Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 29/01/2020)

Trenler sezonun bakılmaksızın İtalya'da seyahat etmenin en iyi yoludur. ancak, onlar olduğunu kanıtlayabilir daha güvenli ve daha konforlu seçenek, Özellikle kış aylarında. İtalya'da Kış tren seyahat sadece güvenli değil, ama aynı zamanda var hızlı ve verimli.

 

Böyle tam İtalya merkezinde aşağı Trenitalia vadede gibi yüksek hızlı tren hatları. Trenitalia FRECCIAROSSA denir, Çizgiye bağlı olarak Frecciargento veya Frecciabianca. Trenler İtalya'da hemen hemen her kasaba veya şehir bağlantı, Her hedefin merkezine götürüyorum. Napoli - Ana durakları Salerno vardır (Napoli) - Roman (Roma) - Floransa (Floransa) - Bologna - Milan (Milan) - Torino (Torino). Venedik'e Roma pürüzsüz olduğu 3 saat ve 45 dakikalık yolculuk sırasında Floransa'ya yolculuk Roma'ya sadece olduğunu 1 saat ve 32 dakika.

Çünkü hız ve kolaylık İtalya'da Kış Tren Seyahat için anahtardır, Tüm ülkenin gidebilir üst yerler hızlı ve konforlu. İşte bu kış İtalya'da trenle seyahat etmek ilk beş şehirlerdir.

 

İtalya'da Venedik Kış Tren Seyahat

 

1. Napoli – İtalya'da Kış Tren Seyahat için Bizim açıcı

isteyenler soğuktan kurtulmak için Napoli idealdir. O Napoli hep güneşli! Ne zaman gelir Noel şenlikleri, Napoli İtalya'da tüm diğer şehirlerde yukarıda parlar. Onlar uzakta nefes alacak Noel doğuş sahneleri var. Sen şehrin üzerinde hepsini göreceksiniz. Birçok en güzeli altında olduğunu kabul edecektir San Gregorio Armeno Via.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Bari Napoli trenleri

Roma Napoli trenleri

 

 

2. Toskana

bunun kısa ve bir buçuk saat olduğu için Toskana için Roma İtalya'da Kış Tren Seyahat bir üst yoldur tren yolculuğu uzakta. Sen yılbaşı satışlarını zevk ve ziyaret İtalya'nın başkentinde güne başlayabileceğini Vatikan müzeler. Öğle vakti, Eğer bir trende ve az iki saat içinde hop, pitoresk Toskana bulursunuz. al bir Termal dip Gününüzü kapağına su kaplıcaları.

Milan Siena trenleri

Floransa Siena trenleri

Perugia Siena trenleri

Roma Siena trenleri

 

3. Palermo

Eğer kışın kasvetli bulup soğuk nefret ediyorlarsa hava; Sonra Palermo trenle gezmek. Sicilya soğuk adresinin kaçış kuzey Avrupa bunun daha yakın hisseder bir atmosfer sunuyor olarak yaz veya bahar. Ayrıca yardım ancak şehrin Noel pazarlarında aşık olamaz, doğuş sahneleri, ve ortaçağ çekicilik.

Messina Palermo trenleri

Syracuse Palermo trenleri

Sicilya Palermo trenleri

Catania Palermo trenleri

 

4. Torino

Soğuk eğer Torino kentinde kuzeye Baş kayak yapma kaçış kış eğlence senin fikrin. Torino Alpleri için Kış Tren Seyahat İtalya'da kapıdır. Kaçırmayın Luci d'Artista. Yıllık çağdaş sanat sergi o muhteşem ışık kurulumları ile şehir yanar.

Milan Torino trenleri

Torino trenleri Como Gölü

Cenova Torino trenleri

Parma Torino trenleri

 

5. Venedik

Venedik'te Kış temiz demektir, gevrek hava ve daha az kalabalık güzelliği sizi rahatsız etmek için. meydanda bir gondol binmek veya yudum kahve keyfi. senin Venedik deneyimi daha da büyülü hale getirmek için ışık kar yağışı ihtimali her zaman var.

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

İtalya'da Kış Tren Seyahat, Uçaklarda gerek

 

İtalya'da Kış Tren Seyahat için Bilet Satın Al Nasıl

Önceden bilet satın hayatınızı daha az stresli hale getirir. İçin Uzun mesafeli trenler örneğin FRECCIAROSSA olarak, Frecciargento, frecciabianca, ayrılmış oturma zorunludur.

istasyonunda bizzat bir bilet satın almak her zaman bir seçenektir. ancak, uzun hatları ve rahatsızlık ve için hazırlanacak daha yüksek fiyatlar. Bugünde ve bu çağda mı, o rezerve etmek norm haline geldi senin Online tren koltukları. önceden ne kadar söz konusu olduğunda size bilet satın alabilirsiniz, Cevap tipine bağlı olacaktır İtalyan tren.

Frecce trenler yüksek Hızlı trenler İtalya'nın büyük şehirlerde arasındaki çalışma. Yapabilirsin erken bilet satın Dört ay yolculuk tarihinden önce olduğu gibi. Son günlerde, Trenitalia o onun rezervasyon ufuk artıracağını açıkladı 6 önümüzdeki ay.

 

önceden koltuk rezervasyonu, ve hatta bazı önemli indirimler elde edersiniz. Bu indirimli ve avans biletler tipik olmayan değişken ve iade edilmez olarak size seyahat tarihleri ​​eminseniz biletleri satın almak için en iyisidir. Kaydet A Train kurun İtalya'da kış tren seyahat ile ilgili herhangi bir soru için.

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bize bir kredi vermek ya bağlantı Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-train-travel-italy%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)