Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 18/12/2022)

Slaví Den krále v Nizozemsku může být také nejlepší párty v Holandsku. Na 27 duben, oslavují krále Willem-Alexander narozeniny s hudbou, pouliční slavnosti, bleší trhy, a zábava veletrhy. Král sám cestuje po celé zemi s jeho rodina. V noci před Den krále, King's Night se slaví hudební show v Haagu a dalších městech a největší bleše národa ('volný, uvolnit') Trh v Utrechtu. Připraveni zjistit, co je to všechno kolem? Zde je důvod, proč byste měli být Slaví Den krále v Nizozemsku.

*Poznámka! Den králův je jen jeden měsíc pryč. Nyní je čas, aby si rezervovat hotel Amsterdam u slaví Den krále v Nizozemsku. Návštěvníci z celého Nizozemska, a stále více ze zahraničí knihu brzy, abyste zjistili, pokoje jsou k dispozici.

 

CO JE VE JMÉNĚ?

Původně, Princess Day byl slaven v Holandsku na Wilhelmina narozeniny (31 srpen), když byla ještě princezna. Strana měla několik částí, které jí, počítaje v to; mnoho dětské hry a zdobené ulicích. Když Wilhelmina se stal novou královnou po smrti jejího otce, to bylo změněno na Den královny.

Juliana, příští královna a Vilemínina dcera, oslavovaný Den královny na 30 Dubna se průvod na Soestdijk. Beatrix také slavil Den královny na 30 duben (její vlastní narozeniny je v lednu) ale na rozdíl od své matky, vzala celou svou rodinu a cestoval po celé zemi navštívit několik obcí. Král Willem Alexander dodržel tuto tradici. Narodil se 27 duben a toto se stalo oficiální den v 2014 Pro Oslava Den krále v Nizozemsku.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

ORANGE vše na Oslava Den krále v Nizozemsku!

Holandská královská rodina nese název: House of Orange. To doslovně znamená oranžovou barvu. Jako výsledek, se stala holandská národní barvy. V den krále, najdete každému nosit oranžovou nějakým způsobem nebo ve formě. Tak, dostat nakupování!

Brusel Utrecht Vlaky

Antwerp do Utrecht Vlaky

Berlín do Utrecht Vlaky

Paris se Utrecht Vlaky

 

BLEŠÍ TRHY

Zatímco slaví Den krále v Nizozemsku, lidé mohou prodávat věci na ulici bez nutnosti povolení. Volný, uvolnit Bleší trhy se konají v parcích a ulicích, s mnoha lidmi, které nabízejí své nechtěné majetku, hudba, nebo jinou zábavu na prodej. Ber to jako garáže prodej, ale v mnohem větším měřítku! v Utrechtu, bleší trhy dokonce začít večer před Den krále. Takže dostat své vycházkové boty.

V Bruselu do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris se Rotterdam Vlaky

 

 

Pojďme přípitek Oslava Den krále v Nizozemsku!

Každý hody vyžaduje přípitek! Že jo? V den krále, lidé připít králi s Orange Bitter, zářivě oranžový likér. Samozřejmě, tento udržuje s tradicí na sobě oranžovou, také! Nápoj byl vytvořen v roce 1620 oslavit knížete Fredrick Henryho vítězství. Zpočátku, to nebylo dobře známé, ale po Viléma Oranžského se stal prvním králem, bylo vyrobeno ještě jednou. Od té doby, Orange Bitter byl úzce spjat s nizozemské královské rodiny.

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris se Tilburg Vlaky

 

Co jsme PITNÁ? PIVO, SAMOZŘEJMĚ!

Holland miluje svůj chlast i po desetiletích chytrý marketing Heineken, Jejich Dutch komerční pýcha, každý je závislý na pěnivého sladkého nektaru bohů během dne krále.

Ne pivní sklo je ponechána plná, žádná mysl je ponechán clear. Pokud je vůbec den skutečně nechat si vlasy dolů, to by ji! A není to jen den Králův, králův noc předtím, než je polovina zábavy. Je to obvykle tak zaneprázdněný jako den krále minus děti a rodiny. To znamená, že ještě méně inhibice se rozlít vaše pivo, a nadávka vaše slova.

Brusel Maastricht Vlaky

Antwerp do maastrichtských Vlaky

Liege do maastrichtských Vlaky

Charleroi do maastrichtských Vlaky

 

Rodinná zábava

Oslava King's Day v Nizozemsku není jen pro dospělé. Existuje spousta aktivit, které se konají po celém městě pro mladý a mladé srdce, včetně malování na obličej, hry, a sportovní Události. Zkontrolovat den rodinné zábavy stránku králův pro více informací.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Berlín do Haagu Vlaky

Paris do Haagu Vlaky

 

Králův Night & den strany

Slaví Den krále v Nizozemsku je svátek, ale rozhodně ne den odpočinku. Nizozemec, ex-poplácání, a turisté se hrnou do Amsterdamu na den oslav. Zábava tradičně začíná v předvečer velkého dne (Králův Night) s karnevalové atmosféře pokračuje na celém území města v den královské. DJs hrají strany na veřejných prostranstvích, zářivě zdobené čluny vyplňují kanály, a živá hudba se rozlévá do ulic od kavárna terasy. Více informací o akcích krále Den.

 

Slaví Den krále v Nizozemsku na kanálech

Nikdy má chaosu provoz nebyl tak zábavný! V den krále, Tisíce pestře zdobené čluny balení úzkých Amsterdam kanály. Horký tip. Rezervujte si loď s předstihem!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Zúčastněte se výroční den krále v Amsterdamu na úžasnou 1,5 hodinové plavby kanálu středem města. Marvel na pestře zdobené čluny a užít si neomezené na palubě nápoje.

O této aktivitě:
– Doba trvání 90 minut
– Přeskočit linku
– Tištěné nebo mobilní poukaz přijat
– emaily
– Easy zrušení

 

Nizozemec, ex-poplácání, a turisté se hrnou do Amsterdamu na oslavu Dne krále v Nizozemsku. Ujistěte se, že jste si neměli nechat ujít na zábavu, a rezervovat pomocí Uložit vlak bez skrytých poplatků a jednoduché, jak 1, 2, 3!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)