Час читання: 8 хвилин
(Останнє оновлення:: 18/12/2022)

У надрах океанів, прихований подалі від цивілізації, і не зворушений часом, є 10 найкращі дайвінг-сайти у світі. Від барвистих і яскравих коралових рифів до затонулих кораблів Другої світової війни, дике морське життя, і сині діри, підготуйте своє спорядження для дайвінгу, тому що цей сеанс дайвінгу буде найцікавішим.

 

1. Найкращий сайт для дайвінгу в Китаї: Велика стіна

10 мільйони туристів щороку їдуть до Великої китайської стіни, але дуже мало хто знає, що вони можуть зануритися на одному з найбільш знакових місць у світі. Поки більшість людей проходить уздовж стіни 2100 км, фотографії для соціальних мереж, Водосховище Панджакоу - це місце для підводного дайвінгу. Велика Китайська стіна - єдине Чудо Світу, ви насправді можете зануритися.

Це може бути не таким захоплюючим і красивим, як дайвінг в Індонезії чи на Фіджі, але вас абсолютно захопить вид на Велику Китайську стіну. Не просто милуватися оточенням зверху, але виявляючи це з самого початку, від цегли і вгору, споруда, що стоїть на місці тисячі років, виживання природи, династії, та політичні зміни.

Найкращий час для пірнання:

Дайвінг Великої Стіни в Китаї - це складний досвід навіть для досвідчених дайверів. Причиною є низька температура, досягаючи максимуму 10 до 11 ° C, на 7 метрів глибиною влітку. тому, найкращий час для дайвінгу у Великій стіні - лише тоді, коли ви добре підготовлені. Додатковою вимогою є заповнений мінімум 100 до 200 занурення для любителів відпочинку.

 

Best Diving Site In China: The Great Wall

 

2. Найкращий сайт для дайвінгу у Великобританії: Уельс

З печерами, 500 уламки, і чудове морське життя, узбережжя Уельсу - дивовижне місце для дайвінгу. Тут ви можете зануритися на більш ніж 50 метрів у воду Скомера, і Скокгольм, і острови Міддхольм. Видимість є однією з найкращих в районі, що дозволить вам помилуватися прекрасним морським життям і відкрити уламки Другої світової війни, якщо ви вже в історії.

Незважаючи на сонливе сприйняття, Уельс насправді є фантастичним місцем для дайвінгу в Європі. Наприклад, Морський заповідник Скомер в Пембрукширі - одне з найкращих місць для дайвінгу в Уельсі: сом, дельфіни, морські слимаки та морські коники, це лише кілька морських істот, яких ви зустрінете.

Амстердам до Лондона поїздом

Париж до Лондона поїздом

Берлін до Лондона поїздом

Брюссель до Лондона поїздом

 

Sunset on the coast of Wales UK

 

3. Найкраще місце для дайвінгу в Італії: Портофіно

з 20 різні місця для дайвінгу, Портофіно - це більше, ніж чарівне прибережне містечко в Європі. Крім чарівних таунхаусів, ресторан, і пляжі, Лігурійське узбережжя - це фантастичне місце для дайвінгу в Європі.

По-перше, Морський заповідник Портофіно пропонує дивовижні рифи та затонулі місця для початківців та досвідчених дайверів. по-друге, статуя Христа, Христос Безодні - один із найвищих 5 місця для дайвінгу в Портофіно. останній, але не в останню чергу, канадська аварія оленів MOHAWK - ще одна визначна пам'ятка 20-40 метрів.

Прийти до висновку, Місця для дайвінгу в Портофіно ідеально підходять для першого занурення, і відкрити для себе ще одне приголомшливе диво природи якщо ви досвідчений дайвер.

Мілан до Портофіно поїздом

Венеція до Портофіно поїздом

Флоренція до Портофіно з поїздом

Турин до Портофіно з поїздом

 

Crystal Water Diving Site In Portofino Italy

 

4. Найкраще місце для дайвінгу у Франції: Французькі острови Гваделупа

У Карибському раю, острови Гвадалупа - це маленький шматочок французького дайвінг-неба. Ця невеличка група островів складається з Ла-Гранд-Терре, і Petite Terre, додому до вулкана, тропічний ліс, гарний краєвид і пляжі, а головне одне з найкращих місць для дайвінгу в Європі.

Острови Гваделупи не такі популярні, як Балі чи Беліз, але морське життя тут точно триматиме вас під водою протягом усього відпочинку. Морський заповідник Кусто - найкраще місце для дайвінгу в Гваделупі, з чудовою фауною та флорою, тунелі, печерні черепахи, і багато інших прихованих місць для авантюрного дайвера, і для початківців, які просто хочуть насолодитися морським життям у водах Карибського басейну.

Найкращий час для пірнання на островах Гваделупа:

Температура води протягом цілого року у Гваделупі залишається 23-28 ° C, так що ви можете приходити на дайвінг коли завгодно.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

French Guadeloupe Islands

 

5. Оркнейські острови, Шотландії

Над зеленими луками, пагорби, і гори, Оркнейські острови мають найкращу морську історію у світі. буквально, там є 7 судна на дні вод Оркнейських островів у Шотландії. Ці уламки німецького флоту відкритого моря в Скапа-Флоу, в 1919.

Крім уламків, є дивовижна морська дика природа для дослідження в чистих водах. Наприклад, води бар’єрів Черчілля та Єснабі чи Інганесс ідеально підходять для спостереження за диким морським життям.

Найкращий час для пірнання на Оркнейських островах:

Великдень до листопада, при температурі 13 ° С.

Флоренція до Комо з поїздом

Мілан до Комо поїздом

Турин до Комо поїздом

Генуя до Комо поїздом

 

Underwater Wrecks In Orkney Islands, Scotland

 

6. Найкращі місця для дайвінгу в Європі: Сільфра, Ісландія

Між двома континентами, в самому серці Національний парк Тингвеллір, найчистіша вода в Ісландії чекає вас на дивовижний досвід дайвінгу. Унікальні геологічні особливості Сільфри пропонують таємничі тунелі та печери для досвідчених дайверів.

Найбільш захоплююче в дайвінгу в Сільфра - це тріщина. Цей дайвінг шлях був сформований щорічним 2 см переміщення північноамериканських та євразійських тектонічних плит. Вперше це було створено після землетрусу, але цілком безпечний для дайвінгу в наші дні, так що ви можете розпочати підготовку до незабутнього дайвінгу в ісландських водах.

Максимально допустима глибина занурення в Silfra становить 18 метрів.

Дюссельдорф до Мюнхена поїздом

Дрезден до Мюнхена поїздом

Нюрнберг до Мюнхена поїздом

Бонн до Мюнхена поїздом

 

Perfect Diving In Silfra, Iceland

 

7. Найкращі місця для дайвінгу у світі: Балі

Навколишні піщані пляжі, храми, і вулканічні гори, води чарівного Балі самі по собі є світовим дивом. Безперечно, Балі - чудове місце для відпочинку і ідеально підходить для дайвінгу.

На Балі, Ви можете розподілити свій час між багатьма місцями для дайвінгу, тому що вони є скрізь. Від барвистих коралових рифів до гігантських риб, і печери до приголомшливих статуй Будди, Балі під водою - це захоплюючий і вражаючий світ для дайвінгу та підводне плавання.

Найкращий час для пірнання на Балі:

З травня по листопад - сезон дайвінгу на Балі, а найкращий час для спостереження за мантами - з квітня по травень.

Зальцбург до Відня поїздом

Мюнхен до Відня поїздом

Грац до Відня поїздом

Прага до Відня поїздом

 

Diving near mind-blowing Buddha statues on Bali

 

8. Найкращі місця для дайвінгу у світі: Блакитна діра в Белізі

125 метр глибини, круглої форми, і з чудовим видом з повітря, дайвінг-сайт «Блакитна діра» в Белізі, є одним з верхньої 10 повинні дайвінг сайти у світі. Ця гігантська діра прямо біля Маяк Риф в Белізі, та при хорошій видимості, Ви можете потрапити в незабутню дайвінг-пригоду.

На відміну від інших найкращих дайвінг-сайтів у нашому списку, Блакитна діра не є домом для балійських скульптур, рідкісне морське життя, або барвисті рифи. Ви знайдете складний і приємний досвід дайвінгу, що перенесе вас на наступний рівень дайвмайстра.

Найкращий час для занурення у синю діру:

Квітень-червень найкраще підходить для спостереження за китовими акулами та дайвінгу.

Нюрнберг до Праги поїздом

Мюнхен до Праги поїздом

Берлін до Праги поїздом

Відень до Праги поїздом

 

 

9. Раджа Ампат |: Дайвінг в кінці світу

Зберігався подалі від цивілізації до 2004, Раджа Ампат - прихований рай, розташована між Індонезією та Австралією. Завдяки цьому пізньому відкриттю, морська дика природа в Раджа-Ампаті є однією з найбільш диких у світі.

Коли ви пірнаєте в Раджа Ампат, ви відкриєте для себе 600 одні види твердих коралів, на додаток до барвистого і не з цього світу морського життя. Цей унікальний світ знаходиться в центрі 4 основні острови: Вайгей, Батанта, Салаваті, і Місул у віддаленій Західній Папуї.

Якщо ви дайвер середнього та просунутого рівня, тоді вам неодмінно слід забронювати наступну дайвінг відпустку в Раджа Ампат.

 

 

Найкращий час для занурення в Raje Ampat:

Листопад - квітень з температурою від 27 до 30 ° С.

З Цюріха до Венгена поїздом

Женева до Венгена поїздом

Берн до Венгена поїздом

Базель до Венгена поїздом

 

Diving in Raja Ampat

 

10. Найкращі місця для дайвінгу в Китаї: Стародавнє місто Ши Ченг на озері Цяндао

Глибоко в тисячі островів озера, в провінції Чжецзян, в стародавнє місто Ши Ченга бреше. На глибині 40 метрів, ви відкриєте дива загубленого китайського міста. Незважаючи на люту воду і час йшов, архітектурні особливості міста, і навіть дерев'яні деталі добре збереглися.

З цих причин, місто Ши Чен - прихований рай для дайверів. Багато приїжджають, щоб відкрити красу озера Цяндао, але це загублене місто - ще одна дивовижна причина для подорожей. Місто і долина були затоплені 1959, але він абсолютно безпечний для дайвінгу.

Найкращий час для пірнання в Ши Ченг:

Падіння, завдяки сухому і теплому клімату.

Діжон до Провансу поїздом

Париж до Провансу поїздом

Ліон до Провансу поїздом

Марсель до Провансу поїздом

 

Shi Cheng Ancient City In Qiandao Lake

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам спланувати незабутню поїздку до 10 найкращі місця для дайвінгу у світі поїздом.

 

 

Ви хочете вставити на свій сайт нашу публікацію в блозі «1о найкращих місць для дайвінгу у світі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fbest-diving-sites-world%2F– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / ru на / fr або / es та інші мови.