Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 27/05/2022)

Smėlėti papludimiai, skardžio vaizdai, skaidrus mėlynas vanduo, ir nuostabios banglentininkų bendruomenės, šios 1o epiciausios banglentininkų vietos Europoje puikiai tinka visų lygių banglentininkams. Nuo Italijos pakrančių iki tolimosios Danijos, ir Portugalija, čia yra geriausi banglenčių paplūdimiai visoje Europoje.

 

1. Godrevy paplūdimys, Anglija

Kai laikas tinkamas, čia galėtumėte važiuoti epinėmis ilgomis sienomis ir kairėmis. Taip, Godrevy paplūdimys prie Atlanto yra viena įspūdingiausių banglenčių vietų Europoje. Įsikūręs Kornvelyje, vienas iš žaviausi pakrantės miestai Europoje, šis paplūdimys yra absoliutus mėgstamiausias naršymo bendruomenėje.

Godrevy paplūdimys yra Šv. Iveso įlankos dalis, o vasarą, čia rasite daug vietinių gyventojų vasaros atostogos. Dažniausiai deginasi, statyti pilis saulėje, arba grožėtis švyturiu, nežinodamas, kad Godrevy siūlo vienus geriausių bangavimų Europoje.

Kada: pavasaris, Balandis švarioms bangoms.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Godrevy Beach, England is a great surfing location

 

2. Labiausiai „Epic“ naršymo vietos Europoje: Peniche Portugalija

Valanda nuo Lisabonos oro uosto, antra pagal dydį epinė naršymo vieta Europoje laukia Portugalijoje. Peniche iš tikrųjų yra pusiasalis Portugalijos pakrantėse, kuris sukuria puikias sąlygas legendinėms bangoms ištisus metus. Be to, Kai kurie Portugalijos paplūdimiai svajingiausių paplūdimių Europoje.

Įdomios taškų pertraukėlės, ir smėlio juostos rifai, be nuostabių ilgų paplūdimių, priversti Peniche naršyti danguje. Nors Peniche yra pusiasalis, yra daugiau nei 30 banglenčių dėmės jos pakrantėse, ir daugybę vietų, kuriose galima išsinuomoti banglentes. Nepamirškite vieno dalyko, kad hidrokostiumo reikia ištisus metus, dėl šalto vandens temperatūros.

Kada: Rugsėjo - spalio mėn

Kur: „Foz do Arelho“ yra nuostabus smėlio ruožas į šiaurę nuo Peniche, skirtas pradedantiesiems ir profesionalams, dėka prieinamumo į rikiuotę. Mėlynosios vėliavos paplūdimys „Supertubos“ yra tas, kuriame važiuosite garsiausia banga Europoje, Greiti ir įsiutę. Taigi, nebent esate patyręs banglentininkas, ši banga jus sunkiai numuš.

Banga: 80 cm iki 2.6 m.

 

Surf destination in Portugal

 

3. Bundoranas, Airija

Kvapą gniaužiančiose pasaulio pakrantėse, su nuostabiais uolų vaizdais ir pakrantėmis, kad galėtum vaikščioti, Donegalo grafystė yra vienas vaizdingiausių Airijos regionų. Bundorano mieste Airijoje yra viena geriausių banglenčių sporto vietų Europoje, skirta itin pažengusiam banglentininkui.

Bundoranas yra garsiausių bangų namai, viršūnė. Viršūnė yra tobula kairė, stipresnis ir trumpesnis. Taigi, nuvažiavę tobulą bangą, galite užčiuopti pintą vietinėje užeigoje, su vietiniais banglentininkais.

Kada: žiema.

Dėl: pažengę banglentininkai.

Banga: o.50 iki 2.7 m.

 

Amazing Surf location in Bundoran, Ireland

 

4. Labiausiai „Epic“ naršymo vietos Europoje: Klitmoller, Danija

Žvejybinės valtys, banglentininkams, o smėlėtas paplūdimys, patenkantis į kylančią Šiaurės jūrą, yra vieta, kurią pamatysite „Klitmoller“. Šis rėmas ir oro sąlygos yra tai, kas pelnė mažą Klitmoller miestelį pavadinimu „Šaltasis Havajai”.

Be banglenčių, „Klitmoller“ yra viena geriausių vietų burlenčių sportui Šiaurės Europoje. Taigi, banglentininkai gali banguoti ištisus metus. Kitas nuostabus „Klitmoller“ dalykas yra jo artumas prie Tavo Nacionalinis parkas ir jos Muziejai, kur galite įkvėpti vikingų pasakų, prieš pagaudamas tobulą bangą.

Kada: ištisus metus.

Kodėl: puikios oro sąlygos, visiems banglentininkams, ištisus metus.

Hamburgas į Kopenhagą su traukiniu

Ciurichas į Hamburgą su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

Roterdamas į Hamburgą Su traukiniu

Klitmoller, Denmark Crazy Surf Destination In Europe

 

5. La Graviere banga, Biaricas Prancūzija

Biarico paplūdimiai yra vieni iš svajingiausių Prancūzijos paplūdimių, jau nekalbant apie Europą. Todėl, nenuostabu, kad Biaricas yra legendinė banglenčių sporto kryptis Europoje. La Graviere banga pritraukia banglentininkus iš viso pasaulio į Atlantique Pyrenee, ieškodama tobulos bangos.

Nors Hossegoras labiausiai vilioja lankytojus atostogoms prie jūros, banglenčių bendruomenė čia yra viena geriausių Europoje. Taigi, iš profesionalių banglentininkų Prancūzijoje galite sužinoti apie geriausią bangą prie kavos ir kruasanų. Papildomai, „Hossegor“ šeimininkai kasmetinį WSL pasaulio turą įvykis.

Dėl: banglentininkai visais lygiais ir ant visų rūšių lentų.

Kodėl: Tiršta statinė paplūdimio pertrauka.

Kada: Ruduo - pavasaris, nuo spalio vidurio miestas užsidaro, ir bangos pasiekia epą la Grave. Taigi, galite suplanuoti kelionę į šią epinę naršymo vietą, ir apsistoti viešbučiuose ar išsinuomotame namelyje prie paplūdimio.

Bangos dydis: 0.5 į 2.5 m.

 

 

6. Labiausiai „Epic“ naršymo vietos Europoje: Luiso sala, Škotija

Ten, kur šiaurai išsipučia, susitinka su Atlantu, siautėjančios bangos ir nuožmus vėjas, sukurti labiausiai įspūdingą banglentininkų vietą Škotijoje. Lewiso sala, esanti sujungtose Atlanto vandenyno išorinio Hebrido salose, yra viena iš labiausiai vaizdingos vietos Škotijoje.

Todėl, Lewiso sala yra banglenčių sporto rojus, bet tik pažangiausiems banglentininkams. Įnirtingos bangos nėra skirtos pradedantiesiems, kurie vis dar stengiasi irkluoti ir įeiti į kairę ir teises.

Kada: ruduo ir žiema.

 

Catching the wave on the Island Of Lewis, Scotland

 

7. Scheveningen Haga, Olandija

Burlenčių sportas, jėgos aitvarų sportas, ar naršymo teises, Haga yra puiki vieta naršyti atostogas, tiesiog a kelionė traukiniu atokiau nuo Amsterdamo. Nors gali atrodyti, kad oras yra pilkas ir nedžiuginantis, bet banglentininkams, tai sukuria puikias sąlygas važiuoti tobula banga.

Visoje 11 kilometrų pakrantėje galite sugauti tinkamus banginius, ypač Ševeningeno paplūdimyje. čia, rasite visų lygių banglentininkų ir geriausių banglenčių parduotuvių bei patogumų.

sudaryti, Haga yra žinoma dėl savo politinio vaidmens pasaulyje, tai viena epiškiausių banglenčių sporto vietų Europoje.

Briuselis į Amsterdamą Su traukiniu

Londonas į Amsterdamą su traukiniu

Berlynas į Amsterdamą su traukiniu

Paryžius - Amsterdamas su traukiniu

 

Surfing in Scheveningen, The Hague, Holland

 

8. Labiausiai „Epic“ naršymo vietos Europoje: San Sebastianas, Ispanija

Prancūzijos ir Ispanijos pasienyje, Baskų krašte, San Sebastianas yra puikus pajūrio miestas, su epinėmis naršymo vietomis. čia, šokinėsite nuo bangos prie tapų barų, o po to atsipalaiduoti viename gražiausių Ispanijos miestelių smėlio paplūdimyje.

Kantabrijoje yra keletas nuostabių paplūdimių ir banglenčių vietų, kaip Zurriolos paplūdimys, didžiausias banglenčių paplūdimys San Sebastiane. Tai idealiai tinka pradedantiesiems ir vidutinio lygio banglentininkams. Tačiau, už nuostabius vaizdus, patikrinkite bangas La Concha paplūdimyje.

Kodėl: greitai kairieji atviroje įlankoje.

Banga: gražus apgaubiamas šiaurės vakarų bangavimas.

Kada: Lapkričio - gruodžio mėn.

 

Unique Coast line in San Sebastian, Spain

9. Votergeito įlanka Anglijoje, Sennen Cove

Votergeito įlanka yra vieta, kurioje galima naršyti JK, ir šimtai banglentininkų, dalyvaujančių Anglijos nacionaliniuose banglenčių čempionatuose, sutiks. Burlenčių sportas ir banglenčių sportas čia yra labai populiarūs, todėl Votergeito įlanka yra viena iš 10 dauguma epinių naršymo vietų Europoje.

Kornvelio „Sennen Cove“ yra dar viena kvapą gniaužianti paplūdimio ir naršymo vieta. „Sennen Cove“ ir „Praa Sands“ yra fantastiškos naršymo vietos su nuostabiais paplūdimiais.

Kodėl: vėjai ir atvirumas puikiai tinka banglentininkams visais lygmenimis.

 

Surfer at Watergate Bay England, Sennen Cove

10. Labiausiai „Epic“ naršymo vietos Europoje: Sardinija, Italija

Graži Italijos Sardinijos sala uždaro 10 labiausiai nepaprastų naršymo vietų Europos sąraše, su Viduržemio jūra ir smėlio paplūdimiu. čia, galite sugauti mažas ir vidutines bangas, arba stiprios bangos vakarinėje dalyje. Be to, su 300 tobulos dienos, Sardinija yra banglenčių sporto rojus.

Tačiau, jei norite važiuoti epinėmis bangomis, tada suplanuokite savo banglenčių atostogas Sardinijoje, nuo lapkričio iki sausio. Kosta Verde, Buggero San Nicolo mieste, ir Porto Ferro Algero mieste yra 3 gražiausių ir geriausių banglenčių paplūdimių.

Kada: Rugsėjo - lapkričio mėn, arba nuo kovo iki gegužės.

Banga: 3-4 m.

Milanas į Neapolį su traukiniu

Florencija į Neapolį su traukiniu

Venecija į Neapolį su traukiniu

Piza į Neapolį su traukiniu

 

Drone View of Surfing in Sardinia Italy

 

At Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime suplanuoti nuostabias atostogas banglenčių sportu 10 dauguma epinių naršymo vietų Europoje. Kelionė traukiniu į tikslą ir svajingi namai toli nuo namų yra greičiausias ir prieinamiausias būdas keliauti.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 populiariausių banglenčių vietų Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-epic-surf-destinations-europe%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)