Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 27/05/2022)

liivarannad, kaljuvaated, selge sinine vesi, ja hämmastavad surfikogukonnad, need Euroopas kõige eepilisemad surfisihtkohad sobivad ideaalselt surfaritele kõikidel tasanditel. Itaalia rannikutelt kaugele Taanini, ja Portugal, Siin on surfamiseks parimad rannad kogu Euroopas.

 

1. Godrevy rand, Inglismaa

Kui aeg on õige, võite siin sõita mõnede eepiliste pikkade müüridega vasakpoolsete ja õigustega. jah, Godrevy rand Atlandi ookeani ääres on üks eepilisemaid surfisihtkohti Euroopas. Asub Cornwellis, üks kõige võluvamad rannikulinnad Euroopas, see rand on surfikogukonna absoluutne lemmik.

Godrevy rand on osa St Ivesi lahest, ja suvel, leiate siit palju kohalikke suvepuhkus. Enamasti päevitamas, lossi ehitamine päikese käes, või tuletorni imetlemas, teadmata, et Godrevy pakub Euroopa paremaid paise.

Millal: kevad, Aprill puhaste lainete jaoks.

Amsterdamist Londonisse rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Godrevy Beach, England is a great surfing location

 

2. Kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas: Peniche Portugal

Tund Lissaboni lennujaamast, Euroopa kõige eepilisem surfisihtkoht ootab teid Portugalis. Peniche on tegelikult poolsaar Portugali rannikul, mis loob legendaarsete lainete jaoks suurepärased tingimused aastaringselt. enamgi veel, Portugali rannad on mõned Euroopa kõige unistavamad rannad.

Põnevad punktivahed, ja liivakarbid, lisaks hämmastavatele pikkadele randadele, pane Peniche taevas surfama. Kui Peniche on poolsaar, on rohkem kui 30 surfamislaigud selle rannikul, ja palju kohti surfivarustuse rentimiseks. Üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et vajate aastaringselt märgkostüümi, külma vee temperatuuri tõttu.

Millal: Septembrist oktoobrini

Kus: Foz do Arelho on Penichest põhja pool asuv hämmastav liivariba algajatele ja proffidele, tänu ligipääsetavusele koosseisu. Sinilipurand Supertubos on koht, kus sõidate Euroopa kuulsaimal lainel, kiire ja vihane. Niisiis, välja arvatud juhul, kui olete kogenud surfar, see laine viib sind kõvasti alla.

Laine: 80 cm kuni 2.6 m.

 

Surf destination in Portugal

 

3. Bundoran, Iirimaa

Maailma hingematvatel rannajoontel, koos jalutamiseks vapustavate kaljuvaadete ja kallastega, Donegali krahvkond on Iirimaa üks maalilisemaid piirkondi. Iirimaal asuvas Bundorani linnas on superarenenud surfarite jaoks üks parimaid surfikohti Euroopas.

Bundoran on koduks kõige kuulsamatele lainetele, tipp. Peak on ideaalne vasakpoolne, tugevam ja lühem. Niisiis, pärast ideaalse lainega sõitmist võite kohalikust pubist haarata pinti, kohalike surfaritega.

Millal: talv.

jaoks: arenenud surfarid.

Laine: o.50 kuni 2.7 m.

 

Amazing Surf location in Bundoran, Ireland

 

4. Kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas: Klitmoller, Taani

Kalapaadid, surfarid, ja Klitmolleris näete seda liivaranda, mis kohtub hüppeliselt Põhjamerega. See raam ja ilmastikutingimused on need, mis pälvisid väikesest Klitmolleri linnast nime „Külm Hawaii”.

Lisaks surfamisele, Klitmoller on üks parimaid purjelauasõidu kohti Põhja-Euroopas. Niisiis, saate surfata lainetega aastaringselt. Teine hämmastav asi Klitmolleri juures on selle lähedus Sinule rahvuspark ja selle muuseumid, kus saate inspiratsiooni viikingijuttudest, enne ideaalse laine tabamist.

Millal: aasta läbi.

Miks: ideaalsed ilmastikutingimused, kõigile surfaritele, aasta läbi.

Hamburgist Kopenhaagenisse Rongiga

Zürichist Hamburgi rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

Rotterdami Hamburgi rongiga

Klitmoller, Denmark Crazy Surf Destination In Europe

 

5. La Graviere laine, Biarritz Prantsusmaa

Biarritzi rannad on ühed unisemad rannad Prantsusmaal, rääkimata Euroopast. seega, pole üllatav, et Biarritz on legendaarne surfamise sihtkoht Euroopas. La Graviere laine meelitab surfareid üle kogu maailma Atlantique Pyrenee'le ideaalse laine järel.

Kui Hossegor meelitab külastajaid enamasti mere äärde puhkama, siinne surfikogukond on üks paremaid Euroopas. Niisiis, Prantsusmaal asuvatelt surfaritelt saate ülevaate kohvi ja sarvesaiade ideaalsest lainest. Lisaks, Hossegor võõrustab iga-aastane WSL-i maailmaturnee sündmus.

jaoks: surfajad kõigil tasanditel ja igat tüüpi laudadel.

Miks: Paks tünniga rannapuhkus.

Millal: Sügisest kevadeni, alates oktoobri keskpaigast sulgub linn, ja lained ulatuvad eeposesse La Grave. Niisiis, saate planeerida oma reisi sellesse eeposesse surfamise sihtkohta, ja ööbida ranna ääres hotellides või renditud haagissuvilates.

Laine suurus: 0.5 juurde 2.5 m.

 

 

6. Kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas: Lewise saar, Šotimaa

Kus põhja paisub, kohtub Atlandiga, möllavad lained ja äge tuul, luua Šotimaa kõige eepilisem surfikoht. Lewise saar on omavahel ühendatud Atlandi ookeani välise Hebridea saartel üks kõige rohkem maaliline kohti Šotimaal.

seega, Lewise saar on surfiparadiis, kuid ainult kõige arenenumatele surfaritele. Ägedad lained pole mõeldud algajatele, kes ikka veel vaevlevad aerutamise ning vasakpoolsete ja õiguste sisenemise nimel.

Millal: sügis ja talv.

 

Catching the wave on the Island Of Lewis, Scotland

 

7. Scheveningen Haag, Madalmaad

Purjelauasõit, lohesurf, või surfamisõigused, Haag on suurepärane surfipuhkuste sihtkoht, lihtsalt a rongi reisi Amsterdamist eemal. Isegi kui võib tunduda, et ilm on hall ja mitte teretulnud, aga surfaritele, see loob ideaalsed tingimused ideaalse laine sõitmiseks.

Parempoolseid turseid saab kogu 11-kilomeetrisel rannikul, eriti Scheveningeni rannas. siin, leiate surfajaid kõikidel tasanditel ning parimaid surfipoode ja -rajatisi.

Kokkuvõtteks, Haag on tuntud oma poliitilise rolli poolest maailmas, see on üks eepilisemaid surfisihtkohti Euroopas.

Brüsselist Amsterdami Rongiga

Londonist Amsterdami Rongiga

Berliinist Amsterdami Rongiga

Pariisist Amsterdami rongiga

 

Surfing in Scheveningen, The Hague, Holland

 

8. Kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas: Püha Sebastian, Hispaania

Prantsusmaa ja Hispaania piiril, Baskimaal, San Sebastian on suurepärane mereäärne linn, eepiliste surfilaikudega. siin, hüppad lainelt tapase baaridele, ja siis lõõgastudes Hispaania ühes kaunimas linnas liivarannal.

Cantabrias on imelisi randu ja surfikohti, nagu Zurriola rand, ülim surfirand San Sebastianis. See sobib ideaalselt algajatele ja keskmistele surfaritele. Kuid, suurepäraste vaadete jaoks, vaadake laineid La Concha rannas.

Miks: kiired vasakpoolsed lahtises lahes.

Laine: kena ümbritsev loode paisumine.

Millal: Novembrist detsembrini.

 

Unique Coast line in San Sebastian, Spain

9. Watergate Bay Inglismaal, Sennen Cove

Watergate Bay on Ühendkuningriigis surfamise koht, ja sajad surfarid, kes osalevad Inglismaa surfamise meistrivõistlustel, nõustuvad sellega. Purjelauasõit ja lainesurf on siin väga populaarsed, muutes Watergate'i lahe üheks 10 kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas.

Cornwellis asuv Sennen Cove on veel üks hingemattev rand ja surfikoht. Sennen Cove ja Praa Sands on fantastilised surfikohad koos imeliste randadega.

Miks: tuul ja avatus sobivad ideaalselt surfaritele kõikidel tasanditel.

 

Surfer at Watergate Bay England, Sennen Cove

10. Kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas: Sardiinia, Itaalia

Ilus Itaalia saar Sardiinia sulgeb 10 Euroopa nimekirjas kõige eepilisemad surfisihtkohad, Vahemere ja liivarannaga. siin, saate püüda väikesi ja keskmisi laineid, või tugevad lained lääneosas. enamgi veel, koos 300 täiuslikud päevad, Sardiinia on surfiparadiis.

Kuid, kui soovite sõita eepiline paisub, siis planeeri oma surfipuhkus Sardiinias, novembrist jaanuarini. Costa Verde, Buggero San Nicolos, ja Algheros asuvad Porto Ferro on 3 ilusatest ja parimatest surfamiseks mõeldud randadest.

Millal: Septembrist novembrini, või märtsist maini.

Laine: 3-4 m.

Milano Napolisse rongiga

Firenze Napolisse rongiga

Veneetsiast Napolisse rongiga

Pisa rongiga Napolisse

 

Drone View of Surfing in Sardinia Italy

 

Kell Salvesta rong, aitame hea meelega planeerida hämmastavat surfipuhkust 10 kõige eepilisemad surfamise sihtkohad Euroopas. Rongireis sihtkohta ja unistav kodu kodust eemal on kiireim ja soodsaim viis reisida.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “10 kõige eepilisemat surfikohta Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fmost-epic-surf-destinations-europe%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)