Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 18/03/2022)

Visgarākie vilcienu braucieni pasaulē ir ļoti gari! Šie braucieni var ilgt vairākas dienas un aptvert tūkstošiem jūdžu.

Tātad, Šeit ir braucieni, kas ņem garākā Eiropā, Āzija, Austrālija, un ASV.

 

garākās vilcienu braucieni pasaulē

 

1: Trans-Sibīrijas Express ir garākais brauciens ar vilcienu

Attālums: 5,722 jūdzes

Ilgums: 6 dienas +

Garākais brauciens ar vilcienu pasaulē sāk Maskavā un beidzas Vladivostokā. Pirmkārt, tas pārņem 6 dienas, lai pabeigtu. Pasažieri uz šo Eiropas ceļojums iet cauri vairākām laika zonām. Ainavas šajā ceļojumā ietver Urālu kalni un Baikāls. Vilcieni šim braucienam atiet ik 48 stundas.

 

ainava garos vilcienu braucienus
Baikāls: Pasaulē dziļākais ezers

2: Austrumu & Austrumu ekspresis

Attālums: 1,200 jūdzes

Ilgums: 3+ dienas

Šis brauciena ceļojumi pa Dienvidaustrumu Āziju no Bangkokas uz Singapūru. Vilciens apstājas pie Kwai upes un Kuala Kangsar. Brauciena ilgums ir vai nu 3 vai 4 dienas. Turklāt, braucieni parasti ilgst vietas brīvdienās. Turklāt, izmitināšanas ir privāta un labi dekorēts. Jo apmešanās vieta ir kompakta tā ir vislabāk piemērota solo ceļotājiem.

Brisele uz Lille Trains

Antverpene uz Lille Vilcieni

Parīzes uz Lille Vilcieni

Lyon uz Lille Vilcieni

 

3: Kanādas garākais vilciens

Attālums: 2,700 jūdzes

Ilgums: 3 dienas

Pirmkārt, tur nav BEZVADU INTERNETS Šajā transkontinentālā ceļojumā. Tātad, jābūt gataviem pavadīt laiku apskatot dekorācijas. Tāpēc ka kalni, meži, un citi Kanādas ainava jūs redzēsiet, ir neticami. Ceļojums sākas Vankūvera un beidzas Toronto. Izbaudiet komfortablus Sleeper automašīnas, kamēr jūs saņemsiet ieskatu alni, brieži, un pat lāči.

 

4: California Zephyr garākā vilciens

Attālums: 2,348 jūdzes

Ilgums: 51 stundas

Šis ceļojums ir ļoti ievērojams ar to ir garākā ASV. Ceļojums aptver pionierus, uz Rockies, un kanjoni. Galvenie apstājas šajā ceļojumā ir Denver, Sāls ezera pilsēta, Reno, un Sacramento.

 

 

5: Indijas Klusais okeāns: Sidnejas Pērtā (Austrālija)

Attālums: 2,704 jūdzes

Ilgums: 65 stundas

Tas garākais brauciens ar vilcienu ir garāko posms taisna sliežu ceļa pasaulē. Pirmkārt, Pasažieri izjust platums Austrālija. Turklāt, ainava ietver ūdenskritumus, meži, un zilie kalni. Jo tā garuma, ir daudzi galvenie pieturas šo maršruts. Pieturas ietver Salauztais kalns, Adelaida, Barosa ieleja, Kalgorlija, pavārs, un Rawlinna. Vilcienu biļetes šajā ceļojumā ir dārgi, ar cenām, sākot no vairāk $600.

 

6. Vivek Express: Dibrugarh uz Kanyakumari (Indija)

Attālums: 2,633 jūdzes

Ilgums: 82 stundas

Līdzīgi kā Indijas un Klusā okeāna, tas vilciens ir garākais brauciens ar vilcienu Indijā. Jo tā ceļo visā garumā Indijā un ir Vidējais ātrums no 32 KM stundā. Atšķirībā no citiem gariem braucieniem ar vilcienu biļetes par šo vilcienu starts $10.

 

 

7: Parīze-Maskava garākā vilciens Express

Attālums: 1,998 jūdzes

Ilgums: 48 stundas

Lai gan tas vilciens ir garākā trans-Eiropas maršruts tas aizņem tikai 2 dienas, lai pabeigtu. Vilciens atstāj no Francijas galvaspilsēta un ierodas Krievijas galvaspilsētā. Tā kā šis ceļojums ceļo caur Baltkrieviju, jums būs nepieciešama Baltkrievijas vīza. Turklāt, ieceļošanai nepieciešama vīza Krievija.

Lyon līdz Marseļas Vilcieni

Parīzes uz Marseļas Vilcieni

Jauki Marseļas Vilcieni

Bordo Marseļas Vilcieni

 

Rezervējiet garāko vilcienu brauciens ar saglabātu vilcienu

Rezervācijas garš vilciena brauciena nevajadzētu aizņemt ilgu laiku. Tas ir iemesls, kāpēc pie ietaupīt Vilciens mums ir ātrs biļete iepirkumu process.

 

Piesakieties mūsu mājas lapā tagad un veikt 3 minūtes atrast Lētākais vilciena biļeti Jūsu braucienam. Biļetes var iegādāties, izmantojot kredītkartes un reāllaika banku maksājumus un daudz vairāk iespējas, Saglabāt vilcienu mājas lapa.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flongest-train-journeys-world%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)