Час читання: 8 хвилин
(Останнє оновлення:: 29/10/2021)

По всій сибірській тайзі, найдавніше озеро Байкал, дика Камчатка до Москви, ці 12 дивовижні місця для відвідування в Росії захоплять дух. Просто виберіть свій спосіб подорожі, упакуйте теплі рукавички або плащ для складної погоди, і йдіть за нами в Росію.

 

1. Алтайські гори

Між Росією, Монголія, Китай, і Казахстан є Алтайським регіоном 700 озера, ліси, і найвища сибірська вершина гори Белушка, на 4506 м. Алтай мало заселений, тож ви знайдете це недоторканим сучасною цивілізацією, і тільки найдикіша природа і дика природа зустрінуть вас.

В додаток, якщо ви мандрівник-авантюрист, то поїздка до будь-якого з 1499 льодовики на Алтаї здивують вас. Більше того, сплав у найбільшій річці Катунь та Бія - це епічний досвід. З іншого боку, сафарі з дикою природою може бути більш спокійним варіантом. Ви могли отримати рідкісний шанс зустріти снігового барса, козел, рись, і більше ніж 300 види птахів. Без сумніву, Алтай - один з найкращих напрямки дикої природи в Європі і дивовижне місце для відвідування в Росії.

 

The Scenic Altai Mountains in Russia

 

2. Казань

Казань - архітектурне небо в Республіці Татарстан, західна Росія. Центр татарського світу розташований на березі Волги, та річки Казанка, і вважається п'ятим за величиною містом Росії.

Як зазначено вище, архітектура головних пам’яток Казані приверне увагу вашими біло-блакитними кольорами та дизайном. Наприклад, Казанський кремль, об’єкт світової спадщини, Мечеть Кул Шариф, Богоявленський собор, це лише декілька місць, які ви могли б відвідати, щоб дізнатись більше про татарську культуру.

 

Kazan Russia View

 

3. Дивовижні місця для відвідування в Росії: озеро Байкал

Найстаріше озеро в історії світу, Озеро Байкал утворилося 25 мільйони років тому. Його крижана і величезна поверхня робить озеро Байкал зимовою визначною пам'яткою в Сибіру, і влітку, Ви можете стрибнути в найчистіші води Європи, або дослідити найрідкіснішу дику природу у світі.

Круїз, милуючись з Байкалу стежкою пішки, або мангал на березі найдивовижнішого озера Росії, вас чекає приголомшлива пригода. Сосни навколо, Тайга і пустеля - це поїздка на поїзді з найближчого міста Іркутська, ще одне захоплююче місце для відвідування в Росії. На довершення всього, Ви можете розпочати свою пригода на Байкалі з Китаю чи Росії, через транссібірський поїзд, влітку чи взимку.

 

Frozen Amazing Places To Visit In Russia: Lake Baikal

 

4. Санкт-Петербург

Місто царів та легендарні палаци, Санкт-Петербург надихав поетів і письменників. Якщо ви не були в Санкт-Петербурзі, ви насправді не бачили Росії, адже це місто є однією з найвідоміших і вражаючих ікон Росії.

Ермітаж, Катеринин палац, Зимовий палац, та Петергофські сади, просто захоплюють дух. Кожен ваш крок наблизить вас до російської казки і зачарує. Історія та архітектура Санкт-Петербурга роблять його обов'язковим для відвідування в Росії і, звичайно, одним із найкращих 12 найдивовижніші місця Росії.

 

Neva River in Saint Petersburg Is one of Russia's Amazing Places to Visit

 

5. Камчатка

Дикий, величезний, гарний, і дивно, Камчатка чекає на вас майже в кінці світу. Півострів Камчатка знаходиться на крайньому сході Росії, додому майже 300 вулкани, більшість з них активні, і найдивовижніші види на Тихий океан і російську пустелю. Дуже мало хто знає про чудеса Камчатки, отже, Камчатка - безумовно найдивовижніше і надзвичайне місце для відвідування в Росії.

Ви побачите, що досягти чудес Камчатки не так просто, завдяки віддаленому розташуванню. Однак, коли ти це робиш, ви будете вражені первинною природою, природні чудеса: в гарячі джерела, річки, дикої природи, і звичайно вулкани. А експедиція на вулкан є однією з найбільш екстремальних і захоплюючих справ на Камчатці. Наприклад, Ключевська Сопка - найвища вершина і діючий вулкан, бажане місце для багатьох мандрівників на Камчатці.

 

 

6. Дивовижні місця для відвідування в Росії: Сочі

На узбережжі Чорного моря, в оточенні зелених гір і курортів, Сочі - кінцевий пункт літнього відпочинку в Росії. Сочі настільки популярний, що місто приваблює 4 мільйонів людей щороку, для їх літня відпустка біля моря.

Крім сонячних ванн, Дендрарій Сочі, або маленька Італія, ідеально підходить для панорамних видів на Чорне море та Сочі, і блукаючи по садах, милуючись павичами.

Прийти до висновку, немає кращого місця для спокійного відпочинку, у російському стилі, Росії, ніж у Сочі. тому, не дивно, що ви могли поїхати до Сочі з Москви та будь-якої точки Росії, а також із Середньої Азії та Східної Європи, потягом.

 

panoramic sea view of Sochi

 

7. Великий Новгород

Великий Новгород має почесне місце на нашому 12 найдивовижніші місця для відвідування в Росії. Можна сказати, що великий Новогород - це місце, де Росія стала великою країною, якою вона є сьогодні. Ще в 9-му століття, Великий Новогрод був там, де князь Рюрик, в 862 проголосив сучасну російську державу і зробив Новогрод центром торгівлі, демократія, та грамотність між Росією та Балканами.

Так, якщо ви в російській історії, Великий Новогрод повинен бути у вашому списку відра. Фортеця Новогрод Кремль, Собор Св. Софія справедливі 2 обов'язкових для відвідування місць у Великому Новогроді, які вас вражають. Стоячи за 800 років, просто подумайте про історії та події, що відбулися тут.

 

The bridge in Veliky Novgorod Russia

 

8. Дивовижні місця для відвідування в Росії: Острів Ольхон

Озеро Байкал таке велике, що нам довелося додати ще одне дивовижне місце, яке слід відвідати, коли знаходишся в Росії. Острів Ольхон - найбільший острів Байкалу, за розмірами схожий на Нью-Йорк. На острові мешкають ліси, скелястий краєвид, і лише 150000 жителі, на відміну від Нью-Йорка.

Однак, Острів Ольхон є популярним місцем для мандрівників до Байкалу. Це означає, що влітку ви можете приїхати купатися у чистій незайманій озерній воді та пірнати у найглибшому озері світу. Взимку, з іншого боку, Ви можете прийти помилуватися найстарішим озером у світі, у своєму зимовому вбранні, заморожений і красивий у білому.

Острів знаходиться на поромі від Сахуюрти, і, як вважають, буряти 1 п'яти глобальних полюсів шаманської енергії. Насправді, ви можете знайти шаманські скелі в центрі острова.

 

The Amazing Place of Olkhon Island, Russia

 

9. Іркутськ

Якщо ви перебуваєте у своїй транссібірській подорожі, то ти, мабуть, зупинишся в Іркутську, неофіційна столиця Східного Сибіру. 19російські церкви століття, дерев'яні будинки коричневого та синього кольорів, Сибірська тайга, Іркутськ - прекрасне історичне місто.

Більше того, Колись Іркутськ був місцем заслання багатьох російських дворян та інтелігенції в Сибір, якщо правлячий уряд вирішив, що вони пішли проти влади. Так, В Іркутській та Сибірській тайзі представлено багато російських поетичних та літературних творів. Тим не менш, сьогодні Іркутськ - прекрасне місто: блок 13 дерев'яних будинків 18 століття, Церква Спасителя, та галерея Бронштейна - це кілька місць, які слід відвідати.

 

An old house in Irkutsk Russia

 

10. Дивовижні місця для відвідування в Росії: Заповідник Столби

На березі річки Єнісей, Природний заповідник Столби розташований на південь від міста Красноярськ. Заповідник не впадає в красу з зверху 5 найкрасивіші заповідники Європи. Після тривалої подорожі транссібірським поїздом через Росію, Ви побачите, що блукання заповідником піднімає настрій і пробуджує сонливе тіло і душу.

Столбі має 5 основні кольорові кодовані стежки, так що ви не загубитесь на безлічі крихітних лісових стежок. Як тільки ви сягнете глибоко в ліс, ви виявите походження назви заповідника. Існує 100 столби - кам'янисті кам'яні стовпи, вражаючі та високі скупчення стілб серед дерев.

Відвідування цього чудового природного парку полягає в тому, щоб насолодитися найкращим від матері-природи. Тут немає нічого подібного на запах і види російських лісів, влітку або взимку. Однак, якщо ви плануєте зимову подорож, коротке нагадування про те, щоб носити багато шарів, оскільки Сибір стає дуже холодним і сніжним.

 

Amazing Places To Visit In Russia: Stolby Nature Reserve

 

11. Москва

Барвистий Арбат, Кремль і Червона площа, вулиця. Собор Василія Блаженного, і р. Москва, є на кожній листівці, зображення, і шматок про Москву. Однак, лише поки ви не ступите на ці дивовижні місця, що ви справді цінуєте їх велич і красу. Про прекрасний шарм Москви не може бути й мови. Так, не дивно, що столиця є однією з 12 найдивовижніші місця для відвідування в Росії.

Поки Москва захоплює дух, підземне місто станцій метро настільки ж розкішне. Місто пішохідна екскурсія в московському метро - одна з найкращих справ у Москві. тут, ви отримаєте багато інформації про мистецтво, дизайн, та історія кожної станції, як і місто, від місцевих жителів.

 

Night time in Moscow Red Square

 

12. Дивовижні місця для відвідування в Росії: Острів Кіжі

Дерев’яні церкви, восьмигранна вежа з годинником, повністю з дерева, складають унікальний Кіжий Погост. Цей надзвичайний комплекс дерев'яних конструкцій виготовили теслі, на одному з островів в Онезькому озері. Ви будете здивовані, дізнавшись, що цей тип моделі був популярний у давнину. Ці дерев'яні простори були популярними парафіяльними просторами в 16 столітті, а можливо і раніше.

Хоча церкви в Росії не рідкість, дерев'яні церкви. Острів Кіжі - чудовий приклад російських ремісників. Острів Кіжі - це всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і одне із світових чудес, як і весь комплекс, чудово вписується в природний ландшафт.

 

Wooden churches in Kizhi Island

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам спланувати незабутню подорож до них 12 дивовижні місця в Росії поїздом.

 

 

Ви хочете вставити наш допис у блозі “ 12 Дивовижні місця для відвідування в Росії »на свій сайт? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Famazing-places-visit-russia%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / RU к / фру або / де і більше мов.