Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 02/09/2022)

Esmingiausia kelionės kelionė keliauti į Europą traukiniu. Jis greitai tampa pageidaujamą ekologiški kelionės metodas. Kelionė, iš esmės, ne tik praplečia akiratį, bet praplečia mūsų požiūrį. Pagalvokite apie St. Augustino vaisingos žodžiai, "Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaityti tik vieną puslapį ".

Šiuo tech išminties, skaitmeninio amžiaus jungtis yra greita ir įsiutusi. Su visi jo privalumai, mes prarasime ryšį su svarbiausia dalis keliauja ir gyvenime, dabartinė akimirka. Traukinio kelionės per Europą INSPIRE, yra patogūs, ir romantiška.

Tiems iš mūsų, kurie negyvena šalyje, kurioje traukinys kelionės yra ryškus, ji gali būti paslaptingas nuotykių. Dar viena puiki gražintis Europos keliones traukiniu yra tai, kad, skirtingai oro, Europos geležinkelio stotys yra teisinga miestų viduryje. Jame nekalbama nereikalingų išlaidų mūsų puikiai suderinta kelionių biudžetus.

Pasirenkant traukiniu po Europą, mes pasirinkti iš kelionės reiškia, kad bus ne tik užsiimti su mumis, bet ir leidžia mums pamatyti kur kas daugiau, nei mes paprastai būtų. Vienas iš tokių maršrutų atveria dvylika pagrindinių Europos akcentų ir daroma apie 3 savaites. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip keliauti Europos Svarbiausi traukiniu 3 savaites.

 

Europos Svarbiausi traukiniu diena 1: Viena, Austrija

Traukinys per Europos kelionė prasideda Vienoje, sostinė Austrijoje. Du šlovingą dienų nuotykių laukia. Baroko streetscapes ir Imperial pilys nustatyti toną pademonstruoti meno, architektūros, kultūrinis, ir muzikinius šedevrus. Tai kartu su savo pavydėti kavos kultūros namai ir energingas dizaino scenos.

mumok yra būtina daryti, kai Vienoje. Jis yra žinomas dėl savo avangardo, o kartais šokiruojantis meno kūrinius, kurios apima kūrinius Pablo Picasso ir Andy Warhol. Į visas kolekciją sudaro beveik 10,000 meno malonumų.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

Vienna is a stop on your European Highlights By Train

 

diena 2: Zalcburgas, Austrija

Jūsų traukinys per Europą ir toliau, išleidžia per dieną Austrijos Zalcburgo miesto. Jis yra ant Vokietijos sienos ir turi įspūdingi vaizdai iš Rytų Alpėse. Zalcburgo pretenzija į šlovę yra pasakų knygų miestelis, kuriame kadaise gyveno didžiausias pasaulio kompozitorius, mozart.

Kalvos yra gyvas Zalcburgas. Jis kažkada buvo naudojamas kaip filmavimo vietoje už puikia, “Muzikos garsas” ir juntamas meninės kūrybos jausmas. Jis taip pat išsiskiria ramioje ramybę.

Miunchenas Zalcburgas traukiniai

Viena Zalcburgas traukiniai

Gracas į Zalcburgas traukiniai

Lincas Zalcburgas traukiniai

Salzburg, Austria

 

Europos renginiai Dienos 3: Miunchenas, Vokietija

Ateinančius du sustojimai ant traukinio per Europoje yra Miunchenas ir Štutgarto Vokietijoje. Būtų geriausia praleisti dieną kiekvienoje iš šių žinomų miestai.

Miunchenas ir jo Bavarijos paveldas yra tai, kur alus ir alaus gaminimo tradicijos yra neatsiejama jų kultūros dalis, beveik septynis šimtmečius. „Oktoberfest“ yra Miuncheno sąrašo viršuje. Ji yra švenčiama milijonai žmonių, kad apsilankymo iš viso pasaulio, įsitraukti į šventės.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

Visit Munich on your European Highlights By Train

 

diena 4: Štutgartas, Vokietija

Štutgartas turi elegantišką pojūtį, kur greitai automobiliai ir išgalvotas restoranų sukurti šiuolaikinio gyvenimo atmosferą, tačiau yra daugiau Štutgartas ne tik moderni. Štutgartas yra vyno tavernos ir krūtinės riešutų nuspalvinta alaus sodai, kurie rodo ramus, Kick savo kojas aukštyn kojom.

Niurnbergas į Štutgartą traukiniai

Miunchenas Štutgartas traukiniai

Frankfurtas į Štutgartą

Heidelbergas Štutgartas traukiniai

 

 

Europos renginiai Dienos 5: Strasbūras, Prancūzija

Hopping nugarą traukinyje, tai ne į Prancūziją! Praleiskite dieną Strasbūre.

Strasbūras balansuoja tarp viduramžių praeities ir palaipsniui ateityje. Jo gotikos katedra yra architektūros stebuklas labai rekomenduojama klajoti senamiesčio takeliais ir mėgautis smuklės maistu.

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Dižonas į Strasbūrą traukiniai

Strasbourg is on the European Highlights By Train

 

Dienos 6 – 8: Paryžius, Prancūzija

Paryžius turi mažai įvadas su savo iconic architektūros, įskaitant Eifelio bokštas, Triumfo arka, ir Notre Dame katedra. Žodis Paryžiaus yra sinonimas su stiliumi ir dėl geros priežasties. tikėtis pasaulinės klasės virtuvės, apsipirkimas, ir galerijos, kuris yra nesibaigiantis įkvėpimo šaltinis ir palaimos. Geriausi traukinių keliones Europoje visuomet bus įtraukti šią garsus miestas.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Eiffel Tower Paris, France

 

Europos renginiai Dienos 9 & 10: Briuselis, Belgija

Kai Paris wooed su susitikimams, praleisti artimiausias dvi dienas Briuselyje, iki kito traukinio kojos. Dvi dienas Briuselyje sudarys ART DECO fasadų ir apsilankymą "Grand Palace Square. Jis įsikūręs pačiame miesto centre, kur 17-oji amžiaus praeitis atgyja.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

Colorful Brussels, Belgium

 

Dienos 11 – 13: Amsterdamas, Olandija

Amsterdamas yra kur kruizas palei istorinių kanalų, kuris yra įprastas, ir pasivaikščioti muziejų ir vintage užpildytame parduotuvės. girtavimas, pietauti, ir dizaino scenos žavi ir linksmina. Amsterdamas yra netikėtumo miestas ir gyvena Van Gogo muziejus, taip pat kitų vertybių ekrane priimančiosios.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Amsterdam, The Netherlands

 

Europos renginiai Dienos 14 – 17: Brėmenas & Berlynas, Vokietija

Grįžkite į Vokietiją ir praleisti penkias dienas traukinyje per Europą Brėmene, Berlynas, ir Drezdenas. Viena diena Bremenas (žemiau esančioje nuotraukoje), apsilankymą savo daug muziejų ir galerijų, tokių kaip Brėmeno Overseas muziejuje. Tai uostamiestis, Bremerhaven yra kur patinka šviežių jūros gėrybių ir sužinoti apie patrauklių uosto istorijos.

Berlynas reikės tris dienas pakrovimas. Berlynas turi gerą vardą “niekada nemiegantis miestas”. Pasinaudokite savo gyvumo! Naktys yra už Ucztowanie ir dienos kultūros užsiėmimų.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Bremen and Berlin, Germany

 

diena 18: Drezdenas, Vokietija

Drezdenas turi tik dieną, Marvel kaip savo didžiojo Dome ir jos Versalio įkvėpė Zwinger rūmuose muziejų. Miestas buvo įkurtas 1743 ir turėjo būti atstatytas po Antrojo pasaulinio karo 2. Jis buvo pravardžiuojamas "Florencija nuo Elbės’ dėka savo idilišką vietą.

Berlynas Drezdenas traukiniai

Hanoveris į Drezdeną traukiniai

Potsdamas Drezdenas traukiniai

Niurnbergas į Drezdeną traukiniai

Dresden, Germany stop along European Highlights By Train

 

Europos renginiai Dienos 19 – 21: Praha, Čekijos Respublika

Traukinys kelionės Europoje baigiasi Prahoje, po stebuklas viesulu. Praha yra bokštų miestas ir yra dažnai lyginamas su Paryžiaus grožį. Jis taip pat apibūdinama kaip namuose geriausia Europos alaus. Mėgaukitės spektaklis 14-oji a Stone Bridge, piliakalnis ant kalvos, ir tingi upė. Tai puikus būdas baigti kelionę traukiniu po Europą.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

Prague, Czech Republic

 

Geriausi traukinių kelionės Europoje bus įsitikinkite, kad esate patenkintas ir pailsėjęs. Vertiname kraštovaizdžiu pakeliui, kelionių traukiniu saugumą, ir išspausti kuo daugiau lankytinų vietų. Nėra geresnio būdas keliauti. užsakyti pas Išsaugoti traukinį šiandien!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Europos Svarbiausi traukiniu 3 savaites” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-highlights-by-train/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)