Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 18/12/2022)

Jūs esat gotten sazināties ar vēsturi, māksla, un kultūra Briselē, un jūs esat gatavi izpētīt ārpus pilsētas robežām tagad. Par laimi, ir arī daudz, lai izpētītu laikā dienas brauciena no Briseles. Tik daudz tā,, ka mēs esam nolēmuši likt sarakstu 5 Labākās dienas braucieni no Briseles tieši jums!

 

1. Best dienas braucieni no Briseles: lietots

Jā, šī ir tā pati vieta, kur filma in Bruges tika nošauts! Tas atrodas 100 kilometrus uz ziemeļrietumiem no Briseles, un tikai 15 kilometru no Ziemeļjūras. Brige ir pazīstams arī kā Par Ziemeļu Venēciju. Tā ir lieliska izvēle par mūsu 5 Labākās dienas braucieni no Briseles saraksts. Kāpēc? Viens vārds: šokolāde.

Kopā ar savu slaveno viduslaiku arhitektūru un kanāli, tas ir arī beļģu šokolāde karstā vietas ar neticami skaits šokolādes izstrādājumi un veikali, Nirvana mīlētājiem šokolādes.

Ēst pārāk daudz šokolādes? Neuztraucies. Brige ir arī lieliska vēsture un skaista arhitektūra. Apbrīnot Belfry Brige, viduslaiku zvanu tornis atrodas pilsētas centrā, un viens no tās simboliem, redzēt slaveno slimnīca St. Džons, un Svētā Salvatora katedrāle.

Brisele Brigē Trains

Antverpene uz Briges Vilcieni

Halle divas Bruges Vilcieni

Ģentes uz Briges Vilcieni

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Ģente

Ghent ir uz mūsu 5 Labākie dienas braucieni no Briseles saraksta, jo tas ir pazīstams kā viens no Beļģijas viduslaiku dārgumiem un tā kultūras vērtību, proti; mūzika, teātris, plēve, un vizuālie materiāli. Tas ir arī super tuvu Briseli, atrodas tikai 60 kilometru attālumā no Briseles, un to var viegli sasniegt ar vilcienu.

Viena no labākajām lietām, kas jādara šajā burvīgajā viduslaiku pilsētā, ir izpētīt to kājām, ieskaties tajā neticami viduslaiku arhitektūra, kā arī sajust tās savas atmosfēru.

slavēt Pielūgšana Mystic Jēra ar Van EYCK brāļi, kas atrodas iekšā Svētā Bavo katedrāle. Apmeklējiet Belfry Ģentes, Rātsnams, un tuvoties pilsētas tirdzniecības vēsturei Vecais zivju tirgus.

Brisele uz Ģente Trains

Antverpene uz Ģente Vilcieni

Halle ar Ģente Vilcieni

Brige uz Ģente Trains

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Best dienas braucieni no Briseles: Amsterdama

Ir tikai 200 kilometrus starp Briseli un Amsterdamu, tik skaista Nīderlandes galvaspilsēta ir laba izvēle neaizmirstamu dienu ceļojums.

Amsterdama ir bieži pazīstams ar savu interesants kafejnīcas! (Ja jūs zināt, ko es domāju!) bet, neļaujiet, ka muļķis tu. Amsterdama ir viena no vislabāk 5 Labākās dienas braucieni no Briseles jo tas ir arī oāze vēsturē, kultūra, un māksla.

Sazinieties ar pagātni pie Annas Frankas nams, uzzināt par mākslu pie Rijksmuseum, Van Gogs, un Rembranta nama muzeji, un baudīt slaveno Heineken Experience. Piedzīvojumu ceļotājiem var iznomāt velosipēdu un izpētīt ielās, vēstures pieminekļus, un galvenie krogi no Amsterdamas. Tikmēr, romantiķi var būt unikāla Amsterdamas pieredzi baudot relaksējošu laivu brauciens.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

4. Luksemburga

Luksemburga līdzekļi Lucilinburhc vai maz cietoksnis. Tas ir tad, kad teritorija ap pili vai cietoksni tika atklāts, un valdīja Siegfried I Ardēnu. Šodien, Luksemburga ir viena no bagātākajām valstīm pasaulē. Tas ir arī kulturāli daudzveidīga un spēlē nozīmīgu lomu Apvienoto Nāciju Organizācijas un Eiropas politikā. Tie ir tikai nedaudz iemesli, kāpēc tas ir viens no labākajiem 5 Labākās dienas braucieni no Briseles.

Tas aizņem tikai 2.5 stundas no Briseles, lai tur nokļūt. Vienreiz tu hop off vilcienu, dodieties uz Lielhercogistes galvaspilsētu un sāciet savu ekskursiju, iepazīstot Kirchberg kvartālu un tā daudzās nozīmīgās ēkas, piemēram, Eiropas Kopienu Tiesu, un Eiropas Komisija. Apbrīno Notre Dame katedrāle, orientieris, kas lieliski apvieno vēlās gotikas arhitektūru ar renesanses laika rotājumiem. Turpināt staigājām ap burvīgs ielām. Nepalaidiet garām nozvejojot ieskatu pils lielhercoga un pilsētas nocietinājumus.

Antverpene uz Luksemburgas Vilcieni

Briseles uz Luksemburgu Trains

Metz uz Luksemburgas Vilcieni

Parīzes uz Luksemburgas Vilcieni

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Best dienas braucieni no Briseles: Ypres

123 kilometri skaista ainava meli starp Belgiums kapitālu un šo interesanto vietu. Tomēr, Jums jābūt gataviem arī apmeklēt daudzus drūms vietas pārāk. Ypres bijusi nozīmīga loma Pirmā pasaules kara un ieraudzīja no paaudzes karavīru zaudējumu sīva cīņas, kas notika šeit laikā un apkārtējos rajonos.

Tāpat kā daudzi Beļģijas pilsētās, par tirgus laukums satur iespaidīgu arhitektūras klāstu. Tas ir arī tāpēc, ka daudz viduslaiku arhitektūras paliekas ir atjaunoti. Uz laimīgāki piezīmi, ja esat foodie, tad jums patiks tradicionālo flāmu ēdienus un, protams,, alus.

Nav svarīgi, ko jūs darāt pilsētā Ypres. Jūsu domas nebūs tālu no postījumu un zaudējumu pasaules kara 1.

Brisele Antwerp Trains

Amsterdama Antwerp Vilcieni

Lille Antwerp Vilcieni

Parīzes uz Antverpene Vilcieni

Ypres Leper Belgium

 

Gatava izpētīt ārpus Briseli? Jā? Saglabāt vilcienu var iegūt jums tur, bez slēptās maksas un gludu un nepārtrauktai rezervācijas procesu. viegli!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “5 Easy Day braucieni no Milānas ar vilcienu” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-from-brussels/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu- (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)