Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 28/01/2022)

Apkārt skaistākajai dabai, laika neskarta, ir 10 no skaistākajām senajām pilsētām, kuras apmeklēt visā pasaulē. No Eiropas līdz Ķīnas intriģējošajām senajām pilsētām, šis ceļojums būs pilns ar pasakām no viduslaiku laikiem līdz mūsu laikiem.

Dzelzceļa transports ir videi visdraudzīgākais veids ceļošanai. Šis raksts tika rakstīts, lai izglītotu par Train Travel un veica ietaupīt vilcienu, Lētākās vilcienu biļetes Eiropā.

 

1. Skaistākās vecpilsētas, kuras apmeklēt Eiropā: Civita Di Bagnoregio, Itālija

1200 gadus vecs, ar izcelsmi, kas datēta ar sesto gadsimtu, Civita di Bagnoregio ir vecākā visvairāk skaista pilsēta Eiropā. Šo pili atradīsit debesīs 110 km no Romas, atpūšas kalna nogāzē. Ja jūs apmeklējat šo skaisto akmens pilsētu vasarā, jūs, iespējams, satiksiet 100 iedzīvotājiem, kuri atgriežas, lai baudītu Viterbo provinces episkos skatus.

Turklāt, jums visvairāk aizraujoši būs redzēt, ka pilsēta ir saglabājusi savu viduslaiku arhitektūra pēc 2 pasaules kari, un virkne vulkānisko traucējumu. Tādējādi, tiek pieliktas lielas pūles, lai saglabātu šo Itālijas pērli, lai tas nemirst. Tātad, pirms tas pazūd, jums vajadzētu brauciet ar vilcienu uz Viterbo, no Romas Termini nākamajās Itālijas brīvdienās.

Roma uz Viterbo ar vilcienu

Siena uz Orvieto ar vilcienu

Arezzo uz Orvieto ar vilcienu

Perudža uz Orvieto ar vilcienu

 

Civita Di Bagnoregio, Italy is one of the Most Beautiful Old Towns In Europe

 

2. Skaistākās vecpilsētas, kuras apmeklēt visā pasaulē: Rotenburgas vecpilsēta, Vācija

Atrodoties Vācijā, jums vajadzētu ceļot pa Romantisko ceļu, a 40 protokols’ braukt starp gleznainākie ciemati Vācijā. Šeit atradīsit arī vienu no 10 skaistākās vecpilsētas, kuras apmeklēt visā pasaulē, Rotenburga.

Rothenburg ob der Tauber ir maģiska viduslaiku pilsēta Bavārijā, Vācija. Tās puskoka koka pasteļkrāsas mājas aiz labi saglabājušās pilsētas sienām paliek laika neskartas. Burvīgā senpilsēta savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties atrašanās vietai virs Tauberas upes, stratēģiska vieta ķeltiem, jau mūsu ēras 1. gadsimtā. Rotenburgas Plonlein, Tirgus laukums, dīvainas alejas, un Pils dārzi padara to par vienu no apburošākajām senajām pilsētām, ko apmeklēt Eiropā, un pasaulē.

Berlīne uz Rotenburgas Ob der Tauberu ar vilcienu

Štutgarte uz Rotenburgas rajonu Ob Tauberu ar vilcienu

Minhene uz Rotenburgas Ob der Tauberu ar vilcienu

Frankfurte līdz Rotenburg Ob Der Tauber ar vilcienu

 

Most Beautiful Ancient Towns To Visit Worldwide: Rothenburg Old Town, Germany

 

3. Skaistākā senā pilsēta, kuru apmeklēt visā pasaulē: Fenghuang Ķīnā

Fēniksas senā pilsēta, Fenghuanga ir viena no visvairāk labi saglabātajām senajām pilsētām Ķīnā. Kad jūs ieejat skaistā pilsētā, brīnišķīgs tiltu skats, deniņi, un dzīve uz ūdens tev atklāsies, starp apkārtnes smagajiem kokiem un dabu.

Ar vēsturi 400 gadiem, pieder Ming un Qing dinastijām, Fenhuangs, ir viens no neaizmirstamākās vietas Ķīnā. Viena no intriģējošākajām un aizraujošākajām lietām šajā senajā Ķīnas pilsētā ir tā, ka pilsētas iedzīvotāji, Miao un Tujia etniskajām minoritātēm, joprojām saglabā pirmsmodernizācijas tradīcijas un dzīvi vecajās koka mājās.

 

Fenghuang In China is a unique ancient place

 

4. Nanjing senā pilsēta, Ķīna

Lielākā senā pilsētas siena pasaulē, Nanjing, atrodas pie Jandzi upes. Nanjing ir viens no 4 senās galvaspilsētas Ķīnā. Papildus, Nanjing ir viena no skaistākajām senajām pilsētām, kuru apmeklēt visā pasaulē. Tas ir saistīts ar iespaidīgo pilsētas mūri, kas joprojām stāv un ieskauj pilsētu, saglabājot to neskartu no laika un vēstures.

Tomēr, visievērojamākie skati uz Nanjing ir nakts laikā. Pēc tumsas, visa pilsēta ir izgaismota, un satriecošais Konfūcija templis ir vēl iespaidīgāks. Papildus, jūs varētu apmeklēt citus Ming dinastijas orientierus, 14. gadsimtā. Piemēram, Saules Jetsenas mauzolejs.

 

Nanjing Ancient Town China Canal

 

5. Skaistākā vecpilsēta, ko apmeklēt Eiropā: Aviņona, Francija

Brīnišķīgā Aviņonas vecpilsēta Provansā tika uzcelta 14. gadsimtā. Šajā apburtajā pilsētā dzīvoja pāvesti, un jums nav jāpieder pie kristīgās ticības, apbrīnot pāvestus’ gotiskā pils. Apbrīnojot pili, jūs varat doties kruīzā pa skaisto Ronas upi, jo Aviņona atrodas tās kreisajā krastā, vai ieskatieties slavenajā Saint-Benezet tiltā, no 12. gadsimta.

Vecais pilsētas centrs ir labi paslēpts aiz labi saglabātajiem vaļņiem un 39 sargtorņi. Papildus, ja gadās, ka nedēļas nogalē apmeklējat Aviņonu, jums patiks Svētdienas krāmu tirgus, vai vasaras laikā, tad jums paveiksies apmeklēt slaveno Aviņonas teātra festivālu “iekšā” un “izslēgts” jūlijā.

Liona uz Nicu ar vilcienu

Parīze uz Aviņonu ar vilcienu

Patīkami Aviņonā ar vilcienu

Marseļa uz Aviņonu ar vilcienu

 

Avignon, France Ancient town

 

6. Skaistākā vecpilsēta, ko apmeklēt Eiropā: lietots

Romantiski, burvīgs, un ar 14. gadsimta arhitektūru, Brige ir viena no skaistākajām senajām pilsētām Eiropā. Beļģijas slavenākā vecpilsēta, lietots šokolādes veikali, tirgus laukums, tilti, un viduslaiku vēsturiskais centrs piesaista 8 miljons apmeklētāju katru gadu.

tāpēc, jums tas patiks vairāk ja jūs ceļojat ārpus sezonas, un sajaukt ar vietējo 120,000 iedzīvotāji. Tātad, garā nedēļas nogale būs ideāla, lai atklātu šo jauko seno pilsētu Beļģijā un patiešām apbrīnotu labi saglabājušos pasaku šarmu.

Amsterdama līdz Brige ar vilcienu

Brisele uz Brige ar vilcienu

Antverpene uz Brige ar vilcienu

Gente uz Brige ar vilcienu

 

Belgium's Bruges Ancient buildings

 

7. Skaistākās vecpilsētas, kuras apmeklēt Ķīnā: Luojana, Ķīna

Longmena Grota un Šaolinas templis, ir tikai 2 no vietām, kas padara Luojangas seno pilsētu par vienu no ievērojamākajām senajām pilsētām visā pasaulē. Jūs atradīsit Ķīnas Visuma senās pilsētas Luoyang centru, starp Pekinu un Sianu, ar ložu vilcienu.

Luojangas senpilsēta ir stāvējusi uz vietas, neskarta vēsture un laika ritējums, tā kā 1600 BC. tāpēc, jūs pārsteigsiet, redzot lieliskos pilsētas vārtus, kas ieskauj pilsētas dzīvi. Papildus, jūs izstaigāsit vietu, kur gāja garām pirmie zīda ceļa tirgotāji.

 

https://youtu.be/cEtMZrLiJbga

 

8. Skaistākā vecpilsēta, ko apmeklēt visā pasaulē: Prāga

Vecpilsēta, kā to zina vietējie iedzīvotāji, Prāgas vecpilsēta, apmeklētājus piesaista kopš 9. gadsimta. Jūs aizraus šī elpu aizraujoši skaistā senā pilsēta. tāpēc, ja jums ir iespēja, vismaz nedēļas nogalē apmeklējiet Prāgu. Tādā veidā jūs atklāsiet daudzos iemeslus, kāpēc tā ir viena no skaistākajām senajām pilsētām visā pasaulē.

Vecais vēsturiskais centrs joprojām ir pilsētas centrs, līdz šai dienai, vieta visai kultūras dzīvei. Jūs redzēsiet, ka visi tūristi centrā katru stundu pulcējas ap astronomisko pulksteni.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Prague In Czech has an Ancient Bridges and Culture

 

9. Skaistākā vecpilsēta, ko apmeklēt visā pasaulē: Amsterdama

Amsterdama ir viena no visvairāk interesantas pilsētas Eiropā, un viens no mazākajiem. Tas nozīmē, ka jūs varat izstaigāt visu pilsētu divās dienās. Tomēr, lielākā daļa tūristu nezina, ka šī skaistā Nīderlandes pilsēta ir viena no senajām pilsētām pasaulē.

tāpēc, par spīti tā lielumam, Amsterdamas senajā pilsētā ir daudz īpašu vietu, kuru atklāšanai būs nepieciešama nedēļa. 13. gadsimta pilsētā ir daudz slēptu pagalmu, klusuma salas, vai Oude Kerk, vecākā ēka Amsterdamā, sarkanajā rajonā. Vārdu sakot, Amsterdamā jūs varētu redzēt daudz vairāk nekā tradicionālajā kruīzā pa kanālu, ja mērķis ir atklāt tā saliektos stāstus.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcienu

Parīze uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Amsterdam Unique Building Structure

 

10. Ping Jao ​​senā pilsēta Ķīnā

Visvarenākais tas par seno pilsētu Ping Jao ​​ir arhitektūras stilu apvienojums. Klīstot pa vecajām ielām, mājas, deniņi, un pilsētas sienas stāstīs par 5 gadsimtiem. Tas ir saistīts ar faktu, ka Pinga Jao vecpilsēta tika uzcelta 14. gadsimtā.

Ja jums patīk vēsture un jūs aizrauj ķīniešu kultūra, tad pastaiga pa pilsētas galveno ielu būs episka pieredze. Jūs ceļosiet laikā, kad Pingjao bija Ķīnas ekonomiskais centrs, un redzēt, ka gandrīz nekas nemainījās.

Šis senais dārgakmens ir viegli pieejams ar vilcienu, vienkārši dodieties uz Pingyao Gucheng dzelzceļa staciju, un no turienes brauciens ar autobusu līdz pilsētas vārtiem.

 

Ping Yao Ancient Town In China

 

Šeit plkst Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot neaizmirstamu un ilgāku ceļojumu uz “10 skaistākajām senajām pilsētām, kuras apmeklēt visā pasaulē”.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “10 skaistākās senās pilsētas, kuras apmeklēt visā pasaulē”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fancient-towns-visit-worldwide%2F%3Flang%3Dlv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)