Час читання: 4 хвилин
(Останнє оновлення:: 25/02/2022)

транспорт, у будь-якій формі, є основою будь-якої країни та її економіки. Це було лише через дороги, рейок, і повітря, що нам вдалося з'єднати світ таким чином, що він став набагато меншим, ніж він є насправді. таким чином, коли ми дивимось на основні галузі в усьому світі, перевезення - одна з найактивніших, постійно змінюючись для покращення нашого майбутнього.

Останні тенденції в індустрії подорожей та транспорту були спрямовані на створення зелених варіантів. Дуже потрібний крок для врятування нашого середовища, нові розробки в галузі транспорту, таким чином, вже працюють на цьому принципі. Однак, ці досягнення також порушують межі того, як ми подорожували за минуле століття. І роблячи це, вони ведуть нас до майбутнього подорожі, яке буде швидше, безпечніше, і буквально вийшов з цього світу.

 

Майбутнє подорожей: Космічний туризм

Космос довгий час був останньою межею людства. Однак, так як ми ступили на Місяць десятиліттями тому, не було нічого істотного, щоб збудити широку громадськість. Зараз, хоча, триває гонка з виведення людей у ​​космос, для дозвілля. Космічний туризм - наступна велика річ, і хоча це може бути дорогим і ексклюзивним, це великий крок до майбутнього, що, за всією ймовірністю, буде залучати колонізуючий Марс або створити житлові космічні станції, де сотні людей можуть жити разом. Однак, тоді як вчені могли зробити крок у правильному напрямку, нам, можливо, доведеться почекати кілька поколінь, перш ніж з'явиться будь-який значний видимий прогрес.

Квитки Дюссельдорф - Мюнхен

Квитки на Дрезден - Мюнхен

Квитки на автобус Париж - Мюнхен

Квитки на Бонн в Мюнхен

 

The Future Of Travel

 

Індустрія подорожей та транспорту: Автомобілі без водіїв

Запитайте будь-яку людину про їх ідею транспортування в майбутньому, і вони більш ніж ймовірно згадують машини без водіїв. Уже є потяги по всьому світу, які працюють за цим принципом. Більше того, найдовше, вчені та лідери галузі працюють над тим, щоб зробити дороги більш безпечними, включивши технології в наш щоденний досвід водіння. Те, що робить машини без водіїв, варто чекати, це те, що вона повністю революціонує галузь багатьма способами. Від того, що більше безпечний для довкілля до безпеки дорожнього руху, люди зможуть подолати більшу відстань, не напружуючись їхати годинами.

Квитки на автобус Амстердам - ​​Париж

Квитки Лондон - Париж

Квитки на поїзд Роттердам - ​​Париж

Квитки Брюссель - Париж

 

Майбутнє подорожей: Потяги

Один із найдавніших форми громадського транспорту навколо, потяги все одно явно мають місце в нашому майбутньому. Дивно, можливо, більше, ніж будь-коли раніше. Навіть як створюються нові технології, щоб зробити залізничні системи більш безпечними, швидше, і зручніше, фундаментальна потреба в такій системі зросте суттєво. Потяги вже є чимось соціальним вирівнювачем, оскільки дуже багаті часто їздять поряд з найбіднішими з робітничих класів, але через швидке зростання світового населення, особливо в промислово розвинених країнах, ефективні та доступні системи поїздів будуть мати вирішальне значення для боротьби із заторами руху. Це також матиме великий вплив на навколишнє середовище, оскільки потяги зможуть ефективно керувати чистою енергією, одночасно вивозячи незліченну кількість важких автомобілів з дороги та зниження викидів CO2 на Землі.

Квитки Мюнхен в Цюріх

Квитки Берлін в Цюріх

Квитки Базель - Цюрих

Квитки на поїзд Відень до Цюріха

 

sbb train

 

Hyperloop

Hyperloop описується як "перший новий основний вид транспорту в 100 років ». Він передбачає подорож із надзвуковими швидкостями всередині трубки, з'єднання одного пункту призначення з іншим. Hyperloop, можливо, може використовуватися для перевезення вантажів та людей. Однак, незважаючи на те, що загадковий Елон Маск виступає в авангарді цієї технології, деякі країни є скептично ставиться до Hyperloop і чи дійсно в це варто вкладати гроші. Тим не менш, подорож цим новим видом транспорту ближче до реальності, ніж ми очікували, з випробуваннями та будівництвом трубок, які вже тривають у Каліфорнії та, можливо, Європі.

Квитки Копенгаген - Гамбург

Квитки на літак Цюрих - Гамбург

Квитки на літак Гамбург - Берлін

Квитки на літак Роттердам - ​​Гамбург

 

 

Віртуальна реальність

Цей спеціально для мандрівників з крісел, які люблять відвідувати нові місця, але вважають за краще це робити з комфорту своїх домівок. Поки VR вже розпочав комерційний характер, досить скоро, ми побачимо інтеграцію між VR, ІЧ, та AR, що веде до досвіду, максимально наближеного до реального життя. Від відвідування семи чудес світу до занурення у Великий Бар'єрний риф, ця нова технологія допоможе людям бачити світ, як ніколи.

Квитки на літак Мілан - Рим

Квитки Флоренція - Рим

Квитки на Піза - Рим

Квитки на місто Неаполь - Рим

 

Ми будемо раді допомогти вам знайти найкращі варіанти квитків. Замовте квиток на поїзд за допомогою Зберегти потяг!

 

 

Ви хочете впровадити в нашому блозі “Майбутнє подорожей” на вашому сайті? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посилання на це повідомлення в блозі. Або натисніть тут: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=uk Сігналы абмеркавання- (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, Ви можете направляти їх безпосередньо в нашому потязі маршруту цільових сторінок.
  • У наступним посиланням, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- ця посилання для англійських маршрутів цільових сторінок, але у нас є https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, і ви можете замінити pl на fr або nl та іншими мовами, які ви обрали.