Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 30/10/2020)

Často zakryty dlouhou stínu svého většího souseda Londýn, Luton v Bedfordshire je skrytý klenot, který je dobře stojí za návštěvu.

Společnost byla založena v návaznosti na zachycení kraje od Sasů v šestém století, to začalo život jako ‚Tun‘ (vyrovnání) který vyrostl na břehu řeky Lea. Fast Forward několik staletí, a ‚Lea Tun‘ Byl středně velký trh město některé 800 obyvatelé, kdo přežil hlavně zemědělství a obchodování.

Tyto dny, Nativní Lutonites a návštěvníci mají spoustu zajímavostí držet je obsazeno - včetně hotspotů jako zelené zahrady a fascinující historické artefakty Stockwood Discovery Center a zvlněných kopců, údolí, a turistické stezky z Barton Hills Přírodní rezervace.

A to je také snadné místo se dostat kolem a skvělý základ pro dobrodružství mimo ni - a tak s tím na mysli, Zde je pět po ruce doprava hacky pro Luton cestovatele.

 

  1. autobusových linek

cestování autobusem s sebou přináší mnoho výhod - je to rychlé, pohodlné, a může zanechat menší uhlíkovou stopu než automobilové dopravy (ale ne více než vlaky, cestování vlakem je stále považováno za nejekologičtější dopravu).

A v Luton, ale také otevírá úžasné možnosti poznat místní obyvatelé, který bude okamžitě vyvolat pocit mnohem více doma.

autobusová linka Luton Rady info Stojí za konzultaci před příjezdem do města.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

  1. Jízdní kola

Pokud jste se sídlem v Lutonu na chvíli, nákupy na kole je skvělý nápad.

Existuje spousta venkovských oblastech, aby prozkoumala okolí a dvoukolové dopravu díky navigaci hru centra města dítěte.

Cyklus Král na 56-66 Dunstable Road ve městě Luton má širokou nabídku kol, včetně elektrických, tandemy, a dokonce i penny-farthings - určitě najdete něco vhodného.

Lille do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnem do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

  1. vlaky

Můžete snadno cestovat do Lutonu v pohodlí vlaku z destinací jako je Londýn, Birmingham a dále do ciziny, takže není žádná omluva, aby ji v úvahu pro váš další rodinnou dovolenou.

Procházet webová stránka National Rail Luton Station a najdete nepřeberné množství informací o získání do az stanice, zařízení, jako jsou toalety, a přístup k mobilitě.

K dispozici je i šikovný mapa aby vám vaše ložiska - brilantní.

Antwerp do Londýna Vlaky

Haagský do Londýna Vlaky

Bordeaux do Londýna Vlaky

Geneva do Londýna Vlaky

 

  1. taxíky

Když plánujete malovat Luton červená, rezervace taxi, aby vás mezi zalévání děr je moudrý nápad.

Najdete spoustu možností Curbside taxi, ale goluton.com je jedním z největších provozovatelů města a můžete ušetřit peníze tím, rezervace předem on-line.

Další skvělá věc, týkající se dopravy taxi, není potřeba určeného řidiče - tak celou vaši skupinu můžete se těšit na občerstvení po celou noc.

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

  1. Parkování na letišti

Luton Airport je úžasné launchpad pro lety do celé řady zajímavých míst - včetně Aberdeen, malaga, a Curych - takže slunce, moře, a dokonce i sníh je jen na skok.

Pokud jste pohodlnější jízdě na letiště, SkyParkSecure.com má parkování Luton Airport to je bezpečné a cenově dostupné.

S vaší jízdy bezpečně uloženy, můžete jet off cítí úplně v klidu.

Postupujte podle následujících pěti praktické přepravní hacky a budete maximálně využít Luton - nás můžete děkovat později!

To je náš seznam! Sdílejte své vlastní cestovní tipy na Luton sdílením tohoto blogového příspěvku na Twitteru.

 

Chcete-li získat co nejlepší parkování v Londýně použití SkyParkSecure, ale aby bylo dosaženo nejlepších jízdenky na vlak do Londýna, použití Save A Train.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-handy-transport-hacks-for-luton-travellers%2F%3Flang%3Dcs- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)