Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/02/2023)

Arvien vairāk Eiropas valstu popularizē vilcienu satiksmi īsos attālumos. Francija, Vācija, Apvienotā Karaliste, Šveice, un Norvēģija ir to Eiropas valstu vidū, kas aizliedz īso attālumu lidojumus. Tā ir daļa no centieniem cīnīties pret globālo klimata krīzi. Tādējādi, 2022 bija kļuvis par gadu, kad dzelzceļš atcēla īsos lidojumus Eiropā, vispirms Francijā, ar daudzām citām valstīm, kurām sekot 2023.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

Īso attālumu lidojumu aizlieguma izcelsme Eiropā

Aviācijas nozare ir viens no lielākajiem siltumnīcefekta gāzu emisiju avotiem Eiropā, pieaug līdz 29% iekšā 2019. Kamēr valdības mēģināja cīnīties ar šiem skaitļiem, realitāte ir tāda, ka mazāk nekā 7% pasažieru pārvadājumus nodrošina vilcieni. Tas ir pārsteidzošs skaitlis kopš vienai trešdaļai noslogotākajiem īsajiem lidojumiem ir vilcieni 6 stundas.

Tātad, Greenpeace apvienoja spēkus ar ievērojamām Eiropas valdībām, lai cīnītos pret klimata pārmaiņām. Jaunākie Greenpeace pasūtītie pētījumi parāda šādus izcilus skaitļus: 73 no 250 noslogotākie īsie lidojumi Eiropā, tādās valstīs kā Šveice, un Apvienotajā Karalistē, ir vilciena alternatīvas mazāk nekā sešas stundas, un 41 ir tiešas nakts vilcienu alternatīvas.

Brisele uz Utrecht Trains

Antverpene uz Utrecht Vilcieni

Berlin uz Utrecht Vilcieni

Parīzes uz Utrecht Vilcieni

 

How Rail Ousted Short Haul Flights

 

Eiropieši atbalsta aizliegumu veikt īsus lidojumus

Īso attālumu lidojumu aizliegums ir milzīgas pārmaiņas Eiropas reģionālajos un starptautiskajos pārvadājumos. Lai gan lielākā daļa eiropiešu pārvietojas ar vilcienu starp valstīm un izmanto starppilsētu vilcienus, tūristiem, kas dodas ceļojumos ar eiro, ceļošana ar vilcienu varētu būt sarežģīta. Tomēr, ceļošana ar vilcienu drīz kļūs par galveno ceļošanas veidu Eiropā, un vietējie ir par to.

To liecina nesen veiktā Eiropas Investīciju bankas aptauja 62% eiropiešu atbalsta īso lidojumu aizliegumu. Lielākā daļa cilvēku Vācijā (63%), Francija, un Nīderlande (65%) dod priekšroku nakts vilcieniem. Izaicinājums, ar ko saskaras Eiropas dzelzceļa uzņēmumi, ir nodrošināt gulētāju vilcieni un visas nepieciešamās lietas, kas ļauj labi izgulēties ceļojuma laikā. ES ļoti atbalsta šo aktu, kam tagad var piekļūt ikviens Greenpeace interaktīvā Eiropas karte un pievienojiet vilcienu maršrutus, ko viņi vēlētos redzēt izveidotus vai uzlabotus.

 

Highest Train Bridge In Europe

 

Francija ir pirmā, kur dzelzceļš ir izstumts – Pārlidojumi

Francija ir pirmā valsts, kas oficiāli aizliedz īso attālumu lidojumus. sekojoši, pasažieriem, kuri izvēlējās greznību lidot visur Francijā, tagad būs jāpārsēžas, lai ceļotu ar vilcienu. Braucot ar vilcienu, tas izklausās nogurdinoši, vilciena brauciens, kas ilgst mazāk nekā 2.5 stundām ir daudz priekšrocību. Sākotnēji, lidojumi iekšā 6 maršrutus bija plānots atcelt uz visiem laikiem. Tomēr, vilcienu maršruti uz lidostu neļauj pasažieriem ierasties pietiekami agri no rīta, lai veiktu starptautiskos lidojumus.

Tuvākie lidojumi Francijā tiks pārtraukti šādos trīs maršrutos: Parīze – Nante, Liona, un Bordo. vietā, vilcienu satiksme aizstās lidojumus kopš ir lieliska alternatīva 2 stundas līdz 1 stundu ilgam lidmašīnas lidojumam. Turklāt, ja tiks uzlabota vilcienu satiksme starp Parīzi Šarla de Golla un Lionu un Rennu un starp Lionu un Marseļu, šie maršruti pievienosies jaunajai politikai.

Amsterdamas uz Parīzi Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Roterdamas uz Parīzi Vilcieni

Briseles uz Parīzi Trains

 

Priekšrocības ceļojot ar vilcienu

Brauciens ar vilcienu ir ātrākais veids, kā ceļot pa Eiropu pateicoties labi savienotiem reģionālajiem un starptautiskajiem dzelzceļa maršrutiem. Turklāt, ceļošana ar vilcienu piedāvā daudzas priekšrocības, kuras nevarat izbaudīt, ceļojot ar lidmašīnu. Pirmkārt, dzelzceļa stacijās, pasažieriem nav jāveic pasu kontrole, drošības pārbaude, un reģistrēšanās, kas ietaupa daudz laika un problēmu.

otrkārt, ceļojot ar vilcienu, jūs varat baudīt skaistus skatus, kas nav pieejami no lidmašīnas loga. Piemēram, daudzi vilcienu braucieni Eiropā piedāvā logu uz Eiropas gleznainākajiem ciematiem un ielejām, kā Luāras ieleja. Treškārt, atšķirībā no lidmašīnām, daudzas dzelzceļa kompānijas nodrošina bezmaksas Wi-Fi vilcienos. Tātad, ja ceļojat biznesā vai izpilddirektors, Wi-Fi ir iekļauts biļetes cenā.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

Pārrobežu ceļojumi: Dzelzceļš Or Tuvie lidojumi

Ikvienam ir stāsts par to, ka stundas brauciens pārvērtās par 48 stundu murgu. Kamēr pasažieri ir vairāk pieraduši ceļot ar lidmašīnu, pārrobežu ceļošana ar vilcienu ir daudz pieejamāks, zaļāks, un ievērojams laika un naudas ietaupījums. Papildus, lielākā daļa dzelzceļa pasažieru nezina, ka ātrvilcieni, kā franču TGV, ir 40 minūtes ātrāk un lētāk nekā lidmašīna.

Piemēram, Vācijas ICE dzelzceļš var nogādāt no Briseles uz Ķelni mazāk nekā 5 stundas. Papildus, jūs varat pievienot pieturu Parīzē ceļā uz Ķelni, atkal ar ātrvilciena starpniecību. Gluži pretēji, ja ceļojat ar lidmašīnu, nepieciešams papildu laiks, lai savāktu bagāžu, un lidostu un lidojumu kavēšanās risks, tā kā vilcieni ir precīzi visā Eiropā. Tādējādi, pārrobežu pārvadājumi pa dzelzceļu ir ideāli piemēroti Eiropā.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Red Train

Īso attālumu lidojumu nākotne Eiropā

Kamēr Francija ir pionieris, izstumjot īsos attālumus 3 maršruti, Austrija ir atcēlusi lidojumu maršrutā no Zalcburgas uz Vīni. Vācija joprojām apsver šo soli, piemēram, Norvēģija un Polija. Īso attālumu lidojumu nākotne joprojām nav zināma, bet Z paaudzei dodot priekšroku zaļajiem ceļojumiem, kultūras pieredzi, un vietējo kopienu izpēti, visas šīs vajadzības varētu nodrošināt alternatīvais brauciens ar vilcienu.

Turklāt, vēl neizmantoto vilcienu maršrutu izpēte varētu veicināt tūrismu mazāk populāros galamērķos Eiropā. Tas ne tikai samazinās lidostu satiksmi, un haosu, bet arī samazinās pārmērīgu tūrismu populārās vietās Eiropā.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Vintage Photo In The Train Restaurant

Jauni starptautiski vilcienu braucieni 2023

Kā daļa no centieniem uzlabot nakts dzelzceļa pakalpojumus, daži no Eiropas labākajiem nakts vilcieniem ir atgriezušies pēc jauniem kustības grafikiem. Piemēram, pasažieri tagad var izvēlēties kādu no tiem, Venēcija, Vīne, Budapešta, un Zagreba. Jaunais nakts vilciens atiet no Venēcijas plkst 8.29 pm.

Ar šiem jaunajiem savienojumiem, ceļotāji var izpētīt pārsteidzošus galamērķus. Tas ir pateicoties ne tikai jauniem vilcienu maršrutiem, bet labāk, uzlabota, un vissvarīgāk videi draudzīgi nakts vilcieni. Vēl viens lielisks starptautiskais dzelzceļa maršruts ietver nakts vilcienu no Prāgas vai Drēzdenes uz Bāzeli. Turklāt, ceļotāji var pat apstāties jaukajā Saksijā. Tātad, jūs izbraucat pēc vakariņām un no rīta ierodaties skaistajā Šveicē. Cik brīnišķīgi ir iespēja pēcpusdienā klejot pa pasakai līdzīgām Prāgas ielām un doties pārgājienā pa Šveices Alpu krāšņo skaistumu.. Visā visumā, pēdējie gadi ir pierādījuši, ka ceļojumu nozare ir veikusi ievērojamas pārmaiņas, kur dzelzceļš ne tikai izspieda īsos lidojumus Eiropā, bet arī kļuva par augstas kvalitātes un servisa transportu, kas apmierina visas vajadzības.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Secināt, vilcienu satiksme ir zaļāka, un piedāvā logu uz dažiem skaistajiem skatiem Eiropā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “Kā dzelzceļš izstumja īsos lidojumus Eiropā”? Varat vai nu uzņemt mūsu fotoattēlus un rakstīt tekstu, vai arī sniegt mums atzinību, izmantojot saiti uz šo emuāra ziņu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/how-rail-ousted-short-haul-flights-in-europe/ – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)