Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 25/02/2022)

vedu, igas vormis, on iga riigi ja selle majanduse selgroog. See oli ainult teede kaudu, raudtee, ja õhus, et me suutsime maailma ühendada viisil, mis sai palju väiksemaks, kui see tegelikult on. seega, kui vaadata suuri tööstusi kogu maailmas, transport on üks aktiivsemaid, pidevalt muutuvad meie tuleviku paremaks muutmiseks.

Viimased suundumused reisi- ja transporditööstuses on olnud keskkonnasäästlikumate võimaluste loomise suunas. Keskkonna säästmiseks on vaja väga palju, Uued arengud transpordis töötavad seega juba sellel põhimõttel. Kuid, need edusammud rikuvad ka piire sellest, kuidas oleme möödunud sajandi jooksul reisinud. Ja seda tehes, nad viivad meid kiirema reisimise tulevikku, ohutumaks, ja sõna otseses mõttes sellest maailmast välja.

 

Reisimise tulevik: Kosmose turism

Kosmos on olnud inimkonna lõplik piir juba pikemat aega. Kuid, sest astusime aastakümneid tagasi Kuule, pole olnud midagi olulist, mis avalikkust erutaks. Nüüd küll, inimeste kosmosesse viimiseks on käimas jooks, vaba aja veetmiseks. Kosmose turism on järgmine suur asi, ja kuigi see võib olla kallis ja eksklusiivne, see on suur samm tuleviku poole, mis tõenäoliselt hõlmab koloniseeris Marsi või elamiskõlblike kosmosejaamade loomine, kus sadu inimesi saaks koos elada. Kuid, samas kui teadlased oleksid võinud astuda sammu õiges suunas, võib-olla peame ootama paar põlvkonda, enne kui mõni oluline nähtav edasiminek ilmsiks tuleb.

Düsseldorf Müncheni piletid

Dresdeni Müncheni piletid

Pariisist Münchenisse piletid

Bonni Müncheni piletid

 

The Future Of Travel

 

Reisi- ja transporditööstus: Juhita autod

Küsige igalt inimeselt oma tuleviku transpordiideed, ja enam kui tõenäoline, et mainitakse juhita autosid. Kogu maailmas on juba rongid, mis töötavad sellel põhimõttel. enamgi veel, kõige kauem, teadlased ja tööstuse juhid on töötanud teede ohutumaks muutmise nimel, kaasates tehnoloogia meie igapäevaellu sõidukogemus. Juhita autod ootavad väärt seda, et see muudab tööstuse mitmel moel revolutsiooniliseks. Alates sellest, et oleks rohkem keskkonnasõbralik liiklusohutusele, inimesed suudavad läbida pikemaid vahemaid ilma, et oleks vaja tundide kaupa sõita.

Amsterdami Pariisi piletid

Londonist Pariisi piletid

Rotterdami Pariisi piletid

Brüsselist Pariisi piletid

 

Reisimise tulevik: Rongid

Üks vanimaid ühistranspordi vormid ümber, rongidel on selgelt oma koht meie tulevikus. Üllatavalt, võib-olla rohkem kui kunagi varem. Isegi kui luuakse uusi tehnoloogiaid, et muuta raudteesüsteemid ohutumaks, kiiremini, ja mugavam, põhimõtteliselt suureneb vajadus sellise süsteemi järele. Rongid on juba sotsiaalne ekvalaiser, kuna väga rikkad sõidavad sageli töölisklasside kõrval vaeseimatega, kuid maailma rahvastiku kiire kasvu tõttu, eriti tööstusriikides, tõhusad ja taskukohased rongisüsteemid on liiklusummikute vastu võitlemisel üliolulised. Sellel on ka suur mõju keskkonnale, kuna rongid suudavad tõhusalt töötada puhta energiaga, viies samal ajal teelt välja lugematu hulga gaasi-raskeid autosid ja lowering earth’s CO2 emissions.

Münchenist Zürichisse piletid

Piletid Berliinist Zürichisse

Baselist Zürichisse piletid

Viini Zürichi piletid

 

sbb train

 

Hüperloop

Hyperloopi kirjeldatakse kui "esimest uut suurt transpordiliiki Belgias 100 aastat. ” See hõlmab torusiseselt ülehelikiirusel liikumist, ühe sihtkoha ühendamine teisega. Hyperloopi saab kasutada nii kauba kui ka inimeste veoks. Kuid, kuigi mõistatuslik Elon Musk on selle tehnoloogia esirinnas, mõned riigid on skeptiline Hyperloopi suhtes and if it really is worth investing money in. Sellegipoolest, selle uue transpordiliigi kaudu reisimine on reaalsusele lähemal kui me eeldada võiksime, katsetega ja torude ehitamisega juba käivad Californias ja tõenäoliselt ka Euroopas.

Hamburgi Kopenhaageni piletid

Piletid Zürichist Hamburgi

Hamburgi Berliini piletid

Rotterdami Hamburgi piletid

 

 

Virtuaalne reaalsus

See on spetsiaalselt tugitoolireisijatele, kes naudivad uute kohtade külastamist, kuid eelistavad seda teha oma kodu mugavuse järgi. Kuigi VR on juba äriliseks läinud, piisavalt varsti, näeme VR-i integratsiooni, IR, ja AR, mis viib kogemuseni, mis on võimalikult lähedal reaalsele elule. Alates maailma seitsme imet külastamisest kuni sukeldumiseni Suure Vallrahu juurde, see uus tehnoloogia aitab inimestel näha maailma nii nagu kunagi varem.

Milano-Rooma piletid

Firenzesse Rooma piletid

Pisa Rooma piletid

Napoli Rooma piletid

 

Aitame teile hea meelega parimaid saadaolevaid piletite valikuid. Telli oma rongipilet Salvesta rong!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Reisimise tulevik” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)