Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 25/01/2021)

Ar jums patinka keliauti traukiniu? Ar jums patinka matyti nuostabų pilių šalyse kaip Prancūzija? Jei tai toks atvejis, tada jūs pasiekėte tinkamą vietą. Tai todėl, kad šiame straipsnyje “10 Žavinga pilis Prancūzijoje Traukiniu” tau duos galutinį sąrašą dešimties gražiausių pilių Prancūzijoje. Kas daugiau, mes jums pasakys, kaip juos pasiekti traukiniu!

 

1. "Chateau iš Chenonceau

"Chateau iš Chenonceau yra unikalus, nes jie pastatė jį ant malūno pamatų į 16-oji amžius. Jūs galite lengvai pasiekti, kad per traukinio kaip pilis yra labai arti stotis. Jūs galite patekti į jį iš Tours, pagrindinis miesto pagrįstai netoli pilies.

Nantas Tours traukiniai

Lilis Tours traukiniai

 

 

2. "Chateau de Chantilly

Located in Chantilly turtas, Ši pilis yra tikrai verta aplankyti, kai matai, kaip jis atrodo. Tai arti centro Paryžius todėl keliaujant į jį vėjas.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

3. Rūmai Fontainebleau

taip, tai techniškai rūmai, bet who cares, tai kvapą! jie pastatė Fontenblo atgal į 12-oji amžius, ir ji vis dar atrodo įspūdingai ir gerai saugomi. Tai taip pat lengva aplankyti. Galite pasiekti ją iš Paryžiaus per mažiau nei valandą Transilien line R.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

4. "Chateau de Breteuil

 "Chateau de Breteuil

Jūs galite rasti šią spalvingas pilį per nacionalinis gamtos parkas tai tiesa ne Paryžiuje. tačiau, apsilankymą šią gražią pilį traukiniu yra šiek tiek sudėtinga, nes yra tik maršrutinis autobusas, kad eina tiesiai į jį. Bent jūs vis dar galite mėgautis traukiniu į Paryžių!

Strasbūras į Paryžių traukiniai

Ciuricho į Paryžių traukiniai

Frankfurtas prie Paryžiaus traukinių

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

5. Chambord pilis

Chambord pilis yra tikrai įtaigus ir įspūdingas pilis, kad verta aplankyti. Norėdami patekti į jį, Jums reikės taksi ar autobusas nuo Blois miesto. tačiau, pasiekti Blois yra prieinama iš daugelio miestų į Prancūziją. Jūs galite patekti į ją per mažiau nei pusantros valandos, kai keliaujate iš Paryžiaus.

 

6. Ambuazo pilis

Iš pilies Amboise yra vienas iš labiausiai žavinčių pilių Prancūzijoje. Tai tikras perlas architektūra nuo Renesanso. Galite pasiekti Château lengvai traukiniu iš kelių miestų Prancūzijoje per TGV arba Tarpmiestiniai traukiniai.

 

 

7. Įžymūs pilis "Chateau de Monte Cristo"

Rekomenduojame šį cute, mažas pilis kaip garsaus Alexandre Dumas pastatė jį! Galite pasiekti Montekristas pilis lengvai su vietiniu traukiniu linija, nes ji teisinga Paryžiuje! Turint tai omenyje, galima naudoti bet kokį traukinį, jei jūs iš kitoje vietoje.

 

8. Amazing pilis Azė le Rido pilis

Žavinga pilis Prancūzijoje - Chateau d'Azay-le-Rideau

Tai tikrai puikus mažas pilis pastatyta tiesiai ant saloje per mažo ežero! Ji negali gauti bet gražiau nei tai. Jūs galite patekti į pilies lengvai atsižvelgiant pusvalandį traukiniu iš Tours miesto. Tada jums reikia tik padaryti 20 minučių pėsčiomis iki pilies.

 

9. "Chateau Haut-Koenigsbourg

Tai gali būti ne viena žaviausių pilių Prancūzijoje, bet mes turėjome jį įtraukti. Pilis yra turtinga istorija, ir tai tikrai kvapą gniaužianti, ne tik savo žavinga būdas! Artimiausias geležinkelio stoties į pilį yra Selestat, ir jūs galite pasiekti iš Strasbūras ar kelių kitų miestų netoliese.

Paryžius Strasbūras traukiniai

Liuksemburgo į Strasbūrą traukiniai

Nancy Strasbūras traukiniai

Bazelis į Strasbūrą traukiniai

 

 

10. "Chateau de Pierrefonds

Į "Chateau de Pierrefonds yra neabejotinai labiausiai vertas būti ant sąrašą apie labiausiai žavinčių pilių Prancūzijoje. Galite pasiekti tik pilį, atsižvelgiant į traukinį Jaux, tada imtis autobusas į Pierrefonds.

 

Jei reikia daugiau informacijos apie keliones traukiniu 10 Žavinga pilis Prancūzijoje Traukiniu, tu gali Susisiekite su mumis per mūsų svetainę.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-castles-france%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)