Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 24/12/2021)

Üksikreisi planeerimine võib olla kogenud reisija jaoks kirglik, eriti mis puudutab õige külastatava sihtkoha valimist ja õigeid tegevusi, millest seal viibides osa võtta. Kuid mis kõige tähtsam, sest soovite enda avastamiseks parimat kasutada.

Üksinda teel olles saate igal ajal külastada, kuhu soovite, kellegi teise ajakavale vastamata. Samuti, võite ennast rohkem proovile panna, olles täiesti võõraste seas, mis suurendab teie enesekindlust, ja muidugi, enesekasv.

Seda on öeldud, kas sul on eneseleidmise reisi jaoks sihtkohta silmas peetud?? See artikkel tõstab esile 7 lõbusamaid kohti, kus soolot külastada.

 

1. Kohad, mida oma avastamisreisil külastada: Austraalia

Austraalia on enamiku sukeldujate unistuste sihtkoht selle tõttu lõputud sukeldumisvõimalused nii harrastajatele kui ka kogenud sukeldujatele. Ja isegi kui te pole sukeldumiseks valmis, teil on hea aeg avastada palju peidetud aardeid, mida riik pakub. Austraalias elab ka kõige väljasurnud või ohustatud loomaliigid, nii et teil on haruldane võimalus suhelda läheduses asuvate miljoniaastaste fossiilidega.

Kuid ükski mainitud faktidest pole peaminepoeg, miks oleme seadnud Austraalia üksikreisijate peamiseks sihtkohaks. Peamised põhjused on riigi igavene rahu, usaldusväärne ühistransport, ja odavaid majutusvõimalusi. Austraalias on teil väga turvaline.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Self-Discovery Trip to Australia

 

2. Tai

Siinne kultuur on rikkalik ja toit on maitsev, nii et teil on kohalikelt elanikelt palju toitu ja kultuuriga seotud asju, mida uurida ja õppida, kui teil on üldse aega varuda. Majutus ja transport on siin väga taskukohased, rääkimata sellest, kui ligipääsetav Bangkok on igast maakera nurgast. Ja kui teie meel on ärev või murelik, võite alati hüpata templisse või meditatsioonikeskusesse ja mediteerida.

Luksemburgist Brüsselisse Rongiga

Antwerpenist Brüsselisse rongiga

Amsterdamist Brüsselisse rongiga

Pariisist Brüsselisse rongiga

 

Solo trip to Thailand

 

3. Kohad, mida oma avastamisreisil külastada: Inglismaa

Paar aastat tagasi, London oli üksikturistide poolt maailmas kõige sagedamini külastatav linn. Juba see peaks teile ütlema, et see on turvaline koht, kui teil pole seltskonda. Buckinghami palee on praegu üksikreisijate jaoks suurim vaatamisväärsus, kuid see pole ainus Londonis. Kui soovite piiratud aja jooksul näha kõige rohkem vaatamisväärsusi, lihtsalt liitu Londoniga tasuta jalgsiekskursioon kui järgmisel korral linna külastate.

Amsterdamist Londoni rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Visit The Big Ben in London on your solo trip

 

4. Uus-Meremaa

Kas teile meeldib pikki vahemaid üksi sõita? Paljud ainus reisijad armastavad Uus-Meremaad sõiduvõimalused see vastab neile. Vaja on vaid rentida matkaauto või tavaline auto ja minna sinna, kuhu teed viivad. See on ilus riik uurida. Kohalikud on ka väga vastutulelikud ja abivalmid alati, kui soovite abi.

Firenze Milaanosse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Milano Firenzesse rongiga

Veneetsiast Milaanosse rongiga

 

Self discovery trip to New Zealand

 

5. Kohad, mida oma avastamisreisil külastada: Peruu

Peaaegu iga uus koht, kus teie külastus on eriline teatud põhjustel, kuid Peruu on üks riikidest, mis lihtsalt silma paistab. See koht on hämmastanud nii paljusid inimesi oma looduslike ilude ja aardetega, et inimesed ei saa sellest lihtsalt piisavalt. selle rikas ajalugu, mäed, ja traditsiooniline kultuur, mis on huvitavad igale külastajale. seega, kogeda kõiki oma rahvuslikke aardeid, võta Peruu tuur, ja tutvuda riigiga.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

 

6. USA

USA on mitmekesine, nii et te ei tunne end kunagi kohatuna, olenemata sellest, kust tulete. Riik on ka väga suur ja seal on kõik vajalik mägedeks, pargid, metsloomad, või rannad. Rääkides randadest, peate järgmisel korral USA-s külastama Floridat ja ujuma valgel liival. Lisaks, Disney võib olla teie isekasvuteekonna jaoks ideaalne sihtkoht, kuna see viib teid tagasi oma lapsepõlve meenutama, ja natuke mõrkjasmagus nostalgia ei teinud kunagi kellelegi haiget. Ja kui teil on vaja mõnda vaikset aega üksi, võite alati jääda a puhkuse rent rahvamassidest eemal.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

New York is a perfect destination for solo travelers

 

7. Kohad, mida oma avastamisreisil külastada: Jaapan

Jaapan on teistest riikidest tehnoloogia osas miili ees. Kui olete tehniline futurist või investor, selle linna ärivõimaluste uurimine rõõmustab teid kindlasti. Riik on ka koduks ilusad templid, tipptasemel hotellid, ja restoranid, samuti Aasia parimad varjatud looduslikud aarded. Mis veel, siinsed tõhusad transpordisüsteemid muudavad teie üksikreisi lõbusaks ja probleemideta. Kui olete melomaan, võite tuua oma sülearvuti ja oma muusika loomise tarkvara lasta inspiratsioonil end tabada ja võib-olla tekitada mõnusaid helisid, mis sümboliseerivad teie üksildaseid reise.

Münchenist Salzburgi Rongiga

Viinist Salzburgi Rongiga

Graz Salzburgi Rongiga

Linz Salzburgi rongiga

 

Self discovery trip in Japan

8. Malaisia

Malaisias on palju asju, mida teha ja õppida, kuid selle Kagu-Aasia riigi kõige huvitavam fakt on see, et suurem osa elanikkonnast räägib inglise keelt. See tähendab, et vaevalt te eksite siin soolo reisides. Riigil on rannad, mäed, sukeldumiskohad, ja kõike, mida vajate lõõgastumiseks ja omaette elu nautimiseks.

Dusseldorfist Münchenisse Rongiga

Dresdenist Münchenisse Rongiga

Nürnberg Münchenisse Rongiga

Bonn Münchenisse rongiga

 

Traveling solo to Malaysia

 

Kokkuvõtteks

Seljakotiga sõitmine ja üksikreisimine on päevast päeva populaarseks muutumas paindlikkuse tõttu. Teete õiget asja. Pidage meeles, et teil on oma majutuse jaoks piisav eelarve, toit, ja transpordivajadused, sest kui soovite oma avastamise reisimist nautida, peate olema iseseisev.

 

siin Salvesta rong, aitame meeleldi rongiga planeerida oma lõbusaid kohti, mida oma avastamisreisil külastada.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “Lõbusad kohad, mida soovite oma avastamisreisil külastada”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Ffun-places-visit-self-discovery-trip%2F– (Kerige natuke näha Manustuskood)