Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 25/01/2021)

Neexistuje žiadny nedostatok extrémnych atrakcií v Európe. Adrenalínové o azyl a milovníkov extrémnych športov skúsenosť rôzne európske destinácií s širokým spektrom činností. Ak ste zvedaví, ako sa tam dostať vlakom, máme vás pokryté, tiež! Tu sú naše top tipy pre najlepšie extrémnych atrakcií v Európe:

 

Najlepšie extrémne atrakcie v Európe – Innsbruck, Rakúsko

Pre adrenalínové poháňaný deň, nehľadajte nič iné ako Innsbruck Rakúsko. Je tu veľa vecí, ktoré sa, či už hľadáte pokoj a vzrušenie vás. zatiaľ čo mnohí turisti prejsť do Innsbrucku práve kvôli jeho idylické vzhľadu, to má oveľa viac čo ponúknuť. Môžete zažiť jazdu bobovú na Olympiaworld, trvať bungee jump off Europabrücke alebo ísť lyžovanie. Príroda je dych, a pohľady sú úžasné. Či už sa rozhodnete robiť v Innsbrucku, Jedna vec je istá - nebudete nudiť. A môžete ľahko dostať ju vlakom. To sa pripojí ku zvyšku Rakúska a ďalších významných Európske železničné uzly.

Mníchov do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Oberstdorf do Innsbruck Vlaky

Graz Innsbruck Vlaky

 

Extrémne atrakcie Interlaken, Švajčiarsko

Best Extreme Attractions in Europe in Interlaken Switzerland

 

Švajčiarsko nemusí byť prvou krajinou, vás napadne, keď sa objekt nachádza na najlepšej extrémne atrakcie v Európe. Avšak, Prvé vystúpenie iste môže byť zavádzajúce. Interlaken je považovaný za jeden z hlavných prístupových bodov pre extrémne športy v Európe. Je to krásny región plne vybavené uspokojiť predstavivosť adrenalínové o azyl. Niektoré z aktivít v Interlaken sú paragliding, rafting, bungee jumping, a canyoning. dosiahnutie Švajčiarsko je prístupný vlakom, pretože existuje trasy zo susedných krajín a mestá v Európe.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Lucerna na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

Medzi atrakcie v Le Marche, Taliansko

Východné Taliansko je známa predovšetkým pre svoje umenie, kultúra a kulinárske zázraky. stále, táto povesť neznamená, že nie je nič iného do tohto krásneho regiónu. Le Marche je známa pre jeden jedinečný a neznámeho dôvodu. Vyzerá to skvele, keď budete skákať von lietadlo nad ním. Skúsení parašutisti vedia, ale Le Marche je tiež skvelým miestom na vyskúšať extrémne atrakcie v Európe a najmä parašutizmu prvýkrát. Ak to znie vzrušujúce pre vás, si môžete vziať príjemná, scénické vlaku jazda cez Taliansko do Le Marche.

Florence na Macerata vlakov

Florence na Jesi vlakov

Rím Ancona Vlaky

Rím Pesaro Vlaky

 

Extreme na Mont Blanc

Mont Blanc France snow peaks

 

Ako najvyšší vrchol v celej Európe, Mont-Blanc vždy priťahoval svoj spravodlivý podiel návštevníkov. Stúpanie na vrchol nie je pre ľudí so slabým srdcom, čo je dôvod, prečo turisti, ktorí hľadajú vzrušenie to veľmi rada. Mont Blanc sľubuje dobrodružstvo, dramatické a dych berúce scenérie, a to predstavuje výzvu nie každý môže splniť. to je perfektná dovolenka miesto pre tých, ktorí hľadajú pre extrémne zaujímavosti v Európe. A ak nie ste v nálade pre lezenie, ste mohli pretrvávajú Mont Blanc cez paragliding. alternatívne, preskúmať ľadovec na jednom z mnohých riadených trekov, ktoré sú populárne v tomto regióne. Sa môžete dostať do mesta Chamonix by vlak a potom cestovné Mont Blanc na palube Mont Blanc Express.

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

Hľadáte pre váš ďalší Najadrenalínovejšie extrémnych atrakcií v Európe?

Nehľadajte nič iné ako týchto extrémnych atrakcií. Všetky tieto lokality sú ľahko dostupné vlakom, Jediné, čo musíte urobiť, je Rezervujte si vstupenky a naplánovať si výlet!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-extreme-attractions-in-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)