potrebovať pomoc alebo inšpiráciu prísť s vlastnou, poďme sa pozrieť na 10 dni Švajčiarsko itinerár cestovné:

 

deň 1 Z tvojho 10 Dni Switzerland Travel Itinerár – Ženeva

Miesto, kde vás začať svoj výlet sa bude meniť, ale tiež udával tón pre zvyšok svojho pobytu. Väčšina cestujúcich odporúčam začať buď v Ženeve a Zürichu, pretože veľké mestá sú dopravné uzly. Čo je viac, môžete skúsiť tento itinerár dozadu, ak si prajete - to, čo je dôležité je, aby sa baviť!

Ak najskôr pristanete v Ženeve, existuje veľké množstvo vecí, ktoré vidíte na prvý deň vo Švajčiarsku. Odporúčame prehliadke starého mesta a do centra mesta. Okrem toho, Treille Promenade a sídlo OSN sú tiež veľké pamiatky.

Lyon do Bazilej Vlaky

Zurich do Bazilej Vlaky

Paris sa Bazilej Vlaky

Lucerna na Bazilej Vlaky

 

deň 2 – Ženevské jazero

Lake Geneva

Spúšťanie v Ženeve vám ponúka jedinečnú príležitosť držať okolo Ženevského jazera trochu dlhšie. Už druhý deň vo Švajčiarsku, to by bolo ideálne, aby navštíviť mesto Montreux, zasadené v blízkosti jazera.

Je to len krátka cesta vlakom od Ženevského, a to stojí za to vidieť. Čo je viac, tých, ktorí majú radi stredoveké hrady budú nadšení Chateau de Chillon, a milovníci prírody budú nepochybne teraz jazero.

Chur na Thusis Vlaky

 

deň 3 – Zermatt – Alpy, Švajčiarsko

Tráviť čas vo Švajčiarsku, bez videl prirodzenú krásu Alpy by bolo ako ísť do gurmánska reštaurácia a nenariadila žiadne jedlo. A nie je žiadny dôvod, aby si to ujsť, keď ranný vlak môže trvať vás na Zermatt. Odtiaľ, vaše dobrodružstvo v Alpách môže začať.

Je tu veľa robiť v prípade, že Zermatt Počasie je dosť pekné. Odporúčame 3-hodinový výlet okolo piatich jazier, počnúc Blauherd. Je to krásny výlet a to skvelý spôsob, ako začať svoje Alpy skúsenosť.

Basel do Interlaken Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Lucerna na Zermatt Vlaky

 

deň 4 – Zermatt – Opäť V deň 4 z 10 Dni Switzerland Travel Itinerár

Môžete si vziať svoj štvrtý deň, aby preskúmala Zermatt plne, pretože to je jeden z tých očarujúce Swiss pohorie miest. je tu veľkolepý rieka vidieť, a Matterhorn zobraziť. V prípade, že ste skúsenejší turista, môžete vziať popoludní vidieť Charles Kuonen visutý most.

Pre to, budete musieť ísť do Randa, kde túra k mostu začína. Je to asi 2-hodinový výlet na Most. Nie je to ľahké chodník dokončiť, a most sám o sebe nie je pre ľudí so slabým srdcom. Avšak, vidieť to stojí za námahu.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Bazilej Bern Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

deň 5 – Ľadovec Matterhorn

S plným využitím Alpy, mali by ste mať možnosť dostať sa na vyšších nadmorských výškach. Zermatt je skvelým východiskovým bodom pre to, ako by ste mohli ľahko dostať tak na Matterhorn Glacier Paradise a Gornergrat odtiaľ.

Trvá niektoré výťahy dosiahnuť vrchol na Matterhorn Ľadovcový raj alebo vlakom na Gornergrat. obaja títo celodenné výlety ponúka fantastický výhľad na Alpy, a tam je nejaký skúmanie Čo robiť keď ste tam, tiež.

 

deň 6 – Schilthorn Švajčiarsko

Schilthorn day 6 of 10 days Switzerland travel itinerary

Pre šiesty deň svojho Švajčiarsko itinerára, je čas chytiť niektoré ďalšie nádherný výhľad z Schilthorn. Chytiť lanovkou na Schilthorn od Murren a užiť si všetko, čo môže ponúknuť. Otáčajúce sa reštaurácia, kopa vyhliadkovými plošinami, a dokonca Bond World môžu byť všetky tu.

Schilthorn stačí vyplniť celý deň, ale ak máte pocit, dobrodružný, check out Lauterbrunnen, ako. Je to túra cez nádherné údolie plné malej dedinky zastávky a výhľady horských vodopádov.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Lucerna na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

deň 7 – región Jungfrau

deň 7 by bolo ideálne pre predĺženie vašu návštevu do regiónu Jungfrau a udržať objavovanie Álp. Tam sú niektoré populárne turistické chodníky môžete vziať z Grindelwald. Lanovka môže trvať vás na prvý kopci, kde si môžete vybrať niektorú z mnohých dostupných turistických trás.

Jeden z najpopulárnejších z nich je nepochybne Jazero Bachalpsee trampové, čo je cesta tam a späť, ktorá trvá asi 2 hodiny. Avšak, na First je množstvo ďalších aktivít, takže sa uistite, aby sa zoznámili s oblasťou dobre.

Mníchov do Zürichu Vlaky

Berlín do Zürich Vlaky

Bazilej do Zürichu Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

 

deň 8 – Wengen

Základom pre ôsmy deň 10 Dni Switzerland Travel skúmanie môže byť Wengen, malé mestečko úbočí. Zatiaľ čo v tejto oblasti, aby ste mohli preskúmať Männlichen tým, že lanovkou na horu a turistické chodníky. Tam sú niektoré z nich zvláštne pomenované, ako je Royal Walk.

Panorama Trail od Männlichen na Kleine Scheidegg je pravdepodobne najmalebnejšie jeden. Ponúka názory z údolia pod nimi a tri slávne hory - Jungfrau, monch, a Eiger. Z Kleine Scheidegg, Choď vlakom späť do Wengen.

Zurich do Wengen Vlaky

Geneva na Wengen Vlaky

Bern Wengen Vlaky

Basel do Wengen Vlaky

 

deň 9 – lucerna

Blízko konci svojho 10 Dni Switzerland Travel Itinerár, budete chcieť, aby si cestu späť do miest. V 9. deň, odporúčame návštevu Lucerne, ako je to ideálne mesto preskúmať pešo. Po tom všetkom turistiku, to bude liečiť túlať ulíc pri hľadaní pamiatok ako kostola sv. Leodegar, Museggmauer, a pamätník leva.

Lucerna má veľkú Riverfront a veľa krásnych pamiatok. Ďalej, je to skvelý zastávkou do Zürichu cestu, kde budete končiť svoj návšteva.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Lucerna na Ženeva Vlaky

 

deň 10 – Zürich a náš posledný deň 10 Dni Switzerland Travel Itinerár

Vaša posledná deň by mal byť plný jeden, a Zurich je ideálnym miestom pre strávenie ju. Využiť čas vidieť jeho mnohých historický pamiatky, ako zborov z Grossmünster a Fraumunster.

Zürich má tiež svoje preslávený nákupné ulice ponúknuť, takže sa uistite, kúpiť niečo na Bahnhofstrasse. Prechádzka na Staré Mesto a teraz skúma, než sa vydáte späť domov.

Či už sa rozhodnete urobiť vo Švajčiarsku, budete mať čas svojho života. Len nezabudnite plánovať svoje aktivity, preprava, a dĺžka pobytu starostlivo. Že zabezpečí, že vaše dovolenka je bezproblémová a skutočne relaxačné, ako má byť.

Bazilej do Zürichu Vlaky

Basel do Ženeva Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Zurich do Zermatt Vlaky

 

Švajčiarsko je nádherná krajina každý cestovateľ potrebuje zažiť. Ste pripravení na 10 Dni Švajčiarsko cestovné? kniha vaše lístky teraz a nechajte sa unášať krásou!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Dni Switzerland Travel Itinerár” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-days-switzerland-itinerary%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)