Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 08/10/2021)

Podróż pociągiem może być jednym z najbardziej relaksujących i przyjemny sposób, aby ominąć. Trzeba wiedzieć, jak zrobić najlepsze z Twoja podróż i być inteligentnym. Będąc dobrze zorganizowane i wiedząc, co właśnie przechodzi długą drogę w kierunku dokonywania pociąg podróż była kulminacyjnym wakacje lub przygoda. Spójrz na te najlepsze 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta. Bądź przygotowany na kolejną podróż.

 

Szczyt 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta – WSKAZÓWKA PIERWSZA: Kup swój bilet z wyprzedzeniem

Szczyt 1 od początku 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta, Upewnij się, aby zaplanować podróż i kupić bilety na pociąg z góry aby upewnić się w pociągach, które chcesz. Pamiętaj, aby poprosić o wszelkich specjalności lub rabatów, które mogą być dostępne dla Ciebie. Kto nie miłuje, oszczędzając trochę gotówki! Będziesz w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy wydać na inne części podróży.

Milan Pociągi Neapol

Florencja pociągom Neapol

Bari do Neapolu Trains

Rzym pociągom Neapol

 

Dworzec Kobieta - Szczyt 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta
Kobieta na stacji kolejowej

WSKAZÓWKA DRUGA: Stow bagaż

Najlepszym Easy Porady dla pociągu jest to, że nie zawsze trzeba by sprawdzić torby i jeśli mają rozsądny rozmiar, możesz również umieścić je w stelażu nad siedzeniem lub wcisnąć je w trójkątną przestrzeń między siedzeniami plecami do pleców. W ten sposób masz walizki blisko was w każdej chwili.

Messina Pociągi Palermo

Pociągi Syracuse do Palermo

Sycylia pociągom Palermo

Catania pociągom Palermo

 

PORADA TRZECIA: Be Smart Z torby

Nie mówimy, że każdy pociąg ma złodzieja gotowy rzucić się na pierwszym przypadkiem oni dostać, ale raczej na bezpieczna strona. Bądźcie czujni, jeśli chodzi o torby. Przechowywanie ich wiedzę, a nie na końcu wagonu. Jeśli masz plecak można również przypiąć pasy do bagażnika być bardzo bezpieczne.

Milan Pociągi Turyn

Jezioro Como pociągom Turyn

Genua pociągom Turyn

Parma pociągom Turyn

 

 

WSKAZÓWKA CZWARTA: Znajdź swoje miejsce

Jeśli użyto nasze wcześniejsze prostych wskazówek na podróż pociągiem i mieć zarezerwowane miejsce Ci są klasyfikowane. Możesz iść prosto do miejsca. Jeśli nie, zapraszamy do wystąpienia o bezwarunkowe siedzenia. Jeśli nie ma wielu z nich dostępny, sprawdzić znaczniki zaznaczenia zamieszczone powyżej foteli lub drzwi przedziału. Znaczniki pokazują odcinek drogi, że siedzenie jest zarezerwowany dla. Pokazują one także, jeśli wysiąść przed właściciel nawet wsiada jesteś wolny, aby przyjąć, że siedzenie.

Milan Pociągi Wenecji

Padwa pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

WSKAZÓWKA PIĄTA: Użyj Train czas mądrze

Skorzystaj z okazji, aby wykorzystać czas spędzony w podróży pociągiem, aby dostać się zorganizowane. Można planować następnego miejsca. Wykorzystaj ten czas, aby przeczytać poradnik, sprawdzić kierunki do następnego miejsca. Przejść przez swoich zdjęć, organizować swoje plecak, dwukrotnie sprawdzić swoje połączenie lub zakończyć wszelkie inne zadania musisz natomiast masz czas. Jeśli podróż jest dłuższa jest też ładny okazja do podjęcia w niektóre z atrakcji.

Z lotniska w Lyonie do Nicei pociągiem

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

 

WSKAZÓWKA SZÓSTA: Użyj łazienkach w pociągu

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, spróbuj skorzystać z tych łatwych wskazówek dotyczących pociągu i korzystaj z łazienek w pociągu, zamiast korzystać z tych na stacji. Toalety kolejowe znajdują się zwykle na końcu samochody i często są znacznie czystsze niż toalety na stacjach, jak również jako wolny.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Wenecja pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

Dziewczyny kolejowe robienia zdjęć - Szczyt 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta

WSKAZÓWKA SIÓDMA: Rozmawiać z mieszkańcami i innych podróżnych

Wskazówka 7 z naszej Góra 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta, Jaki jest lepszy sposób na poznanie miasta lub kraju, niż rozmawiając z niektórych swoich miejscowi, lub innych podróżnych, którzy mogli być na miejscu idziesz? Będą one w stanie powiedzieć wam tajniki twoich przeznaczenie i doradzić, co robić i czego nie robić. Spróbuj rozbijania lodu, zadając pytanie, oferując słodycze, lub pokazanie czegoś ze swojego rodzinnego miasta.

Milan Pociągi Levanto

Milan Pociągi La Spezia

Siena pociągom La Spezia

Siena pociągom Levanto

 

WSKAZÓWKA ÓSMA: Zapakuj przekąskę

Podróżowanie jest głodny praca a może chcesz pakować coś na przekąskę, gdy jesteś w pociągu. Można zaopatrzyć się w swoich ulubionych potraw w lokalnym supermarkecie lub delikatesach lub odwiedzić piwnica na wino Zanim wskoczyć na pociąg; większość stacja kolejowa posiadać co najmniej jeden z nich. ten jedzenie oferowane w pociągach często jest mdły i droższe, chyba że płacisz za siedzeniem pierwszej klasy.

Pociągi Zurych do Innsbruck

Pociągi Innsbruck Salzburg

Pociągi Wiedeń do Innsbruck

Pociągi Kolonia do Innsbruck

 

WSKAZÓWKA DZIEWIĄTA: Wiedzieć, gdzie wysiąść

Wiedzieć, która stacja jest jednym z podstawowych prostych porad dotyczących podróży pociągiem. Po przybyciu do miasta możesz zatrzymać się na kilku stacjach podmiejskich, na których znajdują się znaki z nazwą miejsca docelowego i nazwa dzielnicy, ale nie wyskoczyć aż do dworca centralnego. Zawsze można poprosić współpasażerów lub sprawdzić poradnik dla dalszej pomocy.

Pociągi Hamburg do Kopenhagi

Hanower do Kopenhagi Trains

Berlin Pociągi do Kopenhagi

 

WSKAZÓWKA DZIESIĄTA: Zawsze należy pamiętać, lokalny pociąg Etykieta

Należy wziąć pod uwagę, jak inni pasażerowie w wagonie działają. Jeśli są ciche, należy naśladownictwa. Uważaj na znaki, które mogą wskazywać, że siedzisz w wyznaczonym cichej samochodu, gdzie ludzie przychodzą do snu lub pracy. Bez względu na to, gdzie siedzą, staraj się nie być najgłośniejszą osobą w okolicy. Należy pamiętać, aby nie opierać nogi na siedzeniu naprzeciwko ciebie zbyt, chyba że masz Twoje buty poza.

Jeśli pamiętasz te najlepsze 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta gwarantujemy Ci super podróż i ogólną duże doświadczenie. Można nawet spotkać nowych mieszkańców i dokonać kilku nowych przyjaciół! Wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o podróży szkoleniowej. Po opanowaniu tych, następnie rozważyć Bernina Express i więcej!

 

– Jeśli podoba Ci się nasz post na początku 10 Easy Porady dla dworca Riding Smarta, krępuj się nią dzielić, mamy przyciski do dzielenia się tuż pod tym blogu.

 

Gotowy do podjęcia pociągiem? Zarezerwuj swoje miejsce i nie płacą żadnych opłat za rezerwację w – www.saveatrain.com

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/top-10-easy-tips-for-train-smart?lang=pl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)