Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

Avrupa'da seyahat hakkında en heyecan verici şeylerden biri, her yerde trenle oraya olmasıdır. Bu en yaygın ortalamasıdır taşıma ve birçok insanın sevdiği kıta seyahat. onlar karar vermeden önce insanlar bazı sorular soruyorsun trene bin, Böyle Ben bilet satın nerde ve yolculuk öncesi şartları? Ben programlarını kontrol nasıl? Yapabilirmiyim bir ülkeden diğerine geçmeye? nelerdir gece trenleri sevmek?

 

Burada bilmek zorunda sergilemektir şartları şunlardır:

Tarifeleri ve Avrupa Trains fiyatları

Avrupa'nın tüm çok geniş bir tren ağı tarafından bağlı olsa bile her ülkenin demiryolu şirketi var ve, bu nedenle, ile web sitesi programları ve oranlar. Aynı ülke içinde trenle seyahat etmek istiyorsanız, herhangi sınır geçişi olmadan, Hala sen uçuşları ile yapacağı gibi bir Tren kaydet doğrudan gitmek önerilir Skyscanner. Ne olduğunu bilmiyorsanız, Google size cevap verecektir. Hemen hemen tüm web siteleri İngilizce sürümünü var, böylece gezinmek ve programlarını kontrol etmek kolaydır. Eğer başka bir ülkeden diğerine trenle seyahat etmek istiyorsanız (Her zaman Avrupa içinde) Ayrıca bir in rotayı ararken gerekir Kaydet A Train gibi uygulama.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Nasıl ve Bilet Satın Al Ne Zaman?

sergilemektir temel bir tanesi kesinlikle biletler. Bazı tren geçitleri (Özellikle bu yüksek hız ve bu büyük harfler veya büyük şehri birbirine bağlayan o) fiyat yükselmeye eğilimi ayrılış tarihi yaklaşımlar; başkaları da vardır (yerel trenler ve bu yakındaki şehirler bağlamanızdır) hep aynı fiyata tutmak. Eğer seyahat ediyorsanız sermayeye sermaye, en iyi fiyat almak için önceden birkaç hafta bilet almak en iyisidir. Eğer uygulamalar aracılığıyla bilet satın alırsanız (çok Avrupa tren şirketleri de kendi uygulaması var), Eğer telefonunuzun ekranından sürücüyü gösterebilen bir QR kodu ile elektronik bilet verilecek, böylece onları yazdırmak gerekmez.

Londra Lille trenleri

Londra Paris trenleri

Londra Trains Lyon

Londra Bordo trenleri

 

Ön Yolculuk Essentials HARİTASI

İstasyona Nasıl Gidilir, Yolculuk Öncesi Temel Bilgilerin anahtarıdır

trenle seyahat hakkında iyi bir şey olduğunu istasyonlar şehirlerin merkezinde genellikle ve metro ile kolayca ulaşılabilir, otobüs ya da yaya olarak. Bir havaalanına gitmek için bir saat seyahat etmek zorunda değilsiniz (Eğer şehir dışında olmadıkça, Genel olarak bu kadar uzun sürer asla rağmen). Eğer sen Küçük bagaj ile seyahat, Eğer gidebilirsiniz toplu taşıma. Eğer çok yüklü ise, belki taksi en iyi seçenektir. Bunu söylemek zarar vermez: bazı şehirlerde birkaç tren istasyonu vardır (Örneğin, Paris) bu nedenle her zaman tren yola ne emin olun. Bazen birinden diğerine istasyonundan aktarmak zorunda olduğunu ortaya çıkabilir.

Münih trenleri Berlin

Münih Trains Frankfurt

Viyana Münih trenleri

Münih trenleri Stuttgart

 

arasında dakiklik Avrupa'da Trenler

Avrupa trenler kesin dakikada gidiş (bazıları için bir gecikme olmadığı sürece iklimsel nedeni). hakkında istasyona alınıyor 15-20 dakika önce daima ön-dönüş temel biridir. Çok uzun olan trenler vardır unutmayın ve bazen platformun sonuna ulaşmak için çok yürümek zorunda kalacak. , bir şehir ile diğeri arasında durur genellikle birkaç dakikadan fazla sürmez.

Bu, Avrupa'da bir tren gezisi için seyahat öncesi temel bilgiler ve trene binmeye karar vermeden önce bilmeniz gereken şeyler hakkında küçük ama yararlı bir rehberdi.. Biz umut deneyim Eğer çok değerli olacaktır kazanmak.

Zürih Zermatt trenleri

Cenevre Zermatt trenleri

Zermatt Trains için Bern

Lucerne Zermatt trenleri

 

Kaydet-A-Train girin Her yer 'de tren bilet rezervasyonu için 3 dakika, en ucuz tren biletleri fiyatla ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)