Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 27/05/2022)

písečné pláže, útesy, čisté modré vody, a úžasné surfovací komunity, tyto nejvíce epické destinace pro surfování v Evropě jsou ideální pro surfaře na všech úrovních. Od italského pobřeží až po daleké Dánsko, a Portugalsko, zde jsou nejlepší pláže pro surfování v celé Evropě.

 

1. Pláž Godrevy, Anglie

Když je správný čas, mohli byste tu jezdit na nějakých epických dlouhých zdech levice a právech. Ano, Pláž Godrevy u Atlantiku je jedním z nejepičtějších surfovacích cílů v Evropě. Umístil v Cornwellu, jeden z nejkrásnější pobřežní města v Evropě, tato pláž je absolutně oblíbená v surferské komunitě.

Pláž Godrevy je součástí zálivu St Ives, a v létě, najdete zde mnoho místních obyvatel na jejich Letní prázdniny. Většinou opalování, stavět hrady na slunci, nebo obdivovat maják, neví, že Godrevy nabízí jedny z nejlepších vln v Evropě.

Když: jaro, Duben pro čisté vlny.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

Godrevy Beach, England is a great surfing location

 

2. Nejúžasnější destinace pro surfování v Evropě: Peniche Portugalsko

Hodinu od letiště v Lisabonu, v Portugalsku na vás čeká druhá nejepičtější destinace pro surfování v Evropě. Peniche je vlastně poloostrov na pobřeží Portugalska, což vytváří skvělé podmínky pro legendární vlny po celý rok. navíc, Mezi portugalské pláže patří nejúžasnější pláže v Evropě.

Vzrušující bodové zlomy, a písečné útesy, kromě úžasných dlouhých pláží, aby Peniche surfoval po nebi. Zatímco Peniche je poloostrov, je tam více než 30 surfování podél jeho pobřeží, a spousta míst k zapůjčení surfovacího vybavení. Mějte na paměti jednu věc, že ​​potřebujete neopren po celý rok, kvůli teplotě studené vody.

Když: Září až říjen

Kde: Foz do Arelho je úžasný úsek písku severně od Peniche pro začátečníky i profesionály, díky přístupnosti do sestavy. Na pláži s modrou vlajkou Supertubos projedete nejslavnější vlnu v Evropě, rychle a zběsile. Tak, pokud nejste zkušený surfař, tato vlna tě tvrdě sundá.

Mávat: 80 cm až 2.6 m.

 

Surf destination in Portugal

 

3. Bundoran, Irsko

Na dechberoucích pobřežích světa, s nádherným výhledem na útesy a břehy, po kterých se můžete projít, Kraj Donegal je jedním z nejkrásnějších regionů v Irsku. Irské město Bundoran má jedno z nejlepších surfovacích míst v Evropě pro super pokročilého surfaře.

Bundoran je domovem nejslavnějších vln, vrchol. The Peak je dokonalá levice, silnější a kratší. Tak, po jízdě na dokonalé vlně můžete chytit půllitr v místní hospodě, s místními surfaři.

Když: Zimní.

Pro: pokročilí surfaři.

Mávat: o.50 až 2.7 m.

 

Amazing Surf location in Bundoran, Ireland

 

4. Nejúžasnější destinace pro surfování v Evropě: Klitmoller, Dánsko

Rybářské lodě, surfaři, a písečná pláž, která se setkává se stoupajícím Severním mořem, je místem, které uvidíte v Klitmolleru. Tento rám a povětrnostní podmínky jsou to, co vyneslo městečku Klitmoller název „Chladný Havaj“”.

Kromě surfování, Klitmoller je jedním z nejlepších míst pro windsurfing v severní Evropě. Tak, můžete surfaři jezdit na vlnách po celý rok. Další úžasnou věcí na Klitmolleru je jeho blízkost k Thy národní park a jeho muzeí, kde se můžete inspirovat vikingskými příběhy, před zachycením dokonalé vlny.

Když: po celý rok.

Proč: perfektní povětrnostní podmínky, pro všechny surfaře, po celý rok.

Hamburk do Kodaně vlakem

Curych do Hamburku s vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

Rotterdam do Hamburku s vlakem

Klitmoller, Denmark Crazy Surf Destination In Europe

 

5. Vlna La Graviere, Biarritz Francie

Pláže v Biarritzu jsou některé z nejzasněnějších pláží ve Francii, natož Evropa. Proto, není žádným překvapením, že Biarritz je legendární surfovací destinací v Evropě. Vlna La Graviere přitahuje surfaře z celého světa do Atlantique Pyrenee v pátrání po dokonalé vlně.

Zatímco Hossegor většinou láká návštěvníky na dovolenou u moře, komunita surfování zde je jednou z nejlepších v Evropě. Tak, můžete získat informace o dokonalé vlně nad kávou a croissanty od profesionálních surfařů ve Francii. Dále, Hossegorovi hostitelé každoroční světové turné WSL událost.

Pro: surfaři na všech úrovních a na všech typech desek.

Proč: Silná přestávka na pláž.

Když: Podzim až jaro, od poloviny října se město vypíná, a vlny na úrovni až do epického la Grave. Tak, můžete si naplánovat cestu do této epické destinace pro surfování, a zůstat v hotelech nebo v pronajatém karavanu na pláži.

Velikost vlny: 0.5 na 2.5 m.

 

 

6. Nejúžasnější destinace pro surfování v Evropě: Ostrov Lewis, Skotsko

Tam, kde se Severní bobtná s Atlantikem, zuřící vlny a prudký vítr, vytvořte nejepičtější místo pro surfování ve Skotsku. Ostrov Lewis na vzájemně propojených vnějších hebridských ostrovech v Atlantiku je jedním z nejvíce malebných míst ve Skotsku.

Proto, Isle of Lewis je rájem pro surfování, ale pouze pro nejpokročilejší surfaře. Divoké vlny nejsou pro začátečníky, kteří se stále snaží pádlovat a vstupovat do levice a práv.

Když: podzim a zima.

 

Catching the wave on the Island Of Lewis, Scotland

 

7. Scheveningen v Haagu, Nizozemí

Surfování, kitesurfing, nebo práva na surfování, Haag je skvělou destinací pro surfování na dovolené, jen a cesta vlakem od Amsterdamu. I když se může zdát, že počasí je šedivé a nevlídné, ale pro surfaře, vytváří perfektní podmínky pro jízdu na dokonalé vlně.

Po celé délce 11 kilometrů dlouhého pobřeží můžete zachytit správné vlny, zejména na pláži Scheveningen. Tady, najdete surfaře na všech úrovních a nejlepší surfové obchody a zařízení.

dospět k závěru,, Haag je známý svou politickou rolí ve světě, je to jeden z nejepičtějších surfovacích cílů v Evropě.

Brusel do Amsterdamu vlakem

Z Londýna do Amsterdamu vlakem

Z Berlína do Amsterdamu vlakem

Paříž do Amsterdamu vlakem

 

Surfing in Scheveningen, The Hague, Holland

 

8. Nejúžasnější destinace pro surfování v Evropě: Svatý Šebestián, Španělsko

Na hranici mezi Francií a Španělskem, v Baskicku, San Sebastian je úžasné přímořské město, s epickými místy pro surfování. Tady, budete skákat z vlny na tapas bary, a pak odpočinek na písečné pláži v jednom z nejkrásnějších španělských měst.

Kantábrie má několik úžasných pláží a míst k surfování, jako pláž Zurriola, nejlepší pláž pro surfování v San Sebastianu. Je ideální pro začátečníky a středně pokročilé surfaře. nicméně, pro nádherný výhled, podívejte se na vlny na pláži La Concha.

Proč: rychlé levice v otevřené zátoce.

Mávat: pěkné zavinovací severozápadní bobtnání.

Když: Listopad až prosinec.

 

Unique Coast line in San Sebastian, Spain

9. Watergate Bay Anglie, Zátoka Sennen

Watergate Bay je místo, kde můžete surfovat ve Velké Británii, a stovky surfařů, kteří se zúčastní anglických národních šampionátů v surfování, budou souhlasit. Windsurfing a surfování na vlnách jsou zde velmi populární, dělat Watergate Bay jedním z 10 nejvíce epické destinace pro surfování v Evropě.

Zátoka Sennen v Cornwellu je další úchvatná pláž a místo pro surfování. Zátoka Sennen a Praa Sands jsou fantastická místa pro surfování s úžasnými plážemi.

Proč: vítr a otevřenost jsou ideální pro surfaře na všech úrovních.

 

Surfer at Watergate Bay England, Sennen Cove

10. Nejúžasnější destinace pro surfování v Evropě: Sardinie, Itálie

Krásný italský ostrov Sardinie uzavírá 10 nejvíce epické destinace pro surfování na evropském seznamu, se Středozemním mořem a písečnou pláží. Tady, můžete zachytit malé až střední vlny, nebo silné vlny v západní části. navíc, s 300 perfektní dny, Sardinie je rájem pro surfování.

nicméně, pokud chcete jezdit na epických vlnách, pak si naplánujte dovolenou na Sardinii, od listopadu do ledna. Costa Verde, Buggero v San Nicolo, a Porto Ferro v Algheru jsou 3 krásných a nejlepších pláží pro surfování.

Když: Září až listopad, nebo od března do května.

Mávat: 3-4 m.

Milán do Neapole vlakem

Florencie do Neapole vlakem

Benátky do Neapole vlakem

Pisa do Neapole s vlakem

 

Drone View of Surfing in Sardinia Italy

 

V Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat úžasnou dovolenou na surfování do 10 nejvíce epické destinace pro surfování v Evropě. Cesta vlakem do cíle a zasněný domov mimo domov je nejrychlejší a nejdostupnější způsob cestování.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 nejúžasnějších destinací pro surfování v Evropě“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcs%2Fmost-epic-surf-destinations-europe%2F – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)