Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

Treni ile Hollanda Lale Sezon deneyimi için gerçekten Kendisine saygısı üzerinde bir zorunluluktur Yaz gezgin en takvim. bir ay kadar her yıl için, alanları Flevoland ili daha renkli çiçekler güzel ve engin denize dönüşür 7 milyon çoğalmaları. güneydeki Lahey ve Leiden itibaren, Kuzeydeki Alkmaar kadar bu güzel manzara deneyim olacak nerede. biri genellikle bisikletle Hollanda'nın ovalarınızı yolculuk ilişkilendiren ederken, daha ucuza maceraperest lale mevsiminin tüm zenginliği yaşamak çok daha cazip bir yol trenle! İşte tren seyahati tarafından Hollanda lale sezonu zevk bazı üst ipuçları.

 

Hollanda Lale Sezon ve NS tren

 

Yaklaşan Hollanda Lale Sezonu için ziyaretinizi planlayın

Lale sezon sonundan çalışır Mart Mayıs ayı ortalarında, ama tam çiçeklenme lale görmek için en iyi zaman yarıladığında Nisan. İhtiyacın olacak Hava kontrol sezon için ve en iyi zamanı elde sağlamak için rezervasyon önce araştırma yapmak.

Hanover Lahey trenleri

Hamburg Lahey trenleri

Berlin Lahey trenleri

Köln Lahey trenleri

 

En iyi Times Hollanda Lale Sezon boyunca Bahçeleri ve Fields ziyaret etmek

Hollanda Lale sezon çok çekiyor turist ve ziyaretçi ve bahçeleri ve lale tarlalarını ziyaret etmek için en iyi zamanlar genellikle açıldıkları zaman ve kapanmadan birkaç saat öncesidir.. Eğer en iyi şekilde buna uygun şekilde seyahatinizi planlayın bizim deneyim ve kalabalık olmadan bazı harika fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Maastricht Trains Brüksel

Antwerp Maastricht trenleri

Köln Maastricht trenleri

Berlin Maastricht trenleri

 

Gitmeden Önce bilet rezervasyon

Nedeniyle insanların sayısı lale görmeye geliyor için, trenle Hollanda lale sezonu yaşıyor oldukça meşgul olabilir. Bu Önceden plan yapmak önemlidir ve kitap sizin önceden tren biletleri Mümkün üzerinde elde edebiliyoruz sağlamak ve muhteşem manzarasının keyfini.

Hanover Rotterdam trenleri

Rotterdam Trains için Dortmund

Hamburg Rotterdam trenleri

Köln Rotterdam trenleri

 

Hollanda Lale Sezon Daha Sessiz bir deneyim için Flevoland edin

Daha az lale olan ancak daha az kalabalık ve biraz daha az olan bir yer arıyorsanız ucuz fiyatlarla Sonra Flevoland size göre. Sen yakalayabilirsiniz Amsterdam'dan burada tren Eğer pik saat geçmesine rağmen yakalarsa ve getirmek mümkün olacak bisiklet Trende, hangi anlamı yapabilirsiniz lale alanları etrafında döngüsü. yolculuk boyunca görünümler inanılmaz ve bol harika bir orada fotoğraf fırsatları.

Münih Utrecht trenleri

Köln Utrecht trenleri

Berlin Utrecht trenleri

Utrecht Trains Frankfurt

 

Leiden veya Haarlem Ziyaret

Sen ünlü “Çiçek Strip” olağanüstü manzaralarını alacak nereye Leiden veya Haarlem trene binebilirsiniz ve orada geldikten hemen sonra lale satır arasında yürümek mümkün olacak. Bu günlük geziler için ideal ve bir Çok popüler bir turizm.

trenle Hollanda'yı Keşfetme lale mevsiminde inanılmaz bir deneyim ve daha da güçlüdür. Bu mümkün kitap gecede kalır ve Tren turları ülke çapında ama bunlar biraz daha pahalıdır ve lale alanları keşfetmek için daha az zaman sizi bırakabilir. Bir Organizasyon anahtarıdır Bu yoğun dönemde öylesine Hollanda'da lale sezonu en iyi şekilde yapmak için önceden plan emin olun!

Brüksel Haarlem trenleri

Anvers Haarlem Trenleri

Berlin Leiden trenleri

Paris Leiden trenleri

 

Tadını çıkarın tren yolculuğu, tren biletlerinizi ayırtmak için en güvenilir yer aracılığıyla, Bir Tren Kaydet Diğer gerekiyorsa Avrupa tren biletleri, burayı tıklamanız, Bizim web sitesine gidin ve sürüş keyfini.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fholland-tulip-season-by-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)