Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 28/01/2022)

В оточенні найкрасивішої природи, недоторканий часом, знаходяться 10 найкрасивіших старовинних міст, які можна відвідати у всьому світі. Від Європи до інтригуючих стародавніх міст Китаю, ця подорож буде насичена казками від середньовічних часів до наших часів.

Залізничний транспорт є найбільш екологічно чистим способом подорожі. Ця стаття була написана, щоб просвіщати про подорож на поїзді і була зроблена зберегти потяг, Найдешевші квитки на поїзди в Європі.

 

1. Найкрасивіші старі міста для відвідування в Європі: Чівіта Ді Баньореджо, Італія

1200 років, з витоками, що сягають шостого століття, Чівіта-ді-Баньореджо - найстаріша за віком гарне місто в Європі. Ви знайдете цей замок у небі 110 км від Риму, відпочиваючи на схилі пагорба. Якщо ви відвідаєте це прекрасне кам'яне місто влітку, ви, швидше за все, зустрінете 100 мешканці, які повертаються, щоб насолодитися епічним видом на провінцію Вітербо.

Більше того, Вам буде найцікавіше бачити, що місто зберегло своє середньовічна архітектура після 2 світові війни, і низку вулканічних вивержень. таким чином, докладаються великі зусилля для збереження цієї італійської перлини, не даючи йому вимирати. Так, перш ніж воно зникне, вам слід сісти на поїзд до Вітербо, з Риму Терміні на ваше наступне італійське свято.

Рим до Вітербо поїздом

Сієна до Орвієто поїздом

Ареццо до Орвієто поїздом

Перуджа до Орвієто поїздом

 

Civita Di Bagnoregio, Italy is one of the Most Beautiful Old Towns In Europe

 

2. Найкрасивіші старі міста для відвідування у всьому світі: Старе місто Ротенбурга, Німеччина

Перебуваючи в Німеччині, вам слід подорожувати Романтичною дорогою, а 40 хвилин’ їздити серед наймальовничіші села в Німеччині. Тут ви також знайдете один із 10 найкрасивіші старі міста для відвідування у всьому світі, Ротенбург.

Ротенбург-об-дер-Таубер є чарівне середньовічне місто в Баварії, Німеччина. Його фахверкові пастельні будинки залишаються незайманими часом за добре збереженими міськими стінами. Чарівне стародавнє місто отримало свою назву завдяки розташуванню над річкою Таубер, стратегічне розташування кельтів, ще в 1 столітті н. е. Plotlein Ротенбурга, Ринкова площа, приємні алеї, і Замкові сади роблять його одним із найчарівніших стародавніх міст у Європі, і у світі.

Берлін - Ротенбург-об-дер-Таубер поїздом

Штутгарт до Ротенбурга-об-дер-Таубера поїздом

Мюнхен до Ротенбурга-об-дер-Таубера поїздом

Франкфурт - Ротенбург-об-дер-Таубер поїздом

 

Most Beautiful Ancient Towns To Visit Worldwide: Rothenburg Old Town, Germany

 

3. Найкрасивіше стародавнє місто для відвідування у всьому світі: Fenghuang в Китаї

Стародавнє місто Фенікс, Фенхуан - одне з найбільш добре збережених древніх міст Китаю. Коли ви ступите в прекрасне місто, дивовижне видовище мостів, храми, і життя на воді відкриється перед вами, серед важких дерев і природи в околицях.

З історією 400 років, що належать до династій Мін і Цин, Фенхуан, є одним з найнезабутніші місця у Китаї. Одне з найбільш інтригуючих та захоплюючих речей цього древнього міста в Китаї - це те, що жителі міста, етнічні меншини Мяо та Туцзя, досі зберігають традиції домодернізації та побут у старих дерев'яних будинках.

 

Fenghuang In China is a unique ancient place

 

4. Стародавнє місто Нанкін, Китай

Найбільша старовинна міська стіна у світі, Нанкін, знаходиться на річці Янцзи. Нанкін є одним з 4 стародавні столиці Китаю. В додаток, Нанкін - одне з найкрасивіших древніх міст, яке можна відвідати у всьому світі. Це пов’язано з вражаючою міською стіною, яка все ще стоїть і оточує місто, зберігаючи його недоторканим часом та історією.

Однак, найвизначніші види Нанкіна - вночі. Після настання темряви, все місто горить, а приголомшливий храм Конфуція ще більш вражає. В додаток, Ви можете відвідати інші визначні пам'ятки династії Мін, у 14 ст. Наприклад, Мавзолей Сунь Яцена.

 

Nanjing Ancient Town China Canal

 

5. Найкрасивіше Старе місто для відвідування в Європі: Авіньйон, Франція

Дивовижне старе місто Авіньйон у Провансі було побудоване в 14 столітті. Це зачароване місто було домом для пап, і вам не потрібно належати до християнської віри, милуватися папами’ готичний палац. Помилувавшись палацом, ви можете відправитися в круїз по мальовничій річці Рона, оскільки Авіньйон лежить на лівому березі, або погляньте на знаменитий міст Сен-Бенезе, з 12 ст.

Старий центр міста добре захований за добре збереженими валами та 39 сторожові вежі. В додаток, якщо ви випадково відвідуєте Авіньйон на вихідних, вам сподобається Недільний блошиний ринок, або протягом літа, тоді вам пощастить відвідати відомий театральний фестиваль у Авіньйоні “в” і “вимкнено” в липні.

Ліон - Ніцца поїздом

Париж до Авіньйона поїздом

Приємно до Авіньйона поїздом

Марсель до Авіньйона поїздом

 

Avignon, France Ancient town

 

6. Найкрасивіше Старе місто для відвідування в Європі: використовуваний

Романтичний, чарівний, і з архітектурою 14 століття, Брюгге - одне з найкрасивіших древніх міст Європи. Найвідоміше старе місто Бельгії, використовуваний шоколадні магазини, ринкова площа, мости, і середньовічний історичний центр приваблює 8 мільйони відвідувачів щороку.

тому, тобі це буде більше подобатися якщо ви подорожуєте міжсезонням, і змішуються з місцевими 120,000 жителі. Так, довгі вихідні будуть ідеальними, щоб відкрити це чудове стародавнє містечко в Бельгії та по-справжньому помилуватися добре збереженим чарівним чаром.

Амстердам до Брюгге поїздом

Брюссель до Брюгге поїздом

Антверпен до Брюгге поїздом

Гент до Брюгге поїздом

 

Belgium's Bruges Ancient buildings

 

7. Найкрасивіші старі міста для відвідування в Китаї: Лоян, Китай

Гроти Лонгмен і храм Шаолінь, є лише 2 з місць, що роблять стародавнє місто Лоян одним із найвизначніших старовинних міст у всьому світі. Ви знайдете центр стародавнього містечка Лоян у китайському Всесвіті, між Пекіном та Сіанем, кульовим поїздом.

Стародавнє місто Лоян стоїть на місці, незаймані історією та плином часу, оскільки 1600 до нашої ери. тому, Ви будете вражені, побачивши великі міські ворота, що огороджують життя міста. В додаток, ви пройдете місцем, де пройшли перші купці Шовкового шляху.

 

HTTPS://youtu.be/cEtMZrLiJbga

 

8. Найкрасивіше Старе місто для відвідування у всьому світі: Прага

Старе місто, як відомо місцевим жителям, Старе місто Праги, приваблює відвідувачів з 9 століття. Вас захопить це захоплююче дивовижне старовинне місто. тому, якщо ви отримаєте шанс, відвідайте Прагу хоча б на вихідні. Таким чином ви виявите безліч причин, що це одне з найкрасивіших древніх міст у всьому світі.

Старий історичний центр залишається центр міста, до цього дня, місце для усього культурного життя. Ви побачите, що всі туристи збираються щогодини в центрі за астрономічним годинником.

Нюрнберг до Праги поїздом

Мюнхен до Праги поїздом

Берлін до Праги поїздом

Відень до Праги поїздом

 

Prague In Czech has an Ancient Bridges and Culture

 

9. Найкрасивіше Старе місто для відвідування у всьому світі: Амстердам

Амстердам - ​​один з найбільш популярні міста в Європі, і одна з найменших. Це означає, що ви зможете пройти по всьому місту за два дні. Однак, більшість туристів не знають, що це прекрасне голландське містечко є одним із найдавніших міст у світі.

тому, незважаючи на свої розміри, У древньому місті Амстердам є безліч особливих місць, які вам знадобиться тиждень, щоб відкрити для себе. У місті 13 століття багато прихованих двориків, острови спокою, або Оуд Керк, найстаріша будівля в Амстердамі, в червоному районі. Підсумовуючи, ви можете побачити набагато більше в Амстердамі, ніж на традиційному круїзі по каналу, якщо ви прагнете відкрити його заховані історії.

Брюссель до Амстердама поїздом

Лондон до Амстердама поїздом

Берлін до Амстердама поїздом

Париж до Амстердама поїздом

 

Amsterdam Unique Building Structure

 

10. Стародавнє місто Пінг Яо в ​​Китаї

Найбільш захоплююче у старовинному місті Пінг Яо - це злиття архітектурних стилів. Коли ти блукаєш старими вулицями, будинків, храми, а міські стіни розповідатимуть історії 5 століть. Це пов’язано з тим, що старе місто Пінг Яо було побудовано в 14 столітті.

Якщо ви любите історію і захоплюєтесь китайською культурою, тоді прогулянка головною вулицею міста стане епічним досвідом. Ви здійсните подорож у часи в епоху, коли Пін'яо був економічним центром Китаю, і бачимо, що майже нічого не змінилося.

До цієї старовинної перлини легко дістатися поїздом, просто поїхати до залізничного вокзалу Пінгяо Гучен, а звідти їхати на автобусі до міських воріт.

 

Ping Yao Ancient Town In China

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам спланувати незабутню і тривалу поїздку до «10 найкрасивіших старовинних міст, які варто відвідати у всьому світі».

 

 

Ви хочете вставити на свій сайт нашу публікацію в блозі «10 найкрасивіших старовинних міст, які потрібно відвідати у всьому світі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fancient-towns-visit-worldwide%2F%3Flang%3Duk Сігналы абмеркавання– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / ja на / es або / de та інші мови.