Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 06/08/2021)

Kaip jūs visi žinote, Venecija yra Patys unikaliai puikūs miesto visoje Europoje, jei ne pasaulyje. Italai padarė jį visiškai iš kanalų ir mažų ištraukas, kurie visi meluoti saloje. Tai paaiškėjo miestą į vieną iš gražiausių vietų Europoje. Tačiau mes visi žinome, kad. Ką daugelis nežino, yra tai, kad yra daugiau už Venecija. Štai kodėl norėjome parengti kai kurie iš geriausių dienos išvykos ​​iš Venecijos sąrašą. Jums nebus nusivylė nors iš šių vietų ir ekskursijos. taip, jei jus domina apsilankymą keletą įdomių vietų per traukinio, laikyti svarstymas 7 Geriausia diena Kelionės iš Venecijos Italijoje!

 

1. Vienas iš pačių geriausių Dienos išvykos ​​iš Venecijos yra: Verona

Verona, kad vienas magiškas miestas Veneto regione, Šiaurės Italija visi žino,. Šekspyras tapo amžina, kai jis nusprendė jį naudoti kaip savo garsiąją Romeo ir Džuljeta žaidimo vietoje. šiandien, Mieste yra labai populiarus, ir ji turi visas teises būti.

Rasite Verona labai vaizdinga, ir tai yra vienas iš Geriausi miestai už dienos kelionė iš Venecijos. Jei norite ten traukiniu, rasite, kad ji būtų geriausias ir greičiausias variantas kai vyksta iš Venecijos.

Riminis Verona traukiniai

Roma Verona traukiniai

Florencija Verona traukiniai

Venecija Verona traukiniai

Verona geriausia diena Kelionės iš Venecijos

2. Florencija

Tie, kurie myli Italiją žinau, kad Florencija yra vienas iš geriausių vietų aplankyti. Jis taip pat yra vienas iš geriausių vietų aplankyti visą dieną kelionė iš Venecijos.

Daugelis žmonių galų gale pamiršti, kad jie gali pasiekti ją iš Venecijos, nes ji yra šiek tiek toliau nuo. tačiau, galite pasiekti Florencija iš Venecijos tik dvi valandas jojimo greitųjų traukinių. Tokiu būdu, jūs taip pat gausite pamatyti daug iš apsvaiginimo peizažai išsibarstę tarp Venecija ir Florencija žemės.

Pagrindiniai dalykai, gausite patirties Florencijoje yra patrauklias gatves ir visame pasaulyje žinomą Florencijos katedrą arba Firenze katedrą. Kai manote, kad, Florencija tampa patraukli visiems keliautojams.

Genuja į Florenciją traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

Milanas Florencija traukiniai

Venecija Florencija traukiniai

 

 

3. Vienas iš pačių geriausių Dienos išvykos ​​iš Venecijos: Padujos

Ne visi žino, apie Padova (italų: Paduva), bet ji vis dar yra vieta vienas iš svarbiausių dienos išvykos ​​iš Venecijos. Tai yra todėl, kad miestas turi viską, puikus Italijos miestas turi turėti. Mes natūraliai kalbėti apie puikų maistą, apsvaiginimo architektūra, ir nuostabios aikščių.

Ėjimas iš Venecijos į Padujos geriausiai pasiekti per traukinio kaip važiuoti eina per kai apsvaiginimo vietose Italijoje. plius, jis taip pat yra patogiausias ir greičiausias variantas prieinamas jums.

Kai jūs gaunate į Padujos, Įsitikinkite, kad jūs aplankyti Pratas DELLA Valle miesto centrą. Tai yra vienas iš pagrindinės miesto aikštės, ir jis alsuoja Pyszny statulos niekas negali ignoruoti.

Milanas Padua traukiniai

Verona Padua traukiniai

Bolonija į Padua traukiniai

Venecija į Padua traukiniai

Paduja Trumpas diena Kelionės iš Venecijos

 

4. Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias ežeras Italijoje. Jis taip pat yra vienas iš garsiausių. Ir ji turi visas priežastis būti. Ežeras apsuptas visų grožio gamta gali suteikti. Rasite magnolijos, kiparisai, citrinmedžiai, alyvmedžiai, Dolomitas kalnai ir daug daugiau aplink Gardos ežeras.

Galite pasiekti kelis miestus ant ežero iš Venecijos krantų. tačiau, manome, kad į dvi geriausias dienos keliones iš Venecijos į Gardos ežerą reikia įtraukti Peschiera ir Sirmione miestus. Jį pasiekti ir Gardos ežeras, galite vieną iš keli traukiniai kad atostogų Venecijoje kiekvieną dieną.

Trentas į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolcanas Bozen į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Bolonija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Venecija į Gardos ežeras Peschiera traukiniai

Lake Garda

 

5. Vienas iš pačių geriausių Dienos išvykos ​​iš Venecijos: Siena

Ne visi žino, apie Siena, bet tai ne miestas norite praleisti. Tai Toskanos perlas ir labiausiai unikaliai spalvingas viduramžių miestas jūs kada nors pamatys.

Mieste yra mažas, bet ji garsėja savo akmenimis gatvelės ir didinga pagrindinė aikštė vadinama Piazza del Campo. taip pat, neįvykdyti Magnia bokštas stovi ant tos pačios aikštėje, ir tai yra aukščiausias statinys pamatysite Siena.

Į traukiniu yra šiek tiek ilgesnis kaip miestas yra toli. tačiau, Nuo Siena yra mažas, Jūs vis dar galite turėti nuostabų dienų kelionę nuo Venecijos jei nuspręsite ten.

Milanas Siena traukiniai

Florencija Siena traukiniai

Perudža į Siena traukiniai

Venecija Siena traukiniai

Siena geriausia diena Kelionės iš Venecijos

 

6. San Gimignano

Siena yra ne tik puikus miestelis Toskanoje. San Gimignano yra dar vienas. Abu jie yra UNESCO pasaulio paveldo objektai, bet tik San Gimignano gali šokiruoti tave su savo skyline pagaminti iš daugybės viduramžių bokštai. Tai tikrai akyse matyti ir vienas jums nebus pamiršti.

natūraliai, galite aplankyti miestą per traukinio kaip tai yra lengviausias ir greičiausias būdas pasiekti svetainę iš Venecijos. Kas daugiau, jūs taip pat gausite pamatyti minėtą baisus panorama iš modernus komfortas Italų traukinys.

Florencija San Gimignano traukiniai

Arezzo San Gimignano traukiniai

Piza San Gimignano traukiniai

Venecija San Gimignano traukiniai

San Gimignano geriausia diena Kelionės iš Venecijos

 

7. Triestas

Triestas yra Friuli Venezia Giulia regione ir yra kapitalas ant sienos su Slovėnija. Jis turi unikalią poziciją visų Italijoje ir buvo dalis šalyje vos 70 metų. Dėl to, Triestas yra unikalus derinys iš kelių Europos įtakų.

tačiau, kad derinys yra tai, kas daro ji ypatinga ir nuostabi vieta apsilankyti. Galite pasiekti miestą lengvai per traukiniu iš Venecijos. Visa važinėti yra labai trumpas, bet svarbu yra tai, kad jis keliauja gražus italų pakrantėje. Visa tai neabejotinai daro tai puikus paskirties vieno iš Jūsų diena keliones iš Venecijos.

Venecija Triestas traukiniai

Roma Triestas traukiniai

Milanas Triestas traukiniai

Florencija Triestas traukiniai

Trieste Italija

 

Pagrindiniai takeaways Apie Geriausia diena Kelionės iš Venecijos

Apskritai, Venecija yra unikalioje padėtyje. Jūs gausite keliauti į daug įdomių vietų visame daug Italijos su lengvumu. plius, ta pati vieta leidžia visiems šių dienų kelionių iš Venecijos ir daug daugiau.

 

Jei esate pasiruošę pradėti vieną iš šių nuotykius, Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiimti savo mėgstamą vietą. Tada visi, kas liko yra jums reikia padaryti, tai eiti į traukinių stotį. Jei turite papildomų klausimų, Nedvejodami susisiekite su Išsaugoti Traukinys, ir mes bus laimingi galėdami padėti.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “7 Geriausia diena Kelionės iš Venecijos Italijoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-venice/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)