Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/02/2022)

taşımacılık, her formda, herhangi bir ülkenin omurgası ve ekonomisi. Sadece yollardaydı, Demiryolu, ve dünyayı gerçekte olduğundan çok daha küçük olacak şekilde bağlayabildiğimiz hava. Böylece, dünyanın dört bir yanındaki büyük endüstrilere baktığımızda, ulaşım en aktif olanlardan biridir, geleceğimizin iyiliği için sürekli değişiyor.

Seyahat ve taşımacılık sektöründeki son eğilimler daha yeşil seçenekler yaratmaya yönelik olmuştur. Çevremizi kurtarmak için çok gerekli bir hamle, ulaşımdaki yeni gelişmeler bu nedenle bu ilke üzerinde çalışıyor.. ancak, bu gelişmeler aynı zamanda geçtiğimiz yüzyıl boyunca nasıl seyahat ettiğimizin sınırlarını da kırıyor. Ve bunu yaparak, bizi daha hızlı olacak bir seyahat geleceğine götürüyorlar, daha güvenli, ve kelimenin tam anlamıyla bu dünyadan.

 

Seyahatin Geleceği: Uzay turizmi

Uzay en uzun zamandır insanlığın son sınırı oldu. ancak, onlarca ay önce aya ayak bastığımız için, ortak halkı heyecanlandıracak önemli bir şey olmadı. Şimdi olsa, insanları uzaya götürmek için devam eden bir yarış var, eğlence için. Uzay turizmi bir sonraki büyük şey, ve pahalı ve özel olsa da, geleceğe doğru büyük bir adım, hangi olasılıkla Mars'ı kolonileştirmek veya yüzlerce kişinin birlikte yaşayabileceği yaşanabilir uzay istasyonları yapmak. ancak, bilim adamları doğru yönde bir adım atmış olabilirler, kayda değer herhangi bir belirgin gelişme ortaya çıkmadan önce birkaç nesil beklemek zorunda kalabiliriz.

Düsseldorf - Münih biletleri

Dresden - Münih biletleri

Paris - Münih biletleri

Bonn şehrinden Münih biletleri

 

The Future Of Travel

 

Seyahat ve Ulaşım Endüstrisi: Sürücüsüz Otomobil

Herhangi bir kişiye gelecekte ulaşım fikrini sorun, ve sürücüsüz arabalardan bahsetme olasılığı daha yüksek. Dünyada zaten bu prensipte çalışan trenler var. Dahası, en uzun süre, bilim adamları ve endüstri liderleri, teknolojimizi günlük hayatımıza dahil ederek yolları daha güvenli hale getirmek için çalışıyorlar. sürüş tecrübesi. Sürücüsüz otomobilleri beklemeye değer kılan şey, endüstride birçok yönden tamamen devrim yapmasıdır.. Daha fazla olmaktan Çevre dostu yol güvenliğine, insanlar saatlerce sürmek zorunda kalmadan daha uzun mesafeleri kat edebilecek.

Amsterdam - Paris biletler

Londra - Paris biletleri

Rotterdam - Paris biletler

Brüksel - Paris biletleri

 

Seyahatin Geleceği: Trenler

En eskilerden biri toplu taşıma şekilleri etrafında, trenlerin geleceğimizde hala net bir yeri var. şaşırtıcı biçimde, belki her zamankinden daha fazla. Demiryolu sistemlerini daha güvenli hale getirmek için yeni teknolojiler yaratılsa bile, Daha hızlı, ve daha rahat, böyle bir sisteme olan temel ihtiyaç orantılı olarak artacaktır.. Trenler zaten bir sosyal dengeleyicidir, çünkü çok zenginler çoğu zaman işçi sınıflarının en fakirlerine giderler, ancak dünya nüfusunun hızla yükselmesi nedeniyle, özellikle sanayileşmiş ülkelerde, verimli ve uygun fiyatlı tren sistemleri trafik sıkışıklığı ile mücadelede çok önemli olacak. Trenler temiz enerji üzerinde verimli bir şekilde çalışabileceğinden, aynı zamanda sayısız gaz ağır arabaları yoldan çekerken ve dünyanın CO2 emisyonlarını azaltmak.

Münih - Zürih biletleri

Berlin - Zürih biletleri

Basel - Zürih biletleri

Viyana - Zürih biletleri

 

sbb train

 

hyperloop

Hyperloop, “ilk yeni ana ulaşım şekli” olarak tanımlanıyor. 100 yıl.” Bir tüp içindeki süpersonik hızlarda seyahat etmeyi içerir, bir hedefi diğerine bağlama. Hyperloop muhtemelen hem yükleri hem de insanları taşımak için kullanılabilir. ancak, esrarengiz Elon Musk bu teknolojinin ön saflarında olmasına rağmen, bazı ülkeler Hyperloop hakkında şüpheci ve eğer gerçekten para yatırmaya değerse. yine de, bu yeni ulaşım aracıyla seyahat etmek, gerçekliğe beklediğimizden daha yakın, yakında California ve muhtemelen Avrupa'da testler ve tüp yapımı ile.

Hamburg - Kopenhag biletleri

Zürih - Hamburg biletler

Hamburg - Berlin biletler

Rotterdam - Hamburg biletler

 

 

Sanal gerçeklik

Bu özellikle koltuk gezginleri için, yeni yerleri ziyaret etmeyi seven ancak bunu evlerinin rahatlığında yapmayı tercih edenler. VR zaten ticari hale gelmişken, yakında, VR arasında bir entegrasyon göreceğiz, İR, ve AR, gerçek hayata olabildiğince yakın bir deneyime öncülük etmek. Dünyanın yedi harikasını ziyaret etmekten Büyük Bariyer Resifi'ne dalmaya, bu yeni teknoloji insanların dünyayı daha önce hiç olmadığı gibi görmelerine yardımcı olacak.

Milano - Roma biletleri

Floransa - Roma biletleri

Pisa - Roma biletler

Napoli şehrinden Roma şehrine uçuşlar

 

Mevcut en iyi bilet seçeneklerini bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İle tren biletinizi sipariş edin Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Seyahatin Geleceği” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)