Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 28/03/2021)

keliaujantis pamatyti taikikliai yra puikus pasirinkimas - bet ką daryti, jei norite tik smagiai? Tuo atveju, Yra miestų, su geriausiu naktiniu gyvenimu, ir vis ten traukiniu yra paprasta ir nebrangu.

Dėl šalies gyvūnų, ten nieko labai patiko patiria naujos miesto naktinis gyvenimas. Geriausias dalykas apie tai daro Europoje yra tai, kad kiekvienas miestas turi skirtingą Vibe. Paimkite viršuje išvaizdą 5 miestai geriausių naktinio gyvenimo ir pamatyti kuris iš jų jums patinka labiausiai:

 

1. Berlyno Naktinis gyvenimas, Vokietija

Berlyną rasite viršuje 5 Miestai su geriausiu naktiniu gyvenimu dėl priežasčių,. Miestas turi gyvą ir intensyvus klubų sceną, kad yra neprilygstamas Europoje. Berlynas pritraukia daug bendraminčių vakarėlių gyvūnai. Štai kodėl tai beveik garantija, kad turėti gerą laiką viename iš savo daugelio klubų. Berghainas tikrai yra garsiausias miesto naktinis klubas, taip pat išskirtiniausias ir kai kurie, sakyčiau geriausias Europoje. Kartą per elektrinės, dabar tai iš Berlyno klubų sceną epicentras. Jūs negalite praleisti apsilankymą, jei jūs ieškote už puikų laiką! laimei, pasiekti Berlyną traukiniu yra paprasta - jūs galite gauti ten iš Amsterdamas, Londonas, ir Frankfurto, tarp kitų miestų.

Berlynas ir Potsdamo traukiniai

Berlyno į Hamburgą traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Berlynas Miunchenas traukiniai

2. Amsterdamo Naktinis gyvenimas, į Nyderlandai

Amsterdam canal at night

 

Amsterdamas yra vienas iš miestų, kurie nusipelno savo reputaciją kaip vienas iš geriausių linksmintis. Tai populiarus Kelionės tikslas, ypač mėgėjams trance, Techno, hip-hop, gilus namas, ir EDM. Kai svarbiausia Lankytinos vietos yra sandėlių Elementenstraat ir cukraus fabrikas. Abu yra puikūs klubus partija, priklausomai nuo to, ką norite. Vienas dalykas yra tikrai - šalys yra laukinių. Klubai neuždaryti tol, kol 3 arba 4 esu., todėl yra daug laiko džiaugtis. Pasiekite Amsterdamas traukiniu iš bet pagrindinis Europos miestai kaip Berlynas, Paryžius, Londonas, ir Briuselio.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

3. Stokholmas, Švedija

Į šaltą Skandinavijos, tiek vietiniai ir turistai žino, kaip linksmintis. Stokholmas yra tarp miestų su geriausiais naktinio gyvenimo dėl to, klubų ir didžiųjų minios jų įvairovė. Smiltynė yra vieta, jūs negalite praleisti Stokholme, todėl įsitikinkite, check it out. Šis miestas yra lengvai pasiekiamas traukiniu iš kitų Europos geležinkelių šakotuvai.

Stockholm is among Top 5 Cities With The Best Nightlife In Europe

 

4. Roma, Italija

unikalus Romos istorinis atmosfera didina klubų kokybę mieste. Quintessentially italų, iš klubų patirtis Roma turi tam tikrą gyvenimo mylintis, Laisvalaikio žavesio jai. Didelės šokių grindys, draugiški barmenai, ir įdomus atmosferą padaryti Romos naktinis gyvenimas unikali patirtis. Viena geriausių dalių apie apsilankymą Italijoje yra tai, kad yra daug traukinys važiuoja. Jie gali jums, kur norite eiti. Kai kurie iš jų pakvies jus į nuostabias lankytinas vietas.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

 

5. Londonas, Anglija

London is among Top 5 Cities With The Best Nightlife In Europe

 

Londonas turi skirtingą Clubbing sceną, kuri iškelia jį tarp penkių geriausių miestų geriausią naktinį gyvenimą Europoje. Galite aplankyti spalvingi naktiniuose klubuose, parodijos laidos, šviesą klubai, ir nieko tarp. Tai puiki vieta Švęsti, ir gauti į Londoną traukinys yra prieinama nuo daugelio didžiųjų Europos miestų. Nepraleiskite Londono klubų patirtį!

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Paruošta jūsų kitai šaliai-Ieškau kelionės? Mūsų viršų 5 Miestai su geriausiais Naktinis gyvenimas Europoje nebus nuvilti jus, net jei aplankė juos prieš. Užsisakykite traukinio bilietus ir mėgautis įdomus ir muzika!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, arba paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-cities-best-nightlife%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)