Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 27/08/2021)

Nalezení směnárenské bodů v Evropě může být obtížné pro turisty. Co je víc, Ve většině míst, můžete očekávat, že přijít o peníze na měnových kurzů. Aby vám pomohl ven, jsme udělali seznam nejlepších peněz výměnných míst v Evropě:

 

Směnárna v Římě

V případě, že nechcete použít bankomat, Je možné vyměnit peníze na různých místech v rámci města. Existuje mnoho směnné body poblíž Termini, Římské hlavní nádraží. nicméně, Doporučujeme Casa del Turista, což je kousek od nádraží.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Peníze Exchange V Miláně

Turisté v Miláně jsou pravděpodobně navštíví Milan katedrála, což je dobré směnárna bod. Podívejte se na výměně na náměstí Piazza del Duomo, Jen minutu chůze od katedrály. Přijímá také cestovní šeky, pokud jste náhodou je mít.

Janov do Milán Vlaky

Řím Milán Vlaky

Bologna do Milán Vlaky

Florence na Milan vlaků

 

Směnárna V Paříži

Paris má zajímavé směnáren, některé z nich byly po celé století. Můžete najít mnoho z nich v blízkosti jedné z hlavních turistických atrakcí - Vítězný oblouk. Ten, doporučujeme je APS Change, v 30 Avenue de Friedland.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

Peníze Exchange v Berlíně

Když jste v Berlíně, Existuje mnoho směnárenské míst, kde jsou dobré sazby. nicméně, doporučujeme hledat Euro Change pobočkách za nejlepší ceny. Najdete je v Evropské centrum, stejně jako Nádraží Alexanderplatz v Berlíně.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

Směnárna V Mnichově

Mnichov je velké turistické město, takže byste měli mít na pozoru před potenciálními turistických pastí. nicméně, stále existuje spousta míst, kde si mohou vyměňovat peníze a získat dobré ceny. Ria převod peněz a směnárny jsou jedním z nich. Můžete ji najít na Arnulfstrasse 1.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

Money Exchange Points in Europe

 

Peníze Exchange v Londýně

Jako hlavní město Spojeného království, a hlavní turistická centra, Londýn je plný vhodných směnárenské skvrny. Chcete-li své peníze do libry, hledat buď Covent Garden FX nebo Thomas Exchange globální na Leicester Square.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Směnárna v Bruselu

Nalezení nejlepšího směnárenské místa v Bruselu by neměl trvat příliš dlouho, pokud budete postupovat podle našich tipů. Kurz, který vám směnárna nabízí, můžete zkontrolovat porovnáním s aktuálním kurzem v polovině trhu. nicméně, ušetřit čas, můžete také vydat do DME změny na Boulevard Adolphe Max 11.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Peníze Exchange V Basileji

Švýcarské použití frank, takže je to, co budete potřebovat během svého pobytu v Basileji. Pokud půjdeš vlakem do Švýcarska, budete pravděpodobně projít Basel vlakové nádraží. Tam je Travelex výměna blízko k tomu, že nabízí dobré ceny.

Mnichov do Basilej Vlaky

Zurich do Basilej Vlaky

Bern Basilej Vlaky

Geneva do Basilej Vlaky

 

Směnárna V Amsterodamu

Banky v Nizozemsku většinou poskytují jen peněžních služeb výměnné svým zákazníkům, což je nevýhodné pro turisty. Když v Amsterdamu, podívejte se na měnící se kanceláře na ulici Damrak. Nejpopulárnější z nich je Pott Change, který najdete v blízkosti královský palác.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Amsterdam Canal

 

Peníze Exchange Ve Vídni

Budete potřebovat eur ve Vídni. Letiště a turistická místa jsou nejbezpečnější možnosti směnárenské skvrny. nicméně, jedno z míst, doporučujeme je Interchange, naproti St. Katedrála Stephens v blízkosti stanice metra. Přijímají také cestovní šeky, což může být výhodné, pokud je máte.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Graz do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

Chystáte se na dovolenou v Evropě? Pokud jeden z těchto velkých evropských měst je na pořadu, naplánovat cestu a Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak včas!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Horní 10 Peníze Exchange bodů v Evropě” na vaše stránky? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmoney-exchange-points-europe%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)