Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 10/09/2021)

Seznamte se s místními, aniž byste se davu turistů dívali přes rameno a vtrhli do roztomilé kavárny, tato mimosezónní místa pro cestování po celém světě jsou nejlepší pro nezapomenutelnou dovolenou.

 

1. Místa mimo sezónu na cesty: Irsko V říjnu

Zdobené zlatem, ostrý vzduch, irské přírodní krásy Wicklowských hor, jen kousek od Dublinu a přijedete do krásné svatyně. Tady, jakákoli turistická trasa vás dovede k úžasným vodopádům, epické pohledy, a modrá obloha nebo údolí Glendalough a středověké klášterní osídlení ze 6. století.

Další výhodou návštěvy Irska mimo sezónu je možnost užít si půllitr Guinness v místní hospodě, přímo před otevřeným ohněm.

 

Ireland's Nature in off-season,

 

2. Itálie V dubnu

Ponoření do Středomoří, sbírání lanýžů, a nádherné podzimní listí, Itálie je nejlepším místem pro mimosezónní cestování v dubnu. Jaro je nejlepší doba k návštěvě Itálie kvůli teplotám, vlhkost vzduchu, ceny, a davy ubývají.

Každý chce dovolenou na pobřeží Amalfi, nebo uprostřed vinné révy v Toskánsku. nicméně, v létě je to drahé a přeplněné, vrchol sezóny. Tak, v dubnu je nejlepší čas vyrazit mimo sezónu do Itálie.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

Off-Season coastline promenade location in Italy

 

3. Místa mimo sezónu na cesty: Údolí Loiry Francie V polovině září

Podzimní květ jiřiny, čerstvý horský vzduch, podzimní listí, a v teplých dnech mírný vítr, najdete údolí Loiry sezóny absolutním snem. Okouzlující francouzská krajina je známá bílými víny, a čas sklizně začíná v polovině září.

Tak, nejlepší čas na cestu do Loiry je v září, konec hlavní sezóny. Dostanete se na festival Garden of Chateau de Chaumont, festival rajčat na Chateau de la Bourdaisiere, a Festivini s jeho velkou slavností v opatství Fontevraud. Sbírání hub v chladných jeskyních, nebo pěší turistika, když teploty klesají, ale dny jsou stále dlouhé se spoustou denního světla – Údolí Loiry je úžasná mimosezónní destinace v září.

Dijon do Provence s vlakem

Paříž do Provence s vlakem

Lyon do Provence s vlakem

Marseilles do Provence s vlakem

 

Off Season at Loire Valley France In Mid-September

 

4. Nejlepší umístění mimo sezónu v Německu: Mnichov V září až říjnu

I přes zavádějící název, velký pivní festival začíná v září. Oktoberfest je úžasný důvod, proč cestovat do Německa, a do svého města původu, Mnichov. Během této doby, najdete město v rozruchu a Mnichov má skvělé vibrace.

I když to znamená, že s největší pravděpodobností budete obklopeni turisty, i když není hlavní sezóna. V září se ještě vyplatí cestovat do Mnichova mimo sezónu, prostě za to, že zažijete kouzlo Oktoberfestu.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

 

5. Poloha mimo sezónu v Číně: Šanghaj v listopadu

S populací 26 milion lidí, v Šanghaji se vždy ocitnete v davu. nicméně, cestování mimo sezónu do Šanghaje znamená, že se turisté vrátili domů ze svých Letní dovolená, takže se budete míchat s místními.

navíc, počasí v Šanghaji bývá teplé a vlhkost prudce stoupá, o důvod víc cestovat mimo sezónu a obdivovat panorama Šanghaje v listopadu. Říjen-listopad je sezóna v Šanghaji, kdy je vlhkost, ubytování, a davy padají. Tímto způsobem budete mít ze vzrušujícího a ohromujícího města mnohem větší užitek.

 

Skyscrapers skyline in Shanghai

 

6. Místa mimo sezónu na cestování po celém světě: Andalusie Španělsko V září

S fiestou a festivalem téměř každý den, krásná a okouzlující oblast Andalusie je v září snem. Od festivalu sklizně vína po mořské plody a opalování na pláži - konec září je nejlepší doba k návštěvě Andalusie.

Zatímco srpen až začátek září je stále velmi teplý, na konci září můžete dostat šanci deště, nebo slunečné pláže-perfektní dny, ale ne do té míry, že byste nemohli dýchat a procházet se po krásných andaluských městech. kouření horkých dnů. Proto, Andalusie je perfektní mimosezónní destinace ve Španělsku na konci září.

 

Andalucia View in Mid-September

 

7. Algarve Portugalsko V polovině září

Algarve je ohromující po celý rok, takže není špatný čas na návštěvu. Ke koupání a relaxaci na nádherných plážích v Portugalsku, a mějte atlantické pobřeží a zátoky pro sebe, polovina září je ideálním časem k návštěvě Algarve.

Zatímco léto je nejteplejší, je také nejvíce přeplněný, a v zimě, potkáte spoustu surfařů v okolí jednoho z nejlepších míst pro surfaře na světě. Proto, Algarve je ideální mimosezónní destinace v polovině září. Budete mít vzácnou šanci užít si velkolepé zátoky, útesy, a rybářské vesnice podél pobřeží.

 

Algarve Stones Portugal In Mid-September

 

8. Mimo sezónu cestování do Vídně v září

Pouliční vídeňské jídlo, víno, gin, nebo jakýkoli koktejl podle vašeho výběru jsou úžasné důvody pro cestu do Vídně v září. Zatímco léto je téměř pryč, a s ním davy turistů, ale Vídeňané jsou zpět ve městě a stejně tak velké festivaly.

Proto, Vídeň je jednou z nejlepších 10 mimosezónní cesty po Evropě. Můžete si vybrat mezi procházkou po vinicích a oslavou na jednom z mnoha veletrhů a festivaly ve Vídni pouze v září a jen pro místní. Neexistuje lepší způsob, jak si vychutnat rakouskou kuchyni, kultura, a krásy Vídně než mísením s místními.

Salcburk do Vídně vlakem

Mnichov do Vídně vlakem

Graz do Vídně vlakem

Praha do Vídně vlakem

 

A fountain in Vienna at fall

 

9. švýcarské Alpy

Těsně předtím, než se scenérie změní na podzimní barvy a vrcholy si obléknou sněhově bílé oblečení, a švýcarské Alpy je magické mimo sezónu. Hned poté, co se většina turistů vrátí domů, švýcarské Alpy obnovují své mírové kouzlo, dělat prostor pro venkovní aktivity a pikniky.

Proto, švýcarské Alpy jsou úžasným místem mimo sezónu v září. Počasí je teplé, jasně modrá obloha a mohli jste si užít pěší turistiku, cyklistika, relaxaci a objevování krásných výhledů. Tak, můžete dokonce vylézt na jeden z nich nejmalebnější hory v Evropě Jungfrau.

Curych do Wengen s vlakem

Ženeva do Wengen s vlakem

Bern do Wengen s vlakem

Basilej do Wengenu s vlakem

 

A Hiking Trail On Swiss Alps

10. Místa mimo sezónu na cestování po celém světě: Paříž v prosinci

Procházka po Champs-Alyeese, nebo přes Tuileries Garden do Louvru bez davů turistů je v Paříži nevšední zážitek. Mimosezóna v Paříži je ještě romantičtější, když se můžete projít nejturističtějším městem na světě, bez turistů na každém rohu. Zatímco léto nabízí nejlepší počasí a slunečné dny, Prosinec je rozhodně nejlepší pro dovolenou v Paříži.

Cestování do Paříže mimo sezónu v prosinci je příslibem úžasných výhledů. Dále, mohli byste si užít spoustu Vánoční trhy.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

Off Season Paris cold streets in December

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat mimosezónní výlet do těchto zasněných lokalit po celém světě.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 mimosezónních míst cestování po celém světě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Foff-season-travel-locations%2F– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)