Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 18/12/2022)

Oslavuje Deň kráľa v Holandsku môže byť aj najlepší párty v Holandsku. zapnuté 27 apríl, oslavujú kráľa Willem-Alexander narodeniny s hudbou, pouličné slávnosti, blšie trhy, a zábava veľtrhy. Kráľ sám cestuje po celej krajine s jeho rodina. V noci pred Deň kráľa, King’s Night sa oslavuje s hudobné šou v Haagu a ďalších mestách a najväčšej blche národa ('zadarmo') Trh v Utrechte. Pripravení zistiť, čo je to všetko okolo? Tu je dôvod, prečo by ste mali byť Oslavuje Deň kráľa v Holandsku.

*Poznámka! Deň kráľov je len jeden mesiac preč. Teraz je čas, aby si rezervovať hotel Amsterdam u oslavuje Deň kráľa v Holandsku. Návštevníci z celého Holandska, a stále viac zo zahraničia knihu skoro, aby ste zistili, izby sú k dispozícii.

 

ČO JE V NÁZVE?

pôvodne, Princess Day bol oslavovaný v Holandsku na Wilhelmina narodeniny (31 august), keď bola ešte princezná. Strana mala niekoľko častí, ktoré jej, počítajúc do toho; mnoho detské hry a zdobené uliciach. Keď Wilhelmina sa stal novou kráľovnou po smrti jej otca, to bolo zmenené na Deň kráľovnej.

Juliana, budúci kráľovná a Vilemínina dcéra, oslavovaný Deň kráľovnej na 30 Apríla sa sprievod na Soestdijk. Beatrix tiež slávil Deň kráľovnej na 30 apríl (jej vlastný narodeniny je v januári) ale na rozdiel od svojej matky, vzala celú svoju rodinu a cestoval po celej krajine navštíviť niekoľko obcí. Kráľ Willem Alexander nasledovali túto tradíciu. Narodil sa 27 apríl a toto sa stalo oficiálny deň v 2014 Pre Oslava Deň kráľa v Holandsku.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

ORANGE všetko na Oslava Deň kráľa v Holandsku!

Holandská kráľovská rodina nesie názov: House of Orange. To doslovne znamená oranžovú farbu. Ako výsledok, sa stala holandská národné farby. V deň kráľa, nájdete každému nosiť oranžovú nejakým spôsobom alebo vo forme. Takže, dostať nakupovanie!

Brusel Utrecht Vlaky

Antwerp do Utrecht Vlaky

Berlín do Utrecht Vlaky

Paris sa Utrecht Vlaky

 

BLŠIE TRHY

Kým oslavuje Deň kráľa v Holandsku, ľudia môžu predávať veci na ulici bez nutnosti povolenia. zadarmo Blšie trhy sa konajú v parkoch a uliciach, s mnohými ľuďmi, ktoré ponúkajú svoje nechcené majetku, hudba, alebo iná zábava na predaj. Ber to ako garáže predaj, ale v oveľa väčšom meradle! v Utrechte, blšie trhy dokonca začať večer pred Deň kráľa. Takže dostať svoje vychádzkové topánky.

V Bruseli do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris sa Rotterdam Vlaky

 

 

Poďme prípitok Oslava Deň kráľa v Holandsku!

každý hody vyžaduje prípitok! Správny? V deň kráľa, ľudia pripiť kráľovi s Orange Bitter, žiarivo oranžový likér. Samozrejme, tento udržiava s tradíciou na sebe oranžovú, tiež! Nápoj bol vytvorený v roku 1620 osláviť kniežaťa Fredrick Henryho víťazstvo. spočiatku, to nebolo dobre známe, ale po Viliama Oranžského sa stal prvým kráľom, bolo vyrobené ešte raz. Odvtedy, Orange Bitter bol úzko spätý s holandskej kráľovskej rodiny.

Brusel Tilburg Vlaky

Antwerp do Tilburg Vlaky

Berlín do Tilburg Vlaky

Paris sa Tilburg Vlaky

 

Čo sme PITNÁ? PIVO, SAMOZREJME!

Holland miluje svoj chlast aj po desaťročiach šikovný marketing Heineken, Ich Dutch komerčné pýcha, každý je závislý na penivého sladkého nektáru bohov počas dňa kráľa.

žiadny pivné sklo je ponechaná plná, žiadna myseľ je ponechaný clear. Ak je vôbec deň skutočne nechať si vlasy dole, to by ju! A nie je to len deň Králův, kráľov noc predtým, než je polovica zábavy. Je to zvyčajne tak zaneprázdnený ako deň kráľa mínus deti a rodiny. To znamená, že ešte menej inhibícia sa rozliať vaše pivo, a nadávka vaše slová.

Brusel Maastricht Vlaky

Antwerp do maastrichtských Vlaky

Liege do maastrichtských Vlaky

Charleroi do maastrichtských Vlaky

 

Zábava pre celú rodinu

Oslava King's Day v Holandsku nie je len pre dospelých. Existuje veľa aktivít, ktoré sa konajú po celom meste pre mladý a mladé srdce, vrátane maľovanie na tvár, hry, a športové diania. Skontrolovať deň rodinnej zábavy stránku kráľov pre viac informácií.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Berlín do Haagu Vlaky

Paris do Haagu Vlaky

 

Králův Night & deň strany

Oslavuje Deň kráľa v Holandsku je sviatok, ale rozhodne nie deň odpočinku. Holandská, ex-pats, a turisti sa hrnú do Amsterdamu na deň slávností. Zábava tradične začína v predvečer veľkého dňa (Králův Night) s karnevalovej atmosfére pokračuje na celom území mesta v deň kráľovskej. DJs hrajú strany na verejných priestranstvách, žiarivo zdobené člny vypĺňajú kanály, a živá hudba sa rozlieva do ulíc od kaviareň terasy. Viac informácií o akciách kráľa Deň.

 

Oslavuje Deň kráľa v Holandsku na kanáloch

Nikdy má chaosu prevádzku nebol tak zábavný! V deň kráľa, Tisíce pestro zdobené člny balenie úzkych Amsterdam kanály. Horúci tip. Rezervujte si loď s predstihom!

Celebrating King's Day in the Netherlands on the canals

Zúčastnite sa výročné deň kráľa v Amsterdame na úžasnú 1,5 hodinovej plavby kanála stredom mesta. Marvel na pestro zdobené člny a užiť si neobmedzené na palube nápoje.

O tejto aktivite:
– Trvanie 90 minút
– preskočiť linku
– Tlačené alebo mobilné poukaz prijatý
– emaily
– easy zrušenie

 

Holandská, ex-pats, aj turisti prúdia do Amsterdamu na oslavu Dňa kráľov v Holandsku. Uistite sa, že ste si nemali nechať ujsť na zábavu, a rezervovať pomocou Uložiť vlak bez skrytých poplatkov a jednoduché, ako 1, 2, 3!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrating-kings-day-netherlands%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)