Czas czytania: 2 minuty
(Poprawiony: 12/03/2021)

Podróż pociągiem jest wygodne, przyjazne dla środowiska i zapewnia spektakularny widoki, idealny do dokonywania Instagram dużo ładniejsza. Tu są 4 widoki trasa kolejowa do konta połysk Instagram.

 

Trasa kolejowa postrzega No.1 – West Highland Linia, Szkocja

The west highland scotland train route views

Szkocja pokazowo ma jedne z najpiękniejszych krajobrazy i trenować widoki tras na świecie. Ten podróż kolejowa oferuje rozległe widoki odległych torfowiskach, jezioro, i gór. Podczas podróży na linii West Highland, będziesz szczęście doświadczenie legendarny Glenfiddich wiadukt. Wygląda podobnie? To dlatego, że została ona wyróżniona jako Hogwart Express, w Harry Potter film franczyzowa. Wyobraź podwójnego dotknięcia tych opinii będzie.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Ekspres lodowcowy, Szwajcaria

The Glacier Express switzerland train route views

Jeśli wolisz wolniejszego tempa widoki trasy pociągu, to jest droga dla Ciebie i Twoich naśladowców Instagram. Twój olśniewający widok panoramiczny rozpocznie z widokiem na słynny Matterhorn. z Zermatt, będziesz dokonać siedem-godzinny kolejową podróż wzdłuż UNESCO Trasa Światowego Dziedzictwa UNESCO w St Moritz. Ciesz uszkodzenia zdjęcia jako chwalebny Alpejski widok perspektywy przekazać swoje okna.

Pociągi Zurych do St Moritz

Zermatt do pociągu St Moritz

Lyon Pociągi St Moritz

Pociągi Bazylea do St Moritz

 

Flåm Railway, Norwegia

The flam railway train route views norway

Krótsza podróż – Ta jedna godzina jazdy pociągiem z Myrdal do Flam jest tylko dla widoków. A twoje szczęście zwolennicy Insta będzie dziękuję. Zobaczysz Nali Tunel, zapierający dech w piersiach Kjosfossen wodospad, oraz wspaniałe fiordy Norwegia.

 

Nasza opcja zamknięcia dworca poglądy trasę – Inlandsbanan, Szwecja

Inlandsbanan, Sweden

Jeśli Glacier Express nie było wystarczająco dużo śniegu i lodu dla Ciebie, Pokochasz więc motyw ten Inlandsbanan. Ten 14-godziny pociąg przygoda rozpoczyna się w Kristinehamn przed toruje sobie drogę przez dziką skandynawskim terenu w kierunku Gallivare. Z okna, zobaczysz Arctic Circle i – Jeśli trzymać oczy szeroko otwarte – trochę dzikiej przyrody w postaci renifera, Łoś, Elk.

 

Więc teraz, gdy dowiedziałeś się o widokach tras pociągów i jesteś gotowy, aby wyruszyć na zmieniającą życie przejażdżkę koleją, podczas gdy polerujesz swoje konto na Instagramie i zdobywasz nowych obserwujących? Zarezerwuj podróż pociągiem na wymarzony dziś Zapisz pociąg. I możesz też sprawdzić nasze konto Instagram instagram.com/saveatrain

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-route-views-to-make-your-instagram-account-shine%3Flang%3Dpl/ – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)