Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Tie, kurie buvo laimė aplankyti Europą pažinti įspūdžių ir nuotykių troškimą, kad ji siūlo. Kelionės po Europą gali praturtinti savo gyvenimą įvairiais būdais. nuo kalbomis, fantastinis taikikliai, ir istorija, kad fantastišką maisto, kad jūs negalite rasti atgal namo. Tie, kurie turi tam tikrą smaližius ledų gali patirti kažką nuostabų. Įvairūs ledainėse visoje Europoje pasiūlyti fantastinis skonių sprogimą. Po visko, ledai yra puikus būdas sėdėti pavėsyje ir atsipalaiduoti po ilgos dienos tyrinėti miestą. Jei keliaujate po Europą ir ledų mėgėjas, mes turime imtis mūsų didelę patirtį keliaujant po Europą ir sudėti sąrašą už jus. Todėl, Čia yra kai kurie iš geriausios vietos valgyti ledus Europoje.

 

Kur valgyti ledai Italija?

Italija garsėja savo meilės gyvenimą ir skanus maistas. Jų ledai atrodo sujungti du. Daugelis ledų mėgėjai sutinka, kad turite ne gyveno, kol paragavo autentiškas italų Gelato samtelis. Turtingas skonis ir tekstūra yra aiškūs rodikliai, kad ledai buvo pagaminti pagal asmens, kuris yra aistringai apie savo amato. Tai yra, jei esate pasisekė susidurti geras ledų vietoje.

Kadangi pieno

Roma yra namų į vieną iš geriausių ledainių Europoje, Kadangi pieno. Miestas pilnas ledų mėgėjams. Vaizdingos scenos žmonių, kurie naudojasi Gelato yra tipiškas. Tačiau, mieste su daugybe Gelato parduotuvių, vienas išsiskiria kaip paslėptas perlas kad bet Gelato meilužis turi aplankyti. Nesuskaičiuojama turistai ir vietiniai gyventojai plūsta į Ateikite Il Latte. Ką gali padaryti jų ledai tokia unikali galite paklausti? Pirmiausia, daugelis žmonių patinka turtingas ir skanus skonių jie siūlo. Jie parengti savo Gelato kasdien ir pasinaudoti natūralių ingredientų. Jų ledai yra turtingas ir kreminės, kaip rodo pavadinimas. Jei norite žinoti, ką Ateik "Il Latte priemonės, Jums bus malonu žinoti, kad verčia į “kaip pienas”. Net žmonės, kurie nekenčia pieno produktų, gali mėgautis savo skoniu be pieno. Skonis yra nuostabi. antra, žmonės dievina parduotuvės atmosferą. Jis apima esmę ir jaustis Romos.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Kur valgyti ledai Vokietija?

Fantastiški ledai nėra kažkas, kas daugeliui asocijuojasi su Vokietija. Tačiau, Ballabeni Ledai čia tai pakeisti su savo neįtikėtinai kaušeliai. Šis išskirtinis ledainių ledas yra Miunchene ir turi nemažai jų. Salonas priklauso Giorgio Ballabeni, didmeistris į priėmimo ledų meno. Ledus jis pradėjo kaip hobis, ir visi Miunchene yra dėkingi už tai. Daugelis turistų ir vietinių gyventojų myliu parduotuvę, palieka neįtikėtinus atsiliepimus. Kai bandote savo ledus, tai nėra sunku suprasti, kodėl. Jie ištobulino savo amato iki tobulumo ir yra vienas iš geriausių savo srities. Jų aistra ateina per kiekvieną samtelis. Papildomas bonusas yra, kad jie turi savo ledų sunkvežimis ir gali prisitaikyti prie privačių šalių!

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

 

Kur valgyti ledai Vengrija?

Jei kada nors rasti sau į Vengrijos sostinėje, įsitikinkite, kad apsilankyti Gelarto Rosa. Tai nuostabi ledų parduotuvė yra Širdis Budapešto. Jie visi apie tradicijos, intymumas, romantika, ir aistra, kuris yra matomas savo darbą. Kitaip tariant, jie yra tikri šios srities specialistai. Kiek jų ledais, jums bus malonu išgirsti, kad jie naudoja tik aukščiausios ekologiškų ingredientų. Kiekvienas didis ledų parduotuvė išvengiama dirbtinių ledus. Tačiau, ką daro Gelarto Rosa unikali jų amatininkas požiūris į formuojant ledus į rožės. Jei kada nors būsite Šventajame Ištvane Aikštė karštą dieną, įsitikinsite, kad vaikščiosite daug žmonių su rožių formos ledais.

Best Places To Eat Ice Cream In Hungary

 

Šveicarija

Kitas ledų salonas, kurį būtina aplankyti, yra iš Ciuricho. į viršų yra ledainė, kad gavo savo įkvėpimo iš Argentinos. Steigėjas Rofe Bote ten gyveno du dešimtmečius, ir paėmė į kultūros. Jis buvo sužavėtas jų vaisių, gaivus, ir gamtos ledai. Jis buvo taip sužavėtas, kad jis išvedė juos į Šveicariją. Šiandien yra dvi parduotuvės Ciurichas, ir jie siekia savo Argentinos šaknų. Gyvybingas muzikos ir lotynų jaustis tikri, kad pakelti nuotaiką dar labiau, kaip jums patinka kai skanus ledai. Hasta yra puikus derinys Argentinos skonių ir Šveicarijos išradingumo.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

 

Ledai Prancūzijoje

Prancūzai garsėja daug dalykų. Pirmiausia, yra jų meilė menui, architektūra, ir filosofija, kuri yra neabejotina. Paryžius yra gyvas testamentas, kad. antra, jie yra gerai žinomi dėl jų nuostabų maisto ruošimui. Prancūzų virtuvės yra tarp labiausiai vertinta pasaulyje, ir jūs galite būti tikri, kad virtuvėje disciplina rodo savo dykumas. Dėl šios aistra maisto, nenuostabu, kad jie turi kai kurie iš geriausių ledų Europoje.

Berthillonas

Vienas iš populiariausių yra Berthillonas. Tai yra viena iš labiausiai garsių salonams Paryžiuje ir rimtos priežasties. Jis buvo atidarytas 60-ųjų ir buvo tarnauja skanus ledai kada, nes. Jūs galite pasirinkti vieną iš jų skanus skonių, ir net gali sumaišoma ir suderinti skonius rasti teisingus derinius jums.

Kur jūs nuspręsite keliauti, esate tikri, kad turi gerą samtelis ledų. Tiesiog neužmirškite, kad sėdėti ir mėgautis kraštovaizdžiu ir skonis, kai jūs padaryti. Paimkite jį visą ir pasigardžiuoti nuostabų skonio ledais šiose įvairiose vietose.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Best Places To Eat Ice Cream In France

 

Pasiruošę patirti skonį ir aromatą, kad Europa turi pasiūlyti? Užsisakyti Traukinio Bilietus dabar. po to, galite patirti skanus pasaulį ledų Europoje.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Geriausi Maitinimas ledai Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-eat-ice-cream-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)