زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 24/03/2020)

این تفکرات من در بهترین غذاهای محلی من تا کنون لذت می برد, در طول من اقامت در اتریش. من در بود تابستان 2016 برای من کارآموزی 4 ماهه در یک محلی NGO های کوچک. تجربه کارآموزی آنقدر بزرگ بود, که من به ملاقات افراد جوان و با استعداد کردم, که من در ارتباط با تا به حال حفظ, و من قادر به اجرای مهارت های آموزش داده شده در کارآموزی من در نقش فعلی من در سنگاپور شده است.

غذا هم خوب در اتریش بود. در حالی که از آن آسان است برای من به تکرار طعم و مزه اتریش در سنگاپور به دلیل هزینه های مواد تشکیل دهنده بالاتر (اینجا, بسیاری از مواد غذایی است که از کشورهای خارجی وارد, به عنوان سنگاپور بسیار کمی تولید کننده با توجه به اندازه کوچک آن سرزمین), گاهی اوقات آن را خوب به فقط در مورد روزه اتریش یاد به خودم در زندگی روزمره گیج کننده من در سنگاپور برای خوشحال. آن خاطرات خوب هنوز هم تازه در ذهن من.

قبل از پریدن به سمت راست به مواد غذایی خاص و داستان من بر روی آن, من می خواهم به یک بیت از BACKSTORY از مواد غذایی به. به عنوان امپراتوری هابسبورگ یک منطقه گسترده تر حکومت کرده بود (اکنون امروزی ایتالیا, جمهوری چک, اسلواکی, رومانی, اوکراین, لهستان, اسلوونی, کرواسی, و بوسنی) در اروپا, غذاهای اتریشی مدرن بسیاری از نفوذ از قطعات سابق امپراتوری و ظروف وارد به میل اتریشی محلی موضعی. من امیدوارم که شما خواهد شد کاوش این لوله شکل نما از ظروف و تجربه آنها را به راه من استفاده می شود به خوردن در طول زمان من در اتریش.

 

Kasespatzle (خانگی ماکارونی اتریش چاشنی زده شده با پنیر فرآوری شده)

منشأ این ظروف بسیار قابل بحث است - برخی از استدلال می کنند که این مورد ستایش قرار داد از منطقه سوابی, و برخی دیگر دولت است که از قدیمی ترین سابقه Kasespatzle مورخ تماس به کتاب آشپزی دست نوشته را در اوایل قرن 17. نام ممکن است از جنبش ورز doughs را به یک قطعه نیش اندازه آمده, اما هیچ مدرک تاریخی از آن وجود دارد. در دوران مدرن, این ظرف است برای بخشی از شناخته شده مواد غذایی به راحتی بعد از یک پیاده روی طولانی در هوا آلپ ترد. در غیر این صورت, شما می توانید آن را در اکثر رستوران های محلی پیدا. خدمت در بسیاری از کشورهای آلمانی زبان قطعات, فورآرلبرگ Kasespatzle (فورآرلبرگ در غرب اتریش است) است بسیار محبوب در اتریش. ماکارونی است از آرد خوب ساخته شده, به عنوان در اصل نام ذکر شده, به پایان رسید به گزش کوچک غرق در پنیر کبابی. بافت واقعا آسمانی است, ذوب در دهان. پیاز سرخ شده و پیاز بهار اضافه ادویه جات ترشی جات به این غذا آسمان خامه (آنها در واقع انجام یک کار بزرگ!).

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

زوریخ به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

käsespätzle

 

بسته به شیوه ای ویفر

من را به اتریش - من همیشه تعجب فریاد زدن هر زمان که این را پیدا کنم در رسانه های آب نبات امپراتوری (واردکنندگان اصلی سنگاپور قیف خامه بین المللی, این تنها جایی من می توانید محصولات نحوه خرید است). نحوه استقرار کسب و کار خانوادگی سنتی اتریشی که در اواخر قرن 19 تاسیس شد. مسلح با کنترل کیفیت دقیق, مواد تشکیل دهنده دقت انتخاب شده و بسته های مایل به صورتی نمادین, این نام تجاری است برای بودن سوغات امضا در اتریش مشهور. Mannerschnitten (یک بسته ویفر شکلاتی فندق) است باید سعی کنید; نه چندان شیرین و نه تا بی مزه, این هرگز به نظر می رسد موفق به تحت تاثیر قرار دادن دندان شیرین من. فندق همیشه به من حمل و نقل به روز درخشان در وین. در حال حاضر من همیشه برای یک زمان میان وعده سعی کنید نحوه ویفر شکلاتی و یا هر زمان که من ولع مصرف برای آن هستم. من فکر می کردم که به شیوه ای در مغازه ها در تنها مرکز اروپا در دسترس است. با این حال, من به وضوح اشتباه به عنوان منار هستم شیرینی در دسترس هستند در سنگاپور خیلی.

گراتس به قطار اینسبروک

وین به قطار گراتس

وین به قطار سالزبورگ

 

شیوه ای بسته ویفر

 

Schlutzkrapfen (ماکارونی نیمه ماه پر شده با پنیر ریکوتا و اسفناج)

من این غذا زمانی که من در Innsbruck در اتریش غربی است که برای نقطه عطفی آن شناخته شده است کاوش شد مواجه می شوند, سقف طلایی. من را به یک کافه پریدند و برای چیزی گیاهی دنبال شد. خواندن تا منو, ماکارونی با پر کردن سبزی برای من خوب صدا, بنابراین من آن را دستور داد. من از ماکارونی بلند فکر با سبزیجات خرد شده بود, اما معلوم شد که آن ماکارونی را با چیزی در داخل آن پهن شد و با نم نم چاشنی زده شد پنیر و پیاز خرد شده بهار. کره ذوب کار یک تن به این ظرف لغزنده در دهان من. از همه مهمتر, من هنوز هم به یاد داشته باشید یک پیشخدمت زن آینده به میز من و درخواست اگر خوب بود. و گفتم که آن خیلی خوشمزه بود - من این کار را با مراقبت از خود در مورد رضایت مشتریان لمس می شد و قلب من با گرمی پر شده بود. نشات گرفته از تیرول جنوبی (در حال حاضر بخشی از ایتالیا), آن prevalently یک غذای رایج در همسایه تیرول و همچنین. مقدار زیادی از نیروی کار درگیر این است که با وجود این واقعیت است که آن را به نظر می رسد خیلی آسان به.

نورنبرگ به قطار وین

لایپزیگ به قطار وین

اینسبروک به قطار وین

اشتوتگارت به قطار وین

 

ماکارونی نیمه ماه

 

تورته زاخا (یک کیک شکلاتی تلخ با زردآلو پایه مربا)

یکی از در وین "باید خورد", اتریش. این یک تخصص واقعا محلی ایجاد شده در پایان دوره هابسبورگ است. آیا شما می دانید که یک مبارزه پوچ اما مهم پشت سر این کیک وجود دارد? دو غول شیرینی وینی, دمل و Sacher در یک "شیرین" دولت جنگ برای یک مدت طولانی است که حتی به دادگاه مسخره منجر شده بود; که باید خود را یک "تورته زاخا اصلی" پاسخ? چقدر زردآلو باید به استفاده کامل کیک? درجه حرارت مناسب برای چیست شکلات مایع? به طور جدی, آنها همه این در دادگاه دولت استدلال کرده اند, نه در کلاس پخت و پز یا هر یک از مرتب کردن بر اساس. در پایان, Sacher در این نبرد پیروز و در حال حاضر خود می بالد در بودن "یک کیک تخم مرغ و شکر و مغز گردو اصلی Sacher." علاوه بر تاریخ, من شخصا ترجیح دمل یکی آن را به عنوان شیرین تر و کرکی تر از Sacher است. چه تفاوتی بین Sacher "کیک تخم مرغ و شکر و مغز گردو Sacher" و همتای دمل است? سابق کردم قیمت گذاری کمی بالاتر و لایه های کیک و زردآلو در داخل کیک افزایش. دومی است که کمی ارزان تر و خیلی خامه.

فرانکفورت به قطار سالزبورگ

برلین به قطار سالزبورگ

کلن به قطار سالزبورگ

درسدن به قطار سالزبورگ

 

تورته زاخا در اتریش

 

فلافل

نماینده بین المللی در وین. در وین, بارهای از بازارهای فروش "عجیب و غریب" مواد تشکیل دهنده آینده از تقریبا در سراسر جهان وجود دارد. شما می توانید غذاهای و مواد تشکیل دهنده از روسیه پیدا, بوقلمون, ژاپن, هند و بیشتر. نوشته اصلی از شرق میانه, این یکی از گزینه های مواد غذایی انگشت وینی موجود در بازارهای بین المللی است. از نخود شده له شده, توپ فلافل می توان در قالب فلافل خورده کاری ادامه داده اند و یا همراهی با نان مسطح. در هر صورت, فلافل می آید با یک دسته از برش سبزیجات و ماست در داخل بسته بندی جو دو سر طیف و یا نان پیتا. به عنوان یک جزء اصلی کامل وگان, این ظرف دوستان من به من را به عنوان آنها می دانستند من فقط انتخاب مواد غذایی به عنوان یک گیاه خوار محدود است. است وجود دارد یک تن از فلافل اصطبل در سراسر وین, اما ایستاده فلافل های مورد علاقه من در Brunnenmarkt است. شناخته شده به عنوان یک بازار ارزان دیوانه که در آن هر کس می تواند یک آرایه وسیعی از مواد تشکیل دهنده با قیمت های فوق العاده پایین تر دریافت, این بازار ارائه می دهد بخشی از بسته بندی فلافل است که همچنین هزینه های کمتر از USD 1 یا, و آن را احتمالا در شهر ارزان ترین. نیازی به گفتن نیست, طعم و مزه از بسته بندی کردن عنوان خوب به عنوان یکی در هر بازاری وین است.

زوریخ به قطار اینسبروک

Salzburg تا قطار اینسبروک

وین به قطار اینسبروک

کلن به قطار اینسبروک

 

فلافل

 

Apfelstrudel

دسر اتریشی مورد علاقه من! شیرینی اذوقه و نوشابه و چند برش های سیب و یک دسته از کشمش کار سحر و جادو و به من مثل آسمانی احساس. افسانه آن است که اتریش است دسر باقلوا شیرین از شرق میانه. باقلوا است از شیرینی کرکی و شکر و شربت ساخته شده, معنی آن را در حال غرق شدن شیرینی در شربت. بودن در یک طرف میوه ای تر, Apfelstrudel یک نسخه ترجمه شده از Baklava- این یک مثال خوب از غذاهای اتریشی است, به عنوان بسیاری از آنها می توانید اثری از منطقه امپراتوری اتریش سابق که آنها را از وارد شده بود پیگیری. دستور العمل های بی شماری وجود دارد Apfelstrudel آنلاین, و برخی از نویسندگان دستور سخاوتمندانه به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن هستند خود خانواده دستور غذا با جهان. با این حال, حکومت جهانی است که خمیر باید بسیار نازک است که آشپز شیرینی می تواند یک روزنامه از طریق آن به عنوان خوانده شده.

درباره نویسنده: مامی این نسخهها کار در سنگاپور تمام وقت برای مورد 2 سال ها. او به نقاط مختلف جهان گسترده سفر کرد و کاملا دوست دارد کاوش یک مکان جدید او هرگز دیده می شود. در حالی که کار نمی کند و یا در سفر, او قطعات وقت آزاد خود را به بازی یک ورزش قایق اژدها و یا یادگیری یک زبان خارجی.

 

apfelstrudel در اتریش

 

آیا شما آماده برای کشف اتریش و لذت بردن از لذت های مواد غذایی خود را? بهترین وب سایت به سفارش قطار بلیط ذخیره یک قطار است

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما بر روی سایت شما, شما هم می توانید عکس ها و متن و فقط به ما یک اعتباری با یک لینک به به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F6-must-try-austrian-dishes%2F%3Flang%3Dfa - (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / TR به / یا / و زبان های بیشتری د تغییر.