Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 29/03/2020)

Reisimine võib olla terapeutiline mõnda; samas sama võib põhjustada palju foobiad teiste. Inimesed, kellele meeldib reisimine, vaatavad tõenäoliselt isegi neid Rongi asukoht broneerimiseks sõidu- ja tagada, et nad reisivad.

 

 

Mis on Siderodromophobia?

Enamik reisijaid vaadata online oma rongi istme broneerimiseks; samas kui teised eelistavad lihtsalt läheb voolu ja on oma Rongi asukoht broneerimiseks teha nii ja kui vaja sõltuvalt sellest, kus nad hakkavad järgmisel. On ka foobiad seotud rongide, et mõned inimesed kannatavad. Hirm rongide tuntakse Siderodromophobia. Siderodromophobia on väga lai mõiste, mis hõlmab kõiki hirme või foobiaid seotud rongide. Peamine tüüpi inimesed, et see foobia hõlmab peamiselt on hirm, et inimesed on kohta saada kukkus või ei ole kontrolli. Muud kui see, on ka teisi kardab, et saada käivitub siis, kui inimesed on rongis. Seal on hirm, et idu foobia, sotsiaalne foobia või isegi klaustrofoobia.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

 

Siderodromophobia: sümptomid

Siderodromophobia asub palju erinevaid foobiaid. Edasi, sõltuvalt sellest, kuidas raske seisund on. Võib olla sümptomid nagu südamepekslemine, higistamine, raputamine või seedetrakti sümptomid. Sest mõned inimesed, tingimused, võib alustada isegi ammu enne Rongisõit algab. See tegeleb peamiselt sellega, mida me teame, sest ennetav ärevus. Ettenägev ärevus võivad põhjustada hullem probleeme kui tegelik foobia ise. Enamiku ajast põhjusi hirm on seotud negatiivseid kogemusi, et isik on silmitsi, mis on kusagil seotud rongide. On vaja aru saada siin, et negatiivne kogemus mis on seotud meelt ei pea tingimata olema midagi, mis sinuga on juhtunud. See võib olla ka midagi, mis oleks võinud juhtuda teisele isikule või midagi, et me oleks võinud näha meie ümber kas isiklikult või andmekandja.

Münchenist Berliini rongid

Frankfurt Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Siderodromophobia: ravi

Päeva lõpuks, see ei ole oluline, et hirm on olemas; oluline on see, kuidas sa hakkama hirmu ja teha jõupingutusi, et vabaneda hirmust, mis on tehtud koht oma elu. Kõik foobiad, Siderodromophobia või a train foobia on väga kergesti ravitav ja on näidanud suurepärast edu määrad, kui töödeldud. Et vabaneda foobia, samme, mis tuleb võtta, kui esmalt tööd vabanedes negatiivseid mõtteid nii palju kui rongid on mures. Samuti, üksikisiku foobia on vaja töötada muutuva tema käitumist seotud rongide. Lõpus päeval oma midagi, mis on vastupidav ja võib olla fikseeritud läbi nõuetekohase hoolduse ja ravi.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

 

Jäta oma hirm maha ja Tellimus Rongid pileteid Salvesta Rong

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link selle blogi postitus, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fknowing-siderodromophobia%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)