Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 15/07/2022)

Francie je plná úchvatných památek. Pokud cestujete do Francie poprvé, pojďme se podívat na naše 10 denní cestovní itinerář! Předpokládejme, že si chcete užít francouzské vinice na venkově a romantické zahrady obklopující neuvěřitelné zámky. V tom případě, Tento itinerář pokrývá to nejlepší z nejkrásnějších míst Francie.

Den 1 Svého Itineráře Cesty Francie – Paříž

Zatímco v Paříži můžete klidně strávit týden, pokud jen máte 10 dní na cestu do Francie, pak by měly být alespoň dva dny v Paříži. 10denní výlet ve Francii musí začít piknikem s výhledem na Eiffelovu věž a pokračovat k Arc du Triumph. To jsou pouze dvě místa k návštěvě na klasickém turné po Paříži.

Dále, strávit den toulkami po ulicích je nejlepší způsob, jak strávit odpoledne v Paříži. Prozkoumávání malých butiků a kaváren nebo procházky po Seině bude několik jedinečných věcí, díky kterým bude začátek vaší cesty do Francie nezapomenutelný..

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

10 Days France Travel Itinerary: Paris

 

Den 2 – Zůstaňte v Paříži

Druhý den v Paříži, můžete si užít katedrálu Notre Dame, procházka po Seině, a navštivte neuvěřitelný Louvre a obdivujte Monu Lisu. Objevte bohémskou stránku Paříže, ideální možností je prohlídka Montmartru a baziliky Sacre-Coeur s průvodcem. Potom, pokud máte málo času, volný, uvolnit procházky městem jsou fantastickým způsobem, jak objevit to nejlepší z Paříže.

Kromě poznávání historie a kultury, můžete se spojit s ostatními poprvé cestující v Paříži a dokonce společně pokračovat v poznávání Francie. navíc, průvodce je místní Pařížan, takže budou mít spoustu skvělých tipů a doporučení, jak si užít Paříž jako místní.

 

Montmartre Walking Tour

 

Den 3 – Versailles a Giverny

Hodinu vlakem z Paříže 2 půvabné vesničky, Versailles a Giverny. Většina lidí neví, že Versailles je malé město a nejen slavný palác ve Versailles. Dále, jen milovníkům umění bude jméno Giverny známé. Kdysi domov francouzského impresionistického malíře Clauda Moneta, Giverny dnes láká návštěvníky, kteří chtějí obdivovat slavnou zahradu a lekníny zblízka a osobně.

Tím pádem, budete mít úžasný čas prozkoumat nádherný palác ve Versailles a jeho zahrady. Zahrady ve Versailles jsou obrovské a ideální pro den mimo Paříž, a to samé pro Giverny. Město je relativně malé, a Monetův dům je hlavní atrakcí v Giverny. Tak, můžete snadno spojit krátký výlet do Giverny a strávit zbytek dne ve Versailles, abyste mohli pořádně prozkoumat palác a okolí.

Vlaky z Lyonu do Versailles

Vlaky z Paříže do Versailles

Vlaky z Orleans do Versailles

Vlaky z Bordeaux do Versailles

 

The Palace Of Versailles

 

Dny 4-6 Z tvůj Cestování po Francii – Údolí Loiry a Bordeaux

Další zastávkou vašeho 10denního výletu do Francie je neuvěřitelná země vína, Bordeaux, a údolí Loiry. Domov pohádkového francouzského zámku, romantické zahrady, a řeky Loiry, údolí Loiry vám dá ochutnat francouzský venkov a životní styl. Tím pádem, půjčení kola na kolo kolem údolí je skvělý způsob, jak prozkoumat nejkrásnější region Francie a historii malých vesniček v okolí.

Dále, zatímco v Paříži, ve vybraných restauracích si můžete dopřát sladké cukrárny a francouzskou kuchyni, v Bordeaux, dopřejete si ochutnávka vína. Region Bordeaux je známý svými vynikajícími vinicemi, tak si to určitě naplánujte skákání po vinicích v dostatečném předstihu, aby vám nic neuniklo. Ochutnávky vína jsou skvělým důvodem, proč strávit noc v okouzlujícím Airbnb nebo zámku na Loiře nebo Bordeaux.

Paříže do Bordeaux Vlaky

Vlaky z Marseille do Bordeaux

Nantes Bordeaux Vlaky

Vlaky z Cannes do Bordeaux

 

 

Den 7-8 Z tvůj Cestování po Francii – Provence

Levandulová pole se zámky v pozadí jsou jedny z nejznámějších pohledů na Francii. Proto, pokud plánujete letní dovolenou ve Francii, Provence by měla být vaší další destinací na desetidenním itineráři cesty po Francii.

Můžete strávit noc v okouzlujícím zámku nebo Airbnb v Aix-en-Provence, protože tato oblast má fantastické prázdninové pronájmy. Tímto způsobem můžete prozkoumat okouzlující město a památky v okolí. Druhého dne, můžete cestovat z Provence do Gorge du Verdon, jeden z neuvěřitelných přírodních divů Francie.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

10 Days France Travel Itinerary: Provence

 

Den 9 – francouzská riviéra

Na tvůj cesta zpět z Provence do Paříže, zastávka v Nice. Zde si můžete užít trochu sluníčka a zlatých pláží Francouzské riviéry. Vskutku, světově proslulý pro své úžasné pobřeží a letní atmosféru, Nice je nejlepší destinací ve Francii pro dovolenou u moře.

Kromě uvolněné atmosféry, Nice má skvělé restaurace, kde si můžete dát něco k jídlu po koupání ve Středozemním moři. Nice je skvělá volba, pokud máte málo času, ale můžete si prodloužit pobyt na Francouzské riviéře a navštívit pláže Saint Tropez. nicméně, to znamená, že byste měli zvážit zkrácení svého pobytu na Loiře a v Provence.

Vlaky z Paříže do Cannes

Vlaky z Lyonu do Cannes

Vlaky z Cannes do Paříže

Vlaky z Cannes do Lyonu

 

French Riviera In Summer

 

Den 10 – Zpět V Paříži

Paříž je skvělým zakončením nezapomenutelného výletu do Francie. Kromě slavných památek, Paříž má mnoho skrytých míst, o kterých vědí jen místní. Proto, pokud máte celý den v Paříži až do letu, můžete prozkoumat několik méně známých míst v Paříži, jako na bleším trhu pro trochu nakupování, nebo a piknik v Buttes Park- Chaumont.

Konečně, Francie je nezapomenutelnou destinací v Evropě. Od slavných levandulových polí v Provence až po pařížský Montmartre, existují mnoho míst k objevování ve Francii. Tím pádem, A 10 z denního cestovního itineráře ve Francii se mohou stát nádherné dva týdny.

Paříž Amsterdam vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Vlaky z Lyonu do Bruselu

Vlaky z Lyonu do Rotterdamu

 

Francie je úžasná země, kterou musí zažít každý cestovatel. Jste připraveni na 10 Dny cestování po Francii? Rezervujte si jízdenku na vlak s Uložit vlak a nechat se unášet tou krásou!

 

 

Chcete na své stránky vložit náš blogový příspěvek „10denní cestovní itinerář Francie“?? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde:

https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cs/10-days-france-itnerary/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)