Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 25/02/2022)

Tarkime, netrukus planuojate aplankyti Europos Sąjungą. Tuo atveju, yra keletas patarimų ir lemiamos kelionės informacija, kuri padės padaryti jūsų patirtį daug malonesnę. Galima pagalvoti, kad negali būti tikrai didelio skirtumo keliauti į Europą palyginti su bet kuria kita pasaulio vieta. dar, didžiuliame jo pratęsime, yra keletas teisinių dokumentų, kurių jums gali prireikti norint patekti į Europą kaip turistui. Taip pat, labai skirtingas klimatas, keistenybės, kultūrinės ypatybės yra nepamirštamos ten.

 

1. Kelionės po Europą: Griebkite pasą

Pasas yra pagrindinis rūpestis, nes tai bus jūsų pristatymo kortelė ir raktas į jūsų šalį. Pirmiausia pasirūpinsime pasu. Jūsų pirmenybės vyriausybė nustato, į kurias šalis galėsite patekti, neturėdami jokių specialių dokumentų. Visada geriausia patikrinti, ar jūsų kelionių metu jūsų šalies ir paskirties ambasados ​​palaikė diplomatinius santykius ar sutartį.. Dauguma Amerikos ir Pietryčių Azijos šalių turi nekontroliuojamą prieigą prie daugumos Europos šalių.

Tai pasakęs, jei taip nėra; gaukite teisinį kelionių patarėją, kuris galėtų jus padėti tvarkant jūsų kelionės leidimus. Jums taip pat gali prireikti sveikatos pažymėjimų ir tokių, kad jums būtų suteikta prieiga. Jei mėgstate vairuoti būdami užsienyje, jums taip pat reikės tarptautinio vairuotojo leidimo. Jei planuojate užsiimti verslu, kelionei gali reikėti daugybės kitų tarptautinių leidimų. Pagal kelionės tikslą reikalingus dokumentus galite patikrinti priimančiosios šalies vyriausybės svetainėje.

Lionas į Tulūzą su traukiniu

Paryžius į Tulūzą su traukiniu

Malonu Tulūzoje su traukiniu

Bordo į Tulūzą su traukiniu

 

Bring Valid Passport When Traveling In Europe

 

2. Išmokite atitinkamai pakuoti

Europa yra didelis ir įvairus žemynas, nuo saulėtų Andalūzijos paplūdimių Ispanijoje iki apsnigtos rytų Tundros. Labai svarbu pakuoti turint omenyje klimatą ir veiklą, kurią planuosite atlikti užsienyje. Nepamirškite, kad kraunatės ne iš savo šalies, nevartokite per daug ar mažai; tai praras mažiau laiko pasiimant drabužius, padės jums pakeliui į oro uostą, Ir netgi sutaupyti pinigų pateikė išvengiant antsvorio mokesčio. Geriausia organizuoti kelioninį krepšį ar lagaminą kariuomenės stiliumi, ridena kelnes, marškiniai, kojines, o apatinius kaip raguolius ir padėkite juos visus storus vienas prie kito. Taip išvengsite rūpesčių užlenkdami drabužius ir sutaupysite vietos, kad tilptumėte higienos priemones ar elektroniką. Šis patarimas taip pat naudingas, jei norite pasiimti drabužių, kuriuos įsigijote kelionėje. Dar vienas geras patarimas yra susidėti savo dovanai ar pirkinių daiktams papildomą krepšį.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Pack Accordingly When Traveling To Europe

 

3. Kelionės po Europą: Praneškite savo bankams, kad būsite užsienyje ir leisite pinigus

Prieš keletą metų įvykęs įsilaužimas į kreditines korteles bankus pernelyg atsargiai vertino riziką. Tai paskatino juos nustatyti blokavimo klausimą, pirmiausia paklauskite vėliau, kai pamatys kredito kortelę, kuri naudojama atsitiktinėje šalyje. Turite asmeniškai atvykti į savo banką arba jam paskambinti, nes kartais į internetinius pranešimus neatsižvelgiama. Taikant šią nuostatą bus išvengta kenksmingos ir nepatogios patirties perkant. Jei einate į banką, taip pat verta įsigyti vietinę valiutą ten esant. Absurdiškai didinami valiutų keitimo mokesčiai turistams daugumoje Europos parduotuvių ir keistis taškais.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Let Your Banks and credit card companies Know You Will Be Abroad And Spending

 

4. Kelionės po Europą: Apibendrinant

Jei vykstate į „Senąjį žemyną,“Nepamirškite atsinešti savo dokumentų ir sumokėti už bet kokius reikalingus tarptautinius leidimus. Tokie dokumentai yra būtini, jei planuojate aplankyti skirtingas šalis Europos teisės aktų. Jei planuojate kelionę, būtina turėti tarptautinį vairuotojo leidimą ir vengti užsakymų. Taip pat, Prisimink lengvai supakuokite ir atsižvelgti į klimatą ir veiklą, kurią patirsite užsienyje. Visada praneškite, kuriose šalyse planuojate išleisti pinigus ir keisite valiutas tik su įgaliotais subjektais. galiausiai, jūs bendraujate su skirtingais žmonėmis, maisto produktai, kultūros, nepamirškite linksmintis ir mėgautis patirtimi.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

 

Dabar jūs žinote viską, ką reikia žinoti, mes Išsaugoti traukinį, yra pasirengę padėti jums patenkinti visus kitus jūsų traukinio poreikius.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „Viskas, ką reikia žinoti apie keliones Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feverything-know-traveling-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)