زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 02/09/2022)

صلح آمیز و لذت بخش. دو کلمه ای که به ندرت می شنوید که والدین هنگام گفتن از والدین استفاده می کنند سفر تعطیلات داستان با بچه ها. بنابراین, ما تصمیم گرفته ایم مهمترین نکات را برای سفر با قطار با کودکان در اروپا به شما ارائه دهیم.

فقط چیزی در مورد قطار وجود دارد که کودکان را آرام می کند، به گونه ای که سفر هوایی یا ماشینی باعث آرامش نمی شود. (ما یک وبلاگ در کل چرا سفر با قطار بهتر است نوشت سریعترین و بهتر از رانندگی اگر شما نیاز به قانع کننده تر). در مورد بزرگسالان نیز همینطور است! جداول خانواده, عبور از مناظر, اتاق به راه رفتن در اطراف, امکانات کافی نت, زمان به گپ زدن و گرفتن و, شادی از شادی, هیچ محدودیتی چمدان. رفتن توسط راه آهن امن است, راحت, و مقرون به صرفه که از قبل برنامه ریزی. آموزش کودکان خود را از شادی های سفر با قطار از سال های اولیه و آنها را تبدیل طول عمر. در عین حال, در اینجا نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا هستند.

 

نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا: را فعالیت به اشغال کودکان و نوجوانان

Listening to Music is among the Tips for traveling by train with kids

 

در حالی که سوار یک قطار سرگرم کننده را در خود دارد و به دنبال خارج می تواند بچه ها را نگه دارید برای ساعت ها سرگرم, ما همچنین نشان می آوردن برخی از فعالیت های بیش از حد. کتاب در پیش و امن یک صندلی کنار پنجره با یک جدول که اجازه می دهد تا شما را به گسترش این کتاب های رنگ آمیزی و تنقلات!

برخی از فعالیت های قطار توصیه می شود عبارتند:

  • قرص: شبیه به یک هواپیما, یک تبلت می تواند یک راه بسیار خوبی برای عبور زمان. بسیاری از قطار در پیشنهاد اروپا Wi-Fi رایگان, اما این سرویس همیشه تضمین شده نیست, بنابراین مطمئن شوید که شما را دانلود فیلم و بازی در خانه. در اکثر قطار, تقریبا در هر تک سرنشینه است یک خروجی برای نگه داشتن الکترونیک خود را شارژ, اما هزینه آنها را در خانه بدون در نظر گرفتن – و آوردن هدفون!
  • کتاب رنگ آمیزی: رنگ آمیزی کتاب و مداد رنگی هستند بدون توجه به سن مورد علاقه.
  • بازی ها: اگر شما می توانید صندلی با یک جدول با شتاب, مقدار زیادی از فضای به کارت های بازی و یا هر بازی سفر وجود دارد. بر خلاف مسافرت هوایی, شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد تلاطم, به طوری انتخاب کنید بازی های مورد علاقه خانواده خود و رفتن بازی. این می تواند بهترین فرصت برای در واقع به پایان بازی از انحصار باشد!
  • بازی اسباب بازی: بسته به سن و علاقه فرزند خود را, به برخی از اتومبیل قوطی کبریت و یا مجسمه دیگر (فکر می کنم در جیب پولی). پسر من وانمود جدول مسیر مسابقه است در حالی که دختر من مجموعه تا عروسک های کوچک او به آنها تشویق.

 

پاریس به قطار لیل

رم به میلان قطار

هامبورگ به قطار برلین

ژنو به قطار پاریس

 

نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا: ملاحظه به دیگر مسافران باشد

اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهد بود بسیار درک اگر شما یک نوزاد گریه یا یک کودک نو پا ناراحت است که طول می کشد زمان به آرام کردن. نه برنامه ریزی جلو و اجازه دادن به یک کمی حفر خود را به خستگی به دلیل عدم برنامه ریزی ممکن است به عنوان همدردی بسیار می کنید. سرگرمی برنامه است که ناخوانده یا به احتمال زیاد به جرقه استدلال نیست. ما نمی خواهیم به نوشتن نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا, که به شما تعلق ندارد…شوخی می کنم!

فلورانس به قطار لوانتو، لیگوریا

فلورانس به قطار لاسپتسیا

رم به قطار لاسپتسیا

رم به قطار لوانتو، لیگوریا

 

نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا: سفر یک شبه?

همیشه سعی کنید به کتاب یک محفظه در قطار دارای جای خواب. با توجه قطار یک شبه عالی است, و خواب به علت تاب طبیعی از قطار معمولا بزرگ است. آن را نیز بسیار هیجان انگیز از رفتن به خواب و بیدار شدن از خواب در یک کشور دیگر. محفظه خواب توسط کشور متفاوت است اما اگر شما تنها سه هستند و به اشتراک گذاری غریبه با شما می خواهید نیست پس شما احتمالا نیاز به بودجه برای خرید یک تخت اضافی برای نگه داشتن خواب خصوصی محفظه خود.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا: اجازه خود مقدار زیادی از زمان هنگام خاموش شدن

All the family should read Tips for traveling by train with kids

 

ترین قطار تنها برای چند دقیقه حداکثر در هر ایستگاه متوقف نخواهد شد, بنابراین حدود پنج دقیقه قبل از به شما می رسد شما باید باشد بسته بندی تا چیز, بچه ها خواب محرک, پوشیدن کت, و آوردن کیسه ها از قفسه بالای سر. این سطح از سازمان می دهد بسیاری از صلح از ذهن به خصوص اگر شما یک مقدار زیادی از بچه ها و یا بسیاری از چمدان. اگر پلت فرم مشغول است, اطمینان از کیسه های خود را خاموش برای اولین بار از راه از درب, سپس بچه ها را پایین بیاورید تا از گم شدن کسی جلوگیری کنید.

بروکسل به قطار روتردام

آنتورپ به قطار روتردام

برلین به قطار روتردام

پاریس به قطار روتردام

 

نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا: را پرسه زن را در هیئت مدیره

Kids Stroller On Board A Train

 

دلیل دیگر استفاده از آموزش به جای مسافرت هوایی این است که شما می توانید بچه های خود را به سمت راست به پرسه زن بند و رول آنها را سمت راست بر روی قطار, بدون اینکه سردرد لازم باشد کالسکه را از بین ببرید و دوباره جمع کنید. حتی بعضی اوقات می توانید کالسکه خود را در قسمت میان وعده یا سایر مکان های باز قطار پارک کنید (مانند مناطق قابل دسترسی تا زمانی که آن است که توسط کسی در یک صندلی چرخدار را اشغال نمی), که برای بچه های جوان که در پرسه زن خود خواب مفید است. این یک مزیت بزرگ بیش سفر هواپیما است که من پیدا گرفتن یک بچه به خواب در قطار بسیار ساده تر.

برمن به قطار نورنبرگ

لایپزیگ به قطار نورنبرگ

Hanover به قطار نورنبرگ

هامبورگ به قطار نورنبرگ

 

نکاتی برای سفر با قطار با بچه ها در اروپا: وارد درباره 30 دقیقه زودتر

یکی از اصلی ترین مزایای سفر با قطار با بچه ها در اروپا یا هر جای دیگری در جهان برای آن موضوع. این است که خودتان هم می رسند می دهد! بر خلاف مسافرت هوایی, شما لازم نیست که به در ایستگاه قطار می رسند خیلی جلوتر از زمان. در هنگام مسافرت با بچه ها, ما نشان می دهد پس از رسیدن در مورد 30 دقیقه زودتر برای دریافت خود را واقع, شاید کمی زودتر اگر توقف حمام و معافیت های میان وعده در دستور کار است. معمولا, فرآیند شبانه روزی نمی خواهد تا شروع 10 دقیقه قبل از خروج در اکثر, اما شما نمی خواهید به تقلا و به خودتان پیدا کنید در حال اجرا را از طریق یک ایستگاه مشغول.

مونیخ به قطار بازل

زوریخ به قطار بازل

برن به قطار بازل

ژنو به قطار بازل

 

تنقلات بسته!

احتمالا نوک مهم تر از همه. تنقلات! بسیاری از مسیرهای طولانی مدت دارای ماشین های غذاخوری با خدمات کامل با غذاهای مناسب برای کودکان هستند. – فکر می کنم نان تست فرانسوی, پنیر کبابی, شامی کباب با پنه. در مسیرهای کوتاه تر, قطار دارند غذاخوری های سرپایی ارائه ساندویچ, شیرینی, چیپس, و سایر تنقلات. هر چند ممکن است بخواهید برخی از تنقلات مورد علاقه کودکتان را بسته بندی کنید! سفر با یک نوزاد? را غذای کودک یا فرمول و کارکنان خدمات غذایی بخواهید آن را گرم برای شما. شما می توانید رزرو را برای ماشین ناهار خوری مدت کوتاهی پس از سوار شدن به هواپیما. مثل همیشه در هنگام سفر با بچه ها, شما همیشه باید تنقلات و نوشیدنی را, در صورتی که شما می توانید رزرو کنید و یا نوار میان وعده تصمیم می گیرد به تعطیل فقط وقتی که بچه های خود را اعلام می کنند که گرسنه.

 

آماده به شجاع یک سفر با قطار با بچه ها در حال حاضر که شما در حال با راهنمایی ما مسلح برای سفر با قطار با بچه ها? عالی! رزرو بلیط خود را با ذخیره یک قطار, بدون هیچ زحمتی رایگان!

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟? می توانید عکس ها و متن ما را بگیرید یا فقط با پیوندی به این پست وبلاگ به ما اعتبار بدهید. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travelingy-train-kids-europe%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml و شما می توانید / PL به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.