Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 29/03/2020)

Kelionės gali būti terapinė kai; o pats gali sukelti fobijos daug kitiems. Žmonės, kurie mėgsta keliauti, tikriausiai net žiūri į savo traukinys sėdynė rezervavimas kelionės ir užtikrinti, kad jie keliauja.

 

 

Kas yra Siderodromophobia?

Dauguma keliautojų ieškoti internete už savo traukinių sėdynės metu; o kiti nori tiesiog vyksta su srauto ir turės savo traukinys sėdynė rezervavimas padaryta, kaip ir kada reikia, priklausomai nuo to, kur jie ketina Kitas. Taip pat yra fobijos, susijusios su traukinių, kad kai kurie žmonės kenčia nuo. Traukinių baimė yra žinomas kaip Siderodromophobia. Siderodromophobia yra labai plati sąvoka, kuri apima visas baimes ar baimes, susijusias su traukinių. Pagrindinis tipas žmonių, kurie tai fobija daugiausia apima yra baimė, kad žmonės turi gauti sudužo arba nėra kontroliuoti. Išskyrus tai, yra ir kitų baiminasi, kad gauti užfiksuojamas, kai žmonės ant traukinio. Nebus baiminasi, kad gemalo fobija, socialinės fobijos ar net Klaustrofobia.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

Siderodromofobija: simptomai

Siderodromophobia pagrįstas įvairiais fobijų. toliau, priklausomai nuo to, kaip sunkus sąlyga yra. Gali būti tokių simptomų kaip širdies plakimas, prakaitavimas, purtant arba virškinamojo trakto simptomai. Kai kuriems žmonėms, sąlygos gali pradėti net ilgai prieš traukiniu prasideda. Tai daugiausia susijęs su tuo, ką mes žinome, kaip išankstinis nerimas. Išankstinis nerimas gali sukelti blogiau problemų nei faktinis pati fobija. Dauguma laiko už baimės priežastys yra susiję su neigiamu patirties, kad asmuo, su kuria susiduria, kuris yra kažkur susijęs su traukinių. Yra poreikis suprasti čia, kad neigiamas patirtis kuri yra susijusi su jūsų protas nebūtinai turi būti kažkas, kad jums nutiko. Ji taip pat gali būti kažkas, kad galėjo atsitikti kitam asmeniui ar kažkas, kad mes galėjome matyti aplink mus asmeniškai arba ant žiniasklaida.

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Siderodromofobija: Gydymas

Dienos pabaigoje, tai nėra svarbu, kad baimė egzistuoja; svarbu tai, kaip jums susidoroti su baime, ir stengtis atsikratyti baimės, kad padarė vietą jūsų gyvenime. Iš visų fobijų, Siderodromophobia arba traukinys Fobija yra labai lengvai pagydomos ir parodė puikias sėkmės rodikliai, kai elgiamasi. Norėdami atsikratyti fobijos, žingsniai, kad reikia imtis, jei pirma dirbti atsikratyti neigiamų minčių, kiek traukinių yra susirūpinęs. Taip pat, individas su fobija reikės dirbti keičiant jo ar jos elgesį susijusios su traukinių. Pasibaigus dieną jo kažko pabaigoje, kuri yra patvari ir gali būti nustatyta per tinkamą priežiūrą ir gydymą.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

 

Palikite savo baimę atsilieka ir Užsakyti Traukiniai bilietus iš Išsaugoti traukinys

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fknowing-siderodromophobia%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)