Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 19/09/2020)

Taliansko má úžasné vlakových ciest. To má rad krásnych vlakov a nádherné stanice po celej krajine, ale tam, kde bola prvá jazda vlakom niekedy robil v Taliansko?

 

Prvá jazda vlakom niekedy robil v Taliansku

The First Train Trip Ever Made in Italy – Začiatok

Prvý vlak výlet niekedy robil v Taliansko zavedené železnice bolo, keď bolo Taliansko rozdelené krajina. Trvalo niekoľko rokov, než prepojiť a prepojiť existujúce železničné trate po Taliansko zjednotila. Prvá vlaková trať, ktorú Taliansko postavilo, bola trať Neapol - Portici, ktorá sa nachádzala vo vtedajšom Kráľovstve oboch Sicílií. linka bola 7.25 kilometre dlhá. Linka slávnostne otvorený 3rd október v 1839. Toto bolo 9 rokov potom, čo prvý "moderné" inner-city linka bola stavaná, ktorý bol Liverpool a Manchester železnice.

Počiatočná dráha bola dvojkoľajná trať a to bežalo z aktuálneho miesta Corso Garibaldi Neapolská kráľovského paláca v Portici. Kráľovský palác Bol na úpätí známeho Vezuvu. Ľudia sa prvýkrát vlak výlet do Talianska tu, a táto linka teraz súčasťou železničnej trate Neapol-Salerno.

Naples Salerna Vlaky

Florence Salerna vlakov

Bari do Salerno Vlaky

Rím Salerno Vlaky

 

Moderný deň

Železničná trať Naples-Salerno je hlavný železničná trať v Talianska železničná sieť dnes a má miesto v rámci Prvej cesty vlakom, ktorá sa kedy v Taliansku uskutočnila. Tvorí odkaz v hlavnom kmeňové línie pre južné Taliansko. Prvý kilometer Linka je prvá železnica. Ľudia sa teraz používajú vlakom do jedného z najviac známych destinácií, známe pobrežné mesto Amalfi v regióne Kampánia. Je to veľkolepé pobrežné mesto. Je to bezpečné povedať, že vlakom sa tam dostať pozdĺž pobrežia, čo je rovnaký. Myslím, krištáľovo čistú vodu, biely piesok a svieža zeleň v a medzi krásne staré a nové architektúry. Bude vám na vašej ceste k predstaviť svoj výlet vlakom z Neapola do Salerna, kde sa potom chytiť autobus alebo vaše ďalšie organizovanej dopravných prostriedkov do Amalfi.

Takže, čo sa stalo na linke Neapol-Portici? Fakulta poľnohospodárstva univerzitnú v Neapole Federico II je hlavným používateľom tohto riadku kvôli jeho ľahký prístup k Vezuvu. Prvý vlak výlet cesta v Taliansku existuje dodnes.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Verona Milan Vlaky

 

Prvá železničná trať v Taliansku vydláždila cestu budúcnosť cestovania vlakom v krajine. Niektoré z najkrajších vlakových ciest tu. Pri pohľade späť na prvé zastavenie vlaku niekedy robil v Taliansku, si môžeme byť istí, že aj keď sa mnohé zmenilo. Scenéria zostala rovnako podmanivý potom ako je tomu teraz.

 

povaha vlakom

 

Takže teraz, keď ste sa dozvedeli o Prvom výlete vlaku v Taliansku, aký bol kedy vyrobený, myslíš na Rezerváciu lístok na vlak na cestu európskym vlakom? Prečo nevyužiť 3 minút na našich stránkach nájsť najlacnejšie vstupenky pre svoje trasy. Prihlásiť sa na našich stránkach teraz knižné Vlaky.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite na vloženie.