Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 29/03/2020)

bazıları için tedavi edici olabilir Seyahat; aynı şey başkaları için birçok fobiye yol açabilir. Seyahat etmeyi seven insanlar muhtemelen evlerine bile bakacaklardır. tren koltuğu rezervasyon ve seyahat için onlar seyahat sağlamak.

 

 

Siderodromophobia nedir?

seyahat çoğu kendi tren koltuğu Rezervasyon için çevrimiçi bakmak; Diğerleri sadece akışıyla gidiyor tercih ve sahip olurken onların tren koltuğu rezervasyon gibi yapılır ve nerede sonraki gidiyoruz bağlı gerektiğinde. trenler ile ilgili fobiler bazı insanlar muzdarip olduğu da vardır. trenler korkusu Siderodromophobia olarak bilinir. Siderodromophobia trenler ile ilgili tüm korkular veya fobileri kapsayan çok geniş bir terimdir. Bu fobi ağırlıklı kapsadığını insanların ana tip insanların sahip korkudur çöktü alma ya da kontrol olmama. Bundan başka, insanlar tren gibi tetiklenen olsun diğer korkular var. mikrop fobisi olduğunu korkular olacak, sosyal fobi hatta klostrofobi.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

 

Siderodromofobi: belirtiler

Siderodromophobia birçok farklı fobilerde dayanır. Daha ileri, durum ne kadar ciddi bağlı. kalp çarpıntısı gibi belirtiler olabilir, terlemek, titreme veya gastrointestinal semptomlar. Bazı insanlar için, koşulları önce bile uzun başlayabilir tren yolculuğu başlar. Bu esas olarak biz geleceğe ilişkin kaygı bildiklerini ilgilenir. Beklenti anksiyetesi gerçek fobi kendisinden daha kötü sorunlara yol açabilir. korkusuyla nedenleri kişi karşılaştığı olumsuz bir tecrübe ile ilgilidir Çoğu zaman, bu yerde trenler ile ilgilidir. Negatif burada anlamak için ihtiyaç vardır deneyim o mutlaka sana böyle bir şey olmak zorunda değildir aklına bağlantılıdır. Ayrıca şahsen veya ya çevremizdeki görmüş olabilir başka bir kişiye ya da bir şey başına gelebilecek bir şey olabilir medya.

Münih Berlin trenleri

Frankfurt Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Siderodromofobi: tedavi

Günün sonunda, o korku var olduğunu önemli değil; önemli olan şudur ki hayatında bir yer edinmiştir korku kurtulmak için korku ile baş ve çaba nasıl. tüm fobilerin, Siderodromophobia veya Bir tren fobi çok kolay tedavi edilebilir ve mükemmel başarı oranları göstermiştir, tedavi sırasında. fobi kurtulmak için, öncelikle trenler kadarıyla herhangi bir olumsuz düşünceler kurtulmak üzerinde çalışıyorsanız atılması gereken adımlar endişe. Ayrıca, fobisi olan birey kendi davranışlarını değiştirme konusunda çalışması gerekecek trenler ilişkin. dayanıklıdır ve uygun bakım ve tedavi ile düzeltilebilir onun şey günün sonunda.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

 

Korkunu geride bırak ve Sipariş kaydet A Treni'ne bilet Trenler

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fknowing-siderodromophobia%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)