זמן קריאה: 8 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 18/12/2022)

במעמקי האוקיינוסים, מוסתר מהציוויליזציה, ולא נגע בזמן, הוא 10 אתרי הצלילה הטובים בעולם. משוניות האלמוגים הצבעוניות והבהירות ועד לשברי ספינות מלחמת העולם השנייה, חיי ים פרועים, וחורים כחולים, הכינו את ציוד הצלילה שלכם כי מפגש הצלילה הזה עומד להיות המרגש ביותר עד כה.

 

1. אתר הצלילה הטוב ביותר בסין: החומה הגדולה

10 מיליון תיירים נוסעים לחומה הסינית מדי שנה, אך מעטים מאוד יודעים שהם יכולים לצלול באחד האתרים האיקוניים ביותר בעולם. בעוד שרוב האנשים הולכים לאורך חומת 2100 ק"מ, תמונות מצליפות עבור מדיה חברתית, מאגר פנג'יאקו הוא אתר צלילה מתחת למים. החומה הגדולה של סין היא פלא העולם היחיד, אתה יכול למעשה לצלול פנימה.

זה אולי לא מרתק ויפה כמו צלילה באינדונזיה או בפיג'י, אבל אתה יוחזר לחלוטין מהנוף של החומה הסינית. לא רק להתפעל מהסביבה מלמעלה, אבל לגלות את זה מההתחלה, מהלבנים ומעלה, מבנה שעמד דומם במשך אלפי שנים, שרידות סכנות טבע, שושלות, ושינויים פוליטיים.

הזמן הטוב ביותר לצלול:

צלילת החומה הגדולה בסין היא חוויה מאתגרת גם עבור צוללנים מתקדמים. הסיבה היא הטמפרטורה הנמוכה, להגיע למקסימום של 10 עד 11 מעלות צלזיוס, בְּ- 7 מטר בעומק הקיץ. לָכֵן, הזמן הטוב ביותר לצלילה בחומה הגדולה הוא רק כשאתה מוכן היטב. דרישה נוספת היא מינימום שלם 100 ל 200 צלילות לצוללני פנאי.

 

Best Diving Site In China: The Great Wall

 

2. אתר הצלילה הטוב ביותר בבריטניה: ויילס

עם מערות, 500 תאונות, וחיי ים מפוארים, חופי ויילס הם מקום מדהים לצלילה. כאן תוכלו לצלול ליותר מ -50 מטרים במים של סקומר, וסקוקהולם, ואי מידלהולם. הראות היא מהטובות ביותר באזור, המאפשר לך להתפעל מחיי הים היפים ולגלות תאונות של מלחמת העולם השנייה אם אתה מתמצא בהיסטוריה.

למרות התפיסה המנומנמת שיש לה, וויילס היא למעשה מקום צלילה פנטסטי באירופה. לדוגמה, שמורת ימי Skomer בפמברוקשייר היא אחד מאתרי הצלילה הטובים ביותר בוויילס: שפמנון, דולפינים, שבלולי ים וסוסי ים, הם רק מעטים מיצורי הים שתפגשו.

אמסטרדם ללונדון עם רכבת

פריז ללונדון עם רכבת

ברלין ללונדון עם רכבת

בריסל ללונדון עם רכבת

 

Sunset on the coast of Wales UK

 

3. אתר הצלילה הטוב ביותר באיטליה: פורטופינו

עם 20 נקודות צלילה שונות, פורטופינו הוא יותר מא עיירת חוף מקסימה באירופה. בנוסף לבתי העירייה המקסימים, מסעדות, וחופים, חוף ליגוריה הוא אתר צלילה פנטסטי באירופה.

קוֹדֶם כֹּל, השמורה הימית פורטופינו מציעה שוניות וריסות מדהימות לצוללים מתחילים ומתקדמים. שנית, פסל המשיח, המשיח של התהום הוא מהצמרת 5 אתרי צלילה בפורטופינו. אחרון, אבל לא אחרון, תאונת הצבאים MOHAWK הקנדית היא עוד אטרקציית צלילה ב 20-40 מטרים.

להסיק, אתרי הצלילה של פורטופינו הם אידיאליים לצלילה הראשונה שלכם, ולגלות עוד מהמם פלא טבעי אם אתה צוללן מנוסה.

מילאנו לפורטופינו עם רכבת

ונציה לפורטופינו עם רכבת

פירנצה לפורטופינו עם רכבת

טורינו לפורטופינו עם רכבת

 

Crystal Water Diving Site In Portofino Italy

 

4. אתר הצלילה הטוב ביותר בצרפת: איי גוואדלופ הצרפתית

בגן העדן הקריבי, איי לה גוודלופ הם פיסת גן עדן לצלילה צרפתית. קבוצת איים קטנה זו מורכבת מלה גרנדה טר, ופטיט טרה, בית להר געש, יערות גשם, נוף יפה וחופים, והכי חשוב אחד מאתרי הצלילה הטובים באירופה.

איי גוואדלופ אינם פופולריים כמו באלי או בליז, אבל החיים הימיים כאן בהחלט ישאירו אותך מתחת למים במשך כל החופשה שלך. שמורת הים הקוסטו היא אתר הצלילה הטוב ביותר בגוואדלופ, עם בעלי חיים וצומח נפלאים, מנהרות, מערות צבים, ועוד הרבה נקודות נסתרות לצולל ההרפתקני, ולבכורים ראשונים שפשוט רוצים ליהנות מחיי הים במים הקריביים.

הזמן הטוב ביותר לצלול באיי גוואדלופ:

טמפרטורת המים נותרת 23-28 מעלות צלזיוס לאורך כל השנה בגוואדלופ, כדי שתוכלו לבוא בצלילה מתי שרק תרצו.

אמסטרדם לפריז עם רכבת

לונדון לפריס עם רכבת

רוטרדם לפריז עם רכבת

בריסל לפריס עם רכבת

 

French Guadeloupe Islands

 

5. איי אורקני, סקוטלנד

מעל כרי דשא ירוקים, גבעות, והרים, איי אורקני הם בעלי ההיסטוריה הימית הטובה בעולם. פשוטו כמשמעו, יש 7 ספינות בתחתית מימי אורקני בסקוטלנד. ההריסות הללו מצי הים הגדול הגרמני ב Scapa Flow, ב 1919.

בנוסף להריסות, יש חיות בר ימיות מדהימות לחקור במים הצלולים. לדוגמה, מי המחסומים של צ'רצ'יל ו- Yesnaby או Inganess הם אידיאליים לאיתור חיי ים בר.

הזמן הטוב ביותר לצלול באיי אורקני:

חג הפסחא עד נובמבר, כאשר הטמפרטורה היא 13 מעלות צלזיוס.

פירנצה לקומו עם רכבת

מילאנו לקומו עם רכבת

טורינו לקומו עם רכבת

גנואה לקומו עם רכבת

 

Underwater Wrecks In Orkney Islands, Scotland

 

6. אתרי הצלילה הטובים ביותר באירופה: סילפרה, אִיסלַנד

בין שתי יבשות, בלב ה הפארק הלאומי תינגווליר, המים הצלולים ביותר באיסלנד מחכים לכם לחווית צלילה מדהימה. המאפיינים הגיאולוגיים הייחודיים בסילפרה מציעים מנהרות ומערות מסתוריים לצוללנים מנוסים.

הדבר המרגש ביותר בצלילה בסילפרה הוא הבקע. מסלול צלילה זה נוצר על ידי השנתי 2 תנועת ס"מ של צלחות טקטוניות צפון אמריקאיות ואירואסיות. זה נוצר לראשונה לאחר רעידת אדמה, אבל הוא בטוח לחלוטין לצלילה בימינו, כך שתוכלו להתחיל להתכונן לחווית צלילה בלתי נשכחת במים האיסלנדיים.

עומק הצלילה המרבי המותר בסילפרה הוא 18 מטרים.

דיסלדורף למינכן עם רכבת

דרזדן למינכן עם רכבת

נירנברג למינכן עם רכבת

בון למינכן עם רכבת

 

Perfect Diving In Silfra, Iceland

 

7. אתרי הצלילה הטובים בעולם: באלי

חופים חוליים שמסביב, מקדש, והרים געשיים, מימי באלי הקסומים הם פלא עולמי בפני עצמם. בְּלִי סָפֵק, באלי הוא יעד נפלא לחופשה ומושלם לצלילה.

בבאלי, תוכלו לחלק את זמנכם בין מיקומי הצלילה הרבים משום שהם נמצאים בכל מקום. משוניות אלמוגים צבעוניות לדגי ענק, ומערות לפסלי בודהה מרהיבים, באלי מתחת למים הוא עולם מרגש ומרהיב לצלילה ו שנורקלינג.

הזמן הטוב ביותר לצלול בבאלי:

מאי עד נובמבר היא עונת הצלילה בבאלי, והזמן הטוב ביותר לראות את קרני מנטה הוא מאפריל עד מאי.

זלצבורג לווינה עם רכבת

מינכן לווינה עם רכבת

גראץ לווינה עם רכבת

פראג לווינה עם רכבת

 

Diving near mind-blowing Buddha statues on Bali

 

8. אתרי הצלילה הטובים בעולם: החור הכחול בבליז

125 עומק מטרים, בצורת מעגלית, ועם נוף אווירי מפואר, אתר הצלילה Blue Hole בבליז, הוא אחד המובילים 10 חייבים אתרי צלילה בעולם. החור הענק הזה נמצא ממש ליד מִגדַלוֹר שונית בבליז, ובראות טובה, אתה עלול למצוא את עצמך בהרפתקת צלילה בלתי נשכחת.

בניגוד לאתרי הצלילה הטובים האחרים ברשימה שלנו, החור הכחול אינו ביתם של פסלים באלינזיים, חיי ים נדירים, או שוניות צבעוניות. מה שאתה מוצא הוא חווית צלילה מאתגרת ומשמחת, שייקח אותך לשלב הבא של המשדר.

הזמן הטוב ביותר לצלול בחור הכחול:

אפריל עד יוני הם הטובים ביותר לצפייה וצלילה של כרישי לוויתן.

נירנברג לפראג עם רכבת

מינכן לפראג עם רכבת

ברלין לפראג עם רכבת

וינה לפראג עם רכבת

 

 

9. רג'ה אמפט |: צלילה בסוף העולם

נמנע מהציוויליזציה עד 2004, ראג'ה אמפט הוא גן עדן נסתר, ממוקם בין אינדונזיה לאוסטרליה. בזכות הגילוי המאוחר הזה, חיות הבר הימיות ברג'ה אמפט הוא אחד הפרועים בעולם.

כשאתה צולל ברג'ה אמפט, תגלה מעל 600 מיני אלמוגים קשים בלבד, בנוסף לחיים ימיים צבעוניים ולא מהעולם הזה. העולם הייחודי הזה נמצא במרכז 4 איים מרכזיים: ווייגי, בטנטה, סלוואטי, ומיסול במערב פפואה הרחוקה.

אם אתה צולל בינוני עד מתקדם, אז אתה בהחלט צריך להזמין את חופשת הצלילה הבאה שלך ברג'ה אמפט.

 

 

הזמן הטוב ביותר לצלול בראג 'אמפט:

נובמבר עד אפריל בטמפרטורות שנעות בין 27 ל 30 מעלות צלזיוס.

ציריך לוונגן עם רכבת

ז'נבה לוונגן עם רכבת

ברן לוונגן עם רכבת

באזל לוונגן עם רכבת

 

Diving in Raja Ampat

 

10. אתרי הצלילה הטובים ביותר בסין: עיר עתיקה של שי צ'נג באגם צ'יאנדאו

עמוק באגם אלף האיים, במחוז ג'ג'יאנג, ה עיר עתיקה של שי צ'נג שקרים. בעומק 40 מטרים, תגלה את פלאי העיר הסינית האבודה. למרות המים העזים והזמן חלף, המאפיינים האדריכליים של העיר, ואפילו פרטי עץ נשמרים היטב.

מהסיבות הללו, העיר שי צ'נג היא גן עדן נסתר לצוללנים. רבים באים לגלות את יופיו של אגם צ'יאנדאו, אבל העיר האבודה הזו היא עוד סיבה מדהימה לנסוע. העיר והעמק הוצפו פנימה 1959, אבל זה בטוח לחלוטין לצלילה.

הזמן הטוב ביותר לצלול בשי צ'נג:

נפילה, בזכות האקלים היבש והחם.

דיז'ון לפרובנס עם רכבת

פריז לפרובנס עם רכבת

ליון לפרובנס עם רכבת

מרסיי לפרובנס עם רכבת

 

Shi Cheng Ancient City In Qiandao Lake

 

כאן ב שמור רכבת, נשמח לעזור לך בתכנון טיול בלתי נשכח למלון 10 אתרי הצלילה הטובים בעולם ברכבת.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "1 אתרי הצלילה הטובים בעולם" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhe%2Fbest-diving-sites-world%2F– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, ותוכל לשנות את / ru ל- / fr או / es ועוד שפות.