Čas čítania: 6 minúty
(Aktualizované: 20/08/2021)

Svieže zelené doliny a kopce, rozsiahle lúky, na najmalebnejších miestach v Európe, títo 10 najkrajších golfových ihrísk v Európe, sú jedny z najlepších golfových palíc na svete. Každé golfové ihrisko je navrhnuté k dokonalosti, nádherná kombinácia zariadení a prírodných krás.

 

1. Golf Blue Green Pleneuf-Val-Andre V Bretónsku

S nádherným výhľadom na anglický Channel, golfové ihrisko Bluegreen Pleneuf Val Andre je úžasné. Golfové ihrisko Bluegreen v Bretónsku je jedným z najkrajších golfových ihrísk v Európe.

Bujný zelený kurz ponúka výhľad na bretónske pobrežie, a kombinácia zelenej krajiny s modrým morom je úžasná. Navyše, budete hrať v jednom z 500 najlepšie golfové ihriská na svete.

 

Golf Blue Green Pleneuf-Val-Andre V Bretónsku pri mori

 

2. Nový škandinávsky kurz: Kodaň

25 km od Kodane, golfové ihrisko New Course sa nachádza v kategórii 50 špičkové golfové ihriská v Európe každý rok. 36-jamkové ihrisko New Course je jedným z najkrajších golfových ihrísk v Európe 25 hektárov lesa okolo neho.

Potoky vedúce k prírodným rybníkom, pokojné malebné prostredie, a ocenenú drevenú golfovú palicu, vás ohromí od vchodu do prvej diery. Krajina je skutočne nádherná a očarila mnoho golfistov z celého sveta.

Z Hamburgu do Kodane s vlakom

Z Zürich do Hamburgu s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

Rotterdam do Hamburgu s vlakom

 

3. Golfové odkazy na Castletown: ostrov Man

Morský vánok, poľné kvety, a epické pohľady na ostrov Man, hrať golf v golfovom ihrisku Castletown je nezabudnuteľný zážitok. Ostrov Man je jedným z najúchvatnejších miest v Európe, a golfové ihrisko je jedným z najkrajších golfových ihrísk v Európe.

Zo všetkých ste obklopení morom 3 boky, keď hráte ihrisko na krásnom polostrove Langness. Skalnaté pobrežie lemované plážami, nádherné západy slnka, zaradiť Castletown Golf Links na 8. miesto v najpozoruhodnejších golfových ihriskách vo Veľkej Británii a Írsku. 17. jamka má výhľad na írske more, a pohľad z 18. jamky, historická sv. Michaels Isle, 12kaplnka storočia, pohľady, ktoré by mohli rozptýliť každého skúseného hráča golfu.

 

4. Tralee Golf Club: Írsko

Zasadené v prírodnom teréne, s výhľadom na Atlantický oceán a pláž, golfové ihrisko Tralee v Írsku je jedným z najunikátnejších a najkrajších golfových ihrísk v Európe. Budete prenasledovať diery po zelených kopcoch s výhľadom na tmavomodrú pred sebou.

Toto malebné 18-jamkové golfové ihrisko sa nachádza v grófstve Kerry, domov polostrova Dingle, a nádherná Killarney národný park. Golfové ihrisko je umiestnené na okrajoch ohromujúce pobrežie, so zeleným rašeliniskom a ikonickým juhozápadným Írskom.

 

Nádherné zelené polia v golfovom klube Tralee v Írsku

 

5. Golfový klub Crans-Sur-Sierre: švajčiarsko

Jeden z najstarších, napriek tomu moderné a vybavené, golfových ihrísk v Európe, golfové ihrisko Crans-sur-Sierre vo Švajčiarsku je jedným z najkrajších golfových klubov v Európe. Prírodné rybníky, hory, a zelené svieže švajčiarske údolie sú nádherné a osviežujúce pamiatky.

Toto malebné golfové ihrisko je vo švajčiarskych Alpách, scenéria je teda úchvatná. S výhľadom na Mont Blanc a Matterhorn, najvyššie a najkrajšie hory v Európe, toto golfové ihrisko vás určite ohromí. Golfové ihrisko Crans-sur-Sierre je a krásna cesta vlakom od Ženevského, a Bern.

Z Zürichu do Wengenu s vlakom

Ženeva do Wengen s vlakom

Bern do Wengenu s vlakom

Bazilej do Wengenu s vlakom

 

6. Najkrajšie golfové ihrisko v Írsku: Golfové odkazy Old Head

Sedí na vrchole Old Head Kinsale, obklopený oceánom, ponúka golfové ihrisko Kinsale scénické výhľady, najkrajšie výhľady v celom Írsku a Veľkej Británii.

So zelenými pasienkami, členité krajiny, a výhľadom na more, ikonická írska krajina neprestáva udivovať. tak, budete ohromení úžasnými dvormi na golfovom ihrisku Old Head Kinsale. Golf budete hrať na a 350 milión starých pieskovcových skál, v priebehu času sa presúva na sever. Toto pozoruhodné golfové ihrisko sa nachádza v grófstve Cork, s plachtením, rybárčenie, potápanie, a mnoho ďalších vonkajšie aktivity pre vodných nadšencov v tomto bezpečnom prístave.

 

Maják & Golfové odkazy Old Head

 

7. Najkrajšie golfové ihrisko: Passier Golf Club Meran Južné Tirolsko

Panoramatický výhľad na najkrajšie hory Európy, Golfový klub Passier v Merane ponúka pokročilým golfistom nezabudnuteľný zážitok. navyše, s krajinou Južného Tirolska, jazierka, bunkre, a zelené kopce, golfová palica Passier má úžasnú polohu a dizajn.

okrem toho, golfové ihrisko 18 na terasovitom teréne sa rozprestierajú diery, a zelené pasienky, prilákajte hráčov golfu z celého sveta na golfový víkend, alebo dlhý útek do tirolskej prírody.

Z Trenta do Bolzana vlakom

Vlakom z Milána do Bolzana

Vlakom z Bologne do Bolzana

Vlakom z Benátok do Bolzana

 

8. Golf v Eichenheime: Rakúsko

Uprostred hustých alpských lesov, drevené chatky naokolo, a lúky, golfové ihrisko Eichenheim je jedným z najkrajších golfových ihrísk v Európe. Čerstvý alpský vzduch, vône prírody, a prírodná nádhera inšpirovali najlepších golfových hráčov na svete. Golfové ihrisko Eichenheim má 18 diery, rozložená na viac ako 6000 metre.

Toto malebné golfové ihrisko je jedným z najlepších golfových klubov v Rakúsku, so špičkovým vybavením: sauna, vnútorné a vonkajšie bazény na relaxáciu po fantastickom golfovom turnaji. Neexistuje nič ako alpská krajina spolu s vynikajúcimi podmienkami na precvičenie vašej vášne.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

Golfový vozík v rakúskom Eichenheime

 

9. Vidiecky klub Gardagolf: Taliansko

Z pevnosti Manerba z paláca Soianoto kopce Polpenazze a hrad, Klub Gardagolf ponúka malebný výhľad na olivovníky a jazero Garda. Kurz Gardagolf má 27 diery, rozložiť sa 110 ha, v ohromujúcom regióne Lombardia.

Toto malebné golfové ihrisko je obklopené kopcami Valtenesi, poskytuje vzrušujúce a očarujúce výhľady pre najpokročilejších a najvážnejších golfových hráčov. Červený kurz je najkrajším ihriskom v Gardagolfe, s kvetmi a vysokými stromami okolo.

Z Trenta do jazera Garda Peschiera vlakom

Vlak Bolzano Bozen k jazeru Garda Peschiera

Vlak z Bologna k jazeru Garda Peschiera

Vlakom z Benátok k jazeru Garda Peschiera

slnečný svit & Výhľad na oblaky v záhradnom klube Gardagolf, Taliansko

 

10. Golfové ihrisko Andermatt: švajčiarsko

Ďalší švajčiarsky klenot, golfové ihrisko Andermatt zatvára naše 10 zoznam najkrajších golfových ihrísk v Európe. Golfové ihrisko Andermatt sa nachádza v nádhernom švajčiarskom údolí. Vrcholy hôr bozkávajúce oblohu, zelené kopce, a pohľadnicovou krajinou.

Poloha je taká úchvatná, že aj tí najkoncentrovanejší hráči môžu byť rozptýlení nádherným údolím Ursern. Golfové ihrisko Andermatt bolo navrhnuté tak, aby bolo súčasťou prírody a je ekologické. Uvidíte vodné toky a kvetinové lúky úžasne začlenené do golfových ihrísk. Existujú 18 otvory na výber. Navyše, silný horský vietor predstavuje výzvu pre nadšeného golfistu, zlepšiť svoju hru.

Bazilej do Interlaken s vlakom

Z vlaku Bern do Interlakenu

Luzern do Interlakenu s vlakom

Z Zürichu do Interlakenu s vlakom

 

Malebný Andermatt vo Švajčiarsku

 

My v Save A Train s potešením vám pomôže naplánovať si na ne výlet raz za život 10 vlakom najkrajšie golfové ihriská v Európe.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „1o najpozoruhodnejších golfových ihrísk v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-scenic-golf-courses-europe/?lang=sk< - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)