זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 13/05/2022)

טיולים הם דרך נפלאה לגלות תרבויות, מקומות, ואנשים. כשאנחנו מטיילים אנחנו לומדים כל כך הרבה שלפעמים זה נראה בלתי אפשרי לזכור את כל המקומות והדברים הנהדרים שעשינו. למרות זאת, אלה 10 דרכים לתעד זיכרונות נסיעות יגרמו לזיכרונות שלך לחיות לנצח, בלב שלך, ובית. מסקראפ ועד מדיה חברתית, יש דרך מדהימה לכל מטייל לחיות מחדש את הרגעים מתי שתרצה.

 

1. דרכים לתעד זיכרונות מסע: יומן טיולים

כותבת אנקדוטות קטנות ממך טיול ברחבי איטליה, או גן בירה בפראג, זוכר את האופן שבו השמש זרחה באותו יום, או הטעם של הבירה כי הדברים הקטנים הם שהופכים את הטיול לבלתי נשכח. ניהול יומן טיולים הוא דרך מצוינת לתעד את זיכרונות הטיולים שלך.

כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים. כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, להיות מסוגל לתעד הכל כשזה קורה אם יש נטייה לשכוח שמות של מקומות, ואנשים, אירועים. כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים, כתיבה יומיומית ביומן הטיולים.

דיז'ון לרכבות פרובנס

פריז לרכבות פרובנס

ליון לרכבות פרובנס

מרסיי לרכבות פרובנס

 

Document Your Travel Memories In A Travel Journal

 

2. צור ספר שאוטות נסיעות

מערבבים תמונות, קלפים, מפות, או גלויות לתוך אלבום היא דרך מהנה לתעד זיכרונות מסע. יתר על כך, אם אתה א אדם יצירתי, אז סביר להניח שתיצור ספר אלבום מדהים. בדרך דומה, ה מקומות בלתי נשכחים אנו מבקרים מעשירים את חיינו ומוסיפים רבדים לזהותנו כאנשים, ומטיילים, וכך גם השכבות שתוסיף לאלבום. שכבות של מדבקות, פיסות נייר, תמונות, וזיכרונות כתובים, יוסיף לאדם שאתה, והעולם הפנימי שלך.

בנוסף, ספרי אלבום הם דרך נפלאה לחלוק את הנסיעות שלך עם חברים ובני משפחה. הסיפורים מהמסעות שלך מתעוררים לחיים באלבום, חלונות לנופים, תַרְבּוּת, קהילות, ורגעים, ללבוש חיים צבעוניים, ויכול להפוך אלבום להרפתקה, מִסתוֹרִין, וספר מרתק להביא את המקומות לאנשים שלא טיילו שם.

מילאן רכבות נאפולי

פירנצה לרכבות נאפולי

ונציה לרכבות נאפולי

פיזה לרכבות נאפולי

 

A Travel Scrap Book

 

3. עצב את אלבום התמונות שלך

כתיבה יכולה להיות מאתגרת עבור אנשים מסוימים; למצוא את המילים הנכונות, או היכולת לעצור במהלך המסע לכתיבה. למרות זאת, צילום תמונות קל, מָהִיר, וכיף לעשות בטיולים. לָכֵן, אלבום תמונות הוא דרך נהדרת לתעד זיכרונות מסע.

בקליק אחד אתה לוכד את היופי של חוף באירלנד או טוסקנה בשקיעה. לאחר מכן, אתה יכול לבחור את התמונות המיוחדות ביותר, ולאסוף אותם באלבום דיגיטלי, עם הערות קטנות, תאריכים, ותזכורות קטנות שיעזרו לך לשתף את סיפור הטיול שלך. יתר על כך, אלבום תמונות לא תופס יותר מדי מקום לאחסון, ואתה יכול להניח אותו על שולחן הקפה, או צור מדף ייחודי לכל אלבומי תמונות הנסיעות שלך.

אמסטרדם לרכבות בלונדון

פריז לרכבות בלונדון

ברלין ברכבות בלונדון

בבריסל כדי רכבות בלונדון

 

Design Your Photo Album

 

4. דרכים לתעד זיכרונות מסע: איורים

יושבים בגני ורסאי או נהנים נופים של חוף אמלפי – 2 מהמקומות הכי יוצאי דופן באירופה, אתה מקבל דחף פתאומי ללכוד את המראה המקסים. לכן, ברגעים כאלה, אתה יכול להוציא מחברת כיס ולהתחיל לשרבט את הרגעים והמקומות שלפניך.

בעוד שרבוט נשמע כמו דרך מאוד יצירתית לתעד את זיכרונות הטיולים שלך, זה לא בהכרח דורש ממך כישרון לציור או איור. יתר על כך, האיורים שלך לא צריכים להיות באותה רמה כמו של מונה. מכיוון שהדבר החשוב ביותר בהמחשת זיכרונות מסע הוא שהם אישיים, וקבלו מדף מלא במסעות משלכם הממחישים לזכור את הנסיעות המדהימות ברחבי אירופה.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

Document Your Travel Memories In Illustrations

 

5. אסוף והצגת גלויות

תלו אותם על המקרר, לעשות קולאז' לסלון, או קיר השראה, גלויות הן מזכרות נהדרות. בנוסף, גלויות הן אחת הדרכים המובילות לתעד זיכרונות מסע, קלים להשגה, ודורשים אפס מאמץ מצדך. נמכר בכל חנות מתנות, ושוק רחוב, גלויות הן מזכרת פופולרית, לזכור את הטיול.

נאנט לרכבות בורדו

פריז לרכבות בורדו

ליון לרכבות בורדו

מרסיי לרכבות בורדו

 

Collect And Display Postcards

 

6. דרכים לתעד זיכרונות מסע: בלוגים

ניהול בלוג וידאו, או במילים אחרות, בלוגים הם דרך מדהימה לתעד זיכרונות מסע, להחזיק מעמד לכל החיים. תפוס מצלמה, או טלפון עם מצלמה מהשורה הראשונה, וצור חשבון YouTube כדי להעלות את סרטוני הטיולים שלך, וההרפתקאות שלך יחיו לנצח. בלוגים מאפשרים לך לבחור את הפריימים הטובים ביותר, לספר את הסיפורים, ותעדו את הרגעים - מנקודת המבט שלכם.

יתר על כך, בלוגים הם דרך נפלאה לשתף מקומות עם העולם. קוֹדֶם כֹּל, בלוגים הם אישיים ואינם נושאים אג'נדה שיווקית נסתרת. שנית, בלוגים מראה לאנשים את העובדות והאנקדוטות הפחות מוכרות מאחורי מקומות פופולריים ברחבי העולם. לכן, בלוגים הוא כלי נהדר ידידותי לסביבה, המאפשר לך לשתף בסיפורים של תרבות מסוימת, בחינם, וסדר היום, עם עולם של מטיילים.

 

 

7. בלוגים

צורה נוספת של בלוגים והצורה הדיגיטלית של יומן טיולים היא בלוגים. מספר הבלוגים החיים היום יוצא מן הכלל, כך שתוכל למצוא דוגמאות רבות לבלוגי טיולים באינטרנט אם אינך בטוח איך לפתוח בלוג טיולים משלך. בְּקִצוּר נִמרָץ, אתה יכול בקלות לפתוח בלוג משלך בוורדפרס, להעלות תמונות מסע, מסלולי טיול, מחשבות, ועוד.

ההבדל העיקרי בין בלוגים ליומן טיולים הוא שבלוג הוא מדיום מקוון, וזמין לכל העולם באינטרנט. המחשבות האישיות שלך יכולות להפוך לוויראליות, ויש להם עוקבים רבים, שישמחו לקרוא ולקבל השראה מזיכרונות הטיולים שלכם.

לוקסמבורג לרכבות בבריסל

אנטוורפן לרכבות בבריסל

אמסטרדם לרכבות בבריסל

פריז לרכבות בבריסל

Working On Your Laptop On A train

 

8. דרכים לתעד זיכרונות מסע: אינסטגרם

המדיה החזקה ביותר בעולם המודרני היא המדיה החברתית, ואם לדייק יותר, אינסטגרם. היום, אתה יכול להעלות כל מידע שאתה רוצה על כל מקום בעולם, באינסטגרם. יתר על כך, בלוגרי טיולים ומשפיעני טיולים’ הדרך הטובה ביותר לתעד זיכרונות מסע היא באמצעות העלאת סיפורים, סלילים, ופוסטים לאינסטגרם.

לָכֵן, צרו לעצמכם עמוד אינסטגרם צבעוני ומהנה, כדי לתעד את הנסיעות שלך, וזיכרונות יקרים. רק תארו לעצמכם כמה יפה זה יהיה להסתכל בעמוד הצבעוני, צופה בכל הסרטונים הקצרים, ותמונות שצילמת במהלך הטיול שלך, בחודשים, ואפילו שנים שיבואו אחרי מסעותיך.

Interlaken אל רכבות בציריך

לוצרן לרכבות ציריך

ברן לרכבות ציריך

ז'נבה לרכבות ציריך

 

Document Your Travel Memories On Instagram

 

9. צור תיבת זכרונות

מפות, גלויות, וכרטיסים למוזיאון הם רק חלק מהדברים שחלקנו אוהבים לשמור מנסיעותינו הרבות ברחבי העולם. זה מדהים איך פיסת נייר קטנה או כרטיס יכול להחזיר אותך קילומטרים אחורה, לתרבות אחרת, פִּי, ורגעים. לכן, במקום שכל הזכרונות היפים האלה יאבדו בתרמיל, או ארנק, יצירת תיבת זיכרונות היא דרך נהדרת לתעד את כל זיכרונות הטיולים הללו, ולשמור עליהם מפגיעה.

לדוגמה, אתה יכול לקחת קופסת נעליים ישנה, לקשט אותו, הכניסו את כל זיכרונות הטיולים שלכם בפנים, ואז להציג אותם על מדף. רעיון נוסף לקופסת זיכרונות הוא יצירת קופסה מעץ ממוחזר, אז זה גם ידידותי לסביבה וגם יצירתי. כך או כך, תיבת זיכרונות היא אחת מהן 10 דרכים מיוחדות לתיעוד זיכרונות מסע.

זלצבורג לרכבות וינה

מינכן לרכבות וינה

גראץ לרכבות וינה

פראג לרכבות וינה

 

Memories Box

 

10. אפליקציית מסלול טיול טיולים

מסע בהולנד סטארט - אפ Polarsteps היא דוגמה אחת לאופן שבו אתה יכול לתעד זיכרונות מסע בעולם הטכנולוגי המהיר בו אנו חיים. אפליקציית Polarsteps מאפשרת מעקב אחר הצעדים שלך, מחשבות, רעיונות, מקומות שבהם ביקר, ועוד הרבה יותר מהנוחות של הטלפון שלך, בלחיצה אחת. תוצאה מדהימה אחת של מעקב אחר הטיול שלך היא אלבום תמונות נסיעות מדהים, בסוף, עוצב ונעשה על ידך, מהרגעים האהובים עליך.

להסיק, מגוון הדרכים לתעד את זיכרונות הטיולים שלך, מהשלב הראשון הוא אינסופי. מאפליקציות ועד ליומני הנסיעות הישנים והטובים, אתה יכול לבחור כל אחד מאלה 10 דרכים שהוזכרו לעיל, לתעד, לַחֲלוֹק, ולחיות מחדש את הטיולים המדהימים שלך ברחבי העולם.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

אנחנו ב שמור רכבת ישמח לעזור לך לתכנן טיול בלתי נשכח ברחבי אירופה, שבו תוכל ליצור זיכרונות לכל החיים.

 

 

האם אתה רוצה להטביע את הפוסט בבלוג שלנו "10 דרכים לתעד זיכרונות מסע"לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhe%2Fways-document-travel-memories%2F – (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / es לשפות / fr או / de ועוד שפות.