Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 24/12/2021)

Individualios kelionės planavimas gali būti įtemptas net ir patyrusiam keliautojui, ypač kai reikia pasirinkti tinkamą lankytiną vietą ir tinkamas veiklas, kuriose būtų galima dalyvauti ten būnant. Bet svarbiausia, nes norite kuo geriau tai atrasti.

Būdamas vienas kelyje, galite bet kada apsilankyti ten, kur norite, neprivalant laikytis kažkieno grafiko. Taip pat, jūs galite mesti sau daugiau iššūkio būdami tarp visiškai nepažįstamų žmonių, o tai padidina jūsų pasitikėjimą savimi, ir žinoma, savęs augimas.

Tai buvo pasakyta, ar turite omenyje savo kelionės atradimo tikslą? Šiame straipsnyje pabrėžiama 7 smagiausių vietų aplankyti solo.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Vietos, kurias turėtumėte aplankyti savo savęs atradimo kelionėje: Australija

Australija yra svajonių vieta daugumai narų dėl jos nesibaigiančios nardymo galimybės tiek mėgėjams, tiek patyrusiems narams. Ir net jei nesate pasirengęs nardyti, gerai praleisite laiką atradę daugybę paslėptų lobių, kuriuos gali pasiūlyti šalis. Australijoje taip pat gyvena labiausiai išnykę ar nykstančių gyvūnų rūšių, taigi turėsite retą galimybę bendrauti su milijonais metų senumo fosilijomis netoliese.

Bet nė vienas iš minėtų faktų nėra pagrindinis faktassūnau, kodėl mes Australiją priskyrėme prie geriausių keliautojų kelionių vietų. Pagrindinės priežastys yra amžina šalies ramybė, patikimas viešasis transportas, ir pigių apgyvendinimo galimybių. Australijoje būsite labai saugus.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Self-Discovery Trip to Australia

 

2. Tailandas

Kultūra čia turtinga, o maistas - skanus, taigi turėsite daugybę su maistu ir kultūra susijusių dalykų, kuriuos galėsite ištirti ir sužinoti iš vietinių gyventojų, jei apskritai turėsite laiko. Apgyvendinimas ir transportas čia labai prieinami, jau nekalbant apie prieinamumą Bankokas yra iš visų pasaulio kampelių. Ir jei jūsų protas nerimauja ar nerimauja, visada galite užsukti į šventyklą ar meditacijos centrą ir medituoti.

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Briuselį su traukiniu

Amsterdamas - Briuselis su traukiniu

Paryžius į Briuselį su traukiniu

 

Solo trip to Thailand

 

3. Vietos, kurias turėtumėte aplankyti savo savęs atradimo kelionėje: Anglija

Porą metų atgal, Londonas buvo labiausiai pasaulyje lankomas solo turistų miestas. Jau vien tai turėtų jums pasakyti, kad tai yra saugi vieta, kai neturite kompanijos. Bakingemo rūmai šiuo metu yra didžiausia atrakcija pavieniams keliautojams, bet tai ne vienintelis Londone. Jei norite pamatyti daugumą lankytinų vietų per ribotą laiką, tiesiog prisijungti prie Londono nemokama ekskursija pėsčiomis kai kitą kartą lankysitės mieste.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Visit The Big Ben in London on your solo trip

 

4. Naujoji Zelandija

Ar jums patinka važinėti vien tik ilgus atstumus? Daugelis vienintelių keliautojų mėgsta Naująją Zelandiją vairavimo galimybes tai jiems pritaria. Viskas ko jums reikia - išsinuomoti kemperį ar paprastą automobilį ir nuvykti ten, kur keliai jus veda. Tai yra Graži šalis ištirti. Vietiniai gyventojai taip pat yra labai svetingi ir paslaugūs, kai tik norite pagalbos.

Florencija į Milaną Su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Milanas į Florenciją su traukiniu

Venecija į Milaną su traukiniu

 

Self discovery trip to New Zealand

 

5. Vietos, kurias turėtumėte aplankyti savo savęs atradimo kelionėje: Peru

Beveik kiekviena nauja jūsų aplankyta vieta yra ypatinga dėl tam tikrų priežasčių, tačiau Peru yra viena iš šalių, kuri tiesiog išsiskiria. Ši vieta nustebino tiek daug žmonių savo gamtos grožiu ir lobiais, kad žmonės negali jo paprasčiausiai gauti pakankamai. jos turtinga istorija, kalnai, tradicinė kultūra, kurios įdomios kiekvienam lankytojui. Taigi, patirti visus savo nacionalinius lobius, leiskis į Peru turą, ir susipažinti su šalimi.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

 

6. JAV

JAV yra įvairi, taigi niekada nesijausite ne savo vietoje, kad ir iš kur būtumėte. Šalis taip pat labai plati ir turi viską, ko reikia, kad tai būtų kalnai, parkai, Laukiniai gyvūnai, ar paplūdimiai. Kalbant apie paplūdimius, privalote aplankyti Floridą kitą kartą būdami JAV ir maudytis baltuose smėliuose. Be to, "Disney" gali būti puikiausia jūsų augimo kelionės kryptis, nes tai padės jums prisiminti savo vaikystę, ir šiokia tokia karčiai saldi nostalgija niekam niekada nepakenkė. Ir jei jums reikia ramybės laiko vienam, visada galite likti a atostogų nuoma atokiau nuo minios.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

New York is a perfect destination for solo travelers

 

7. Vietos, kurias turėtumėte aplankyti savo savęs atradimo kelionėje: Japonija

Japonija yra myliomis priekyje kitų šalių technologijų srityje. Jei esate technologijų futuristas ar investuotojas, tyrinėdamas verslo galimybes, kurias turi šis miestas, tikrai pralinksminsi. Šalyje taip pat gyvena gražios šventyklos, aukščiausios klasės viešbučiai, ir restoranai, taip pat geriausiai paslėpti Azijos gamtos lobiai. Kas daugiau, čia esančios efektyvios transporto sistemos pavers jūsų kelionę smagu ir be rūpesčių. Jei esate melomanas, galite atsinešti nešiojamąjį kompiuterį ir savo muzikos kūrimo programinė įranga kad įkvėpimas pasiektų jus ir galbūt sukurtų puikių garsų, simbolizuojančių jūsų vienišas keliones.

Miunchenas į Zalcburgą su traukiniu

Viena į Zalcburgą su traukiniu

Gracas į Zalcburgą su traukiniu

Lincas į Zalcburgą su traukiniu

 

Self discovery trip in Japan

8. Malaizija

Malaizijoje yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti ir išmokti, bet įdomiausias faktas apie šią Pietryčių Azijos šalį yra tas, kad didesnis gyventojų procentas kalba angliškai. Tai reiškia, kad vargu ar pasiklysite keliaujant čia solo. Šalyje yra paplūdimiai, kalnai, nardymo vietos, ir viskas, ko jums prireiks norint atsipalaiduoti ir patiems mėgautis gyvenimu.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Traveling solo to Malaysia

 

Apibendrinant

Kuprinės ir individualios kelionės tampa vis populiaresnės dėl lankstumo. Jūs elgiatės teisingai. Tiesiog nepamirškite turėti pakankamą biudžetą savo nakvynei, maistas, ir transporto poreikius, nes, norėdami mėgautis savęs atradimu, turite būti savarankiški.

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums suplanuoti įdomias vietas, kurias turėtumėte aplankyti savo savęs atradimo kelionėje traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Įdomios lankytinos vietos savęs atradimo kelionėje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Ffun-places-visit-self-discovery-trip%2F– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)