זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 27/08/2021)

ה מזג אוויר חם לא נגמר עדיין. יש עדיין זמן סיבה טובה לבקר בדרום איטליה החודש! יש בדרום איטליה כמה הנפקות מדהימות. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה כוללים; מותח יפה של קו החוף הדרמטי, תמונת חופים מושלמים, איי חוף מקסימים, ושפע של ערים ועיירות היסטוריות. זה היה קשה לצמצם הרשימה שלנו עד עתה 10, אבל הנה 10 המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה.

 

1. חוף אמאלפי

Amalfi coast is awesome
מהו טיול לאיטליה ללא ביקור חוף אמאלפי? האזור המסוים הזה של דרום איטליה הוא אחד הכי יפה בעולם הנודע! מתיחה מנאפולי סלרנו, הצעות חוף אמלפי דרמטי את הנוף, עיירות מדהימות כי לחבק ההרים, וכמה אתרים היסטוריים מעניינים.

אזור מוגן זה תכונות מסוימות בערי החוף אידילי כגון אמלפי, ארקי, קטינים, ופוזיטאנו - בעיירות אלה יש סדרה של בתים רב צבעוניים שמתייצבים כנגד גבעות ולספק הזדמנויות צילום מושלמות לתמונות.

יתר על כן, אתרים כמו וילה Rufolo ב רבלו לספק נופים ללא תחרות מעבר לים התיכון.

מילאן רכבות גנואה

רומא ל רכבות גנואה

פירנצה לרכבות גנואה

ונציה לרכבות גנואה

 

2. סורנטו

Sorrento could be the first on Best Places to visit in South Italy

יש סורנטו הוא הנוחיות כי תיירים למצוא נחמה וכן עתיקות ייחודיות גבוה יותר בסוף למכירה בעיר העתיקה. מעבורת עוזבת מכאן אל האי קאפרי, וזה קפיצות נהדרות את הנקודה עבור פומפיי. למרות זאת, סורנטו ידועה גם בזכותה מטבח גורמה מעולה, דירות צוק מדהימות (למרות שאין חופים), ונופים מרהיבים של הר הגעש וזוב.

בולוניה לרכבות פומפיי

פומפיי לרכבות תחתונות נוסר

רכבות אל סלרנו נוסרה אינפריורה

רכבות אל סלרנו Mercato San Severino

 

3. Maratea

Maratea by the beach

 

העיר מימי הביניים זה ממוקם לאורך החוף הסלעי של הים התיכון. הנמל המפואר שלה הוא אחד hotspots העליון באיטליה. אם אתה רוצה להישאר כאן במשך הקיץ ייתכן שיהיה צורך להזמין זמן רב מראש כדי להבטיח במלון שבחר כחדרים להזמין מהר. ככל שאנו מתקרבים לסוף העונה החמה, אולי יש לך קצת מזל עם הזמנות של הרגע האחרון!

סלרנו לרכבות Maratea

בארי לרכבות Maratea

נאפולי לרכבות Maratea

רכבות כוח כדי Maratea

 

4. פאסטום

קצת היסטוריה המגניבה, Paestum היא עיירה על אדמת איטליה, אבל זה נוסד על ידי היוונים הקדמונים כשהיו בשליטה של ​​חלק זה של איטליה! אז זה היה ידוע בתור פוסדוניה אחרי האלוהים של הים.

הארכיטקטורה היוונית לבד שווה ביקור כדי להיות בטוח לשים את זה לתוך המסלול שלך בנוסף לביקור בשלושת המקדשים היוונים השמורים היטב שעליכם לראות. המבוגר שבהם נבנה על 550BC (לתת או לקחת שנה) והוא מקדש הרה וזה מדהים.

סלרנו לרכבות Paestum

נאפולי לרכבות Paestum

פומפיי לרכבות Paestum

כוח לרכבות Paestum

 

 

5. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה: נאפולי

Naples is on 10 Best Places To Visit In South Italy

 

נאפולי, או Napoli, תלוי באיזו שפה, היא העיר השלישית בגודלה באיטליה. למען הכנות, יש כמה דעות מאוד מנוגדות על חלק זה של דרום איטליה. לחלקם, זה ענק, מלוכלך, פושע, ומתפרק, לאחרים זה עצבני אטמוספרי. לא משנה מה המכות השיער שלך בחזרה, אנו לנחש? דבר אחד בטוח אם כי. יש בעיר דרום החוף זה אישיות משלה!

רב אהוב מזונות איטלקים מקורו נאפולי וסביבתו
בתחומים כמו פיצה, ספגטי. מאכלים אלה נלקחים ברצינות פה בדרך כלל כוללים טרי, מקומי מרכיבים גדלו. אטרקציות תיירותיות בנאפולי כולל ענק טירה מימי הביניים, New Castle, כמו גם את המבצר החופי קסטל דל אובו. העיר נמצאת גם ליד וזוב, הר הגעש הפעיל היחיד ביבשת האירופית.

מילאן רכבות נאפולי

פירנצה לרכבות נאפולי

ונציה לרכבות נאפולי

פיזה לרכבות נאפולי

 

6. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה: אלברובלו

Alberobello houses style

עיירת אלברובלו היא ייחודית בכך שהוא מהווה הדוגמא והשמורה ביותר של אדריכלות טרולי ניתן למצוא בכל איטליה (גם, כך נאמר לי).

בתים שנבנו בסגנון טרולי מבוצעים עם גגות אבן בצורת חרוט ללא שימוש מרגמה (למרות, אני לא בונה כל כך לא לצטט אותי על זה). הבתים העתיקים מהמאה ה -14 וה לגמרי מדהים, מה שהופך אותו לאחד החובה לראות ערים יפות בדרום איטליה לבקר.

נאפולי לרכבות Maratea

נאפולי לרכבות מונופולים

בארי לרכבות Fasano

טראנטו לרכבות Fasano

 

7. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה: טרופאה

Tropea is the less known place in 10 Best Places To Visit In South Italy

תראה, אני מזהיר אותך מראש. הזדמנויות התמונה במקום זה הן לא שפויות. תיזהר שאתה לא להחמיץ את הדבר האמיתי! ה עיירה עתיקה ויפה של טרופאה שוכן על גבי כמה צוקים טהורים ומעבר לכביש חוף חולי צר, הוא אמר כבר נוסד על ידי הרקולס עצם.

אם אתה סיור, יש שני כנסיות מדהימות ב טרופאה מדי, סנטה מריה דל איזולה היא כנסייה מימי הביניים שנבנתה על אי למרות ששנים של סחף הביאו ליצירת גשר יבשתי בין האי ליבשת.. השני הוא הקתדרלה; יש לו שתי פצצות שלא התפוצצו משנת WW2 יושב ממש מחוץ לדלת הכנסייה. המקומיים מאמינים הבניין היה מוגן על ידי הקדוש הפטרון כך הִזַהֵר!

הכנסיות לבד לעשות זאת באחת העיירות היפות ביותר בדרום איטליה. אתה תאהב את זה!

מרינה ויבו לרכבות טרופאה

קאטאנזארו לרכבות טרופאה

Cosenza לרכבות טרופאה

Lamezia Terme לרכבות טרופאה

 

8. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה: מִכְנָסֵי קַפּרִי

Capri is one the list of Best Places To Visit In South Italy

מבחינה טכנית אי קטן, יש קאפרי עיר מדהימה ומרינה כי אתה צריך לחקור. האי כולו הוא עשיר בהיסטוריה ומיתולוגיה נקודה אחת יפה אתה צריך לבקר כאשר באזור.

אם אתם מחפשים דברים לראות, הבית של הקיסר הרומי טיבריוס (וילה Jovis) עדיין הוא אחד המקומות המרכזיים לראות באי וכך גם הכחול גרוטו. מערת החוף היא רק נגישה באמצעות סירה ורק כאשר יש גאות חיובית (כדי להיות מוכן ביטולים).

רג'יו אמיליה לרכבות פירנצה

גנואה לרכבות פירנצה

ססטרי לבנטה לרכבות רומא

פארמה לרכבות פירנצה

 

9. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה: פומפיי הרקולנאום

Pompeii and Herculaneum Historic Site

פומפיי ובהרקולנאום היו שתי עיירות וכפרים רומים כי נמחקו כאשר הר געש וזוב מתפרץ כל הדרך חזרה 79 לספירה.

אולי המפורסם ביותר של השניים היא העיר פומפיי, שבו אתה יכול עכשיו להסתובב בחופשיות כאשר אתם נמצאים באזור. נורא 3,000 אנשים נספו בעיר, אבל האפר החם הונצח החורבות לתוך מה שהוא היום. ראו הוזהרתם, זה יכול לקבל די עסוק כאן, כך לתכנן בהתאם ולזכור שאולי יש לך לתור עבור כרטיס כניסה.

אה, גם בעיירה הסמוכה הרקולנאום קטנה והיה מחוז עשיר ונותנת דוגמא לאופן שבו הרומאי העשיר פעם חי. הקפד לבקר האזור הארכיאולוגי הרקולנאום אם אתה חובב היסטוריה!

טורה דל יווני רכבות פומפיי

נאפולי לרכבות פומפיי

סלרנו לרכבות פומפיי

בארי לרכבות פומפיי

 

10. המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה: איי Aeolian

Aeolian Islands Italy


אחרון ברשימה שלנו של Best מקומות לבקר בדרום איטליה. איי הליפאריים! הם ידועים בתור הוואי של איטליה. זוהי שרשרת האיים שמצפון לסיציליה, וזה טיפשי מדהים. מדהים ככל שזה עשוי להיות, כמעט אף אחד לא יודע על זה. אבל אלה אשר עושים כל הזמן חוזר. כי הם יודעים שהם יקבלו את המקום כולו לעצמם.

השכרת קטנועים לרכוס סביב חופים שחורים יפים. Aperitivo השקיעה Pollara. שיט ברחבי האיים שמסביב של סטרומבולי, Panarea, ו ליפארי. קבלת המהביל עם ספא מי גופרית ב Vulcano. הוויברציות היוונית (לא מפתיע - האיים היו שם Aeolus, האלוהים של רוחות, על ידי מתנחל יווני). המלח נשחק בתים שגלשו אל החוף. ולהרגיש כאילו אתה נמצא על סוד גדול שאתה רק רוצה לחלוק עם יקיריך!

נאפולי לרכבות סלרנו

נאפולי לרכבות מילאנו

רומא ל רכבות נאפולי

בארי לרכבות סלרנו


טיפ אינסיידר: לנסוע כאן בין הפסחא-אוקטובר הספר מראש אם אתם רוצים לבקר באוגוסט!

 

מוכן לארוז את המזוודות לטיול בדרום איטליה? ואז להזמין כרטיס הרכבת שלך עם שמור רכבת תוך דקות. ללא עמלות נוספות, בלי בלגן, רק כיף!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “10 המקומות הטובים ביותר לבקר בדרום איטליה” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-visit-south-italy%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / fr ל / דה או / זה ושפות נוספות.